Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Price Fever @ Kaufland

I get Price Fever, Price Fever!

Look what we found, there is freshness all around

And the greatest deals in town, can you feel it?

Máme pre vás skvelý cenový hit! Volá sa „Price fever“, urobí vám dobrú náladu pri nakupovaní a dostane vás do skutočnej „Cenovej horúčky“! Pozrite si stránku venovanú Cenovej horúčke a dozviete sa viac o tipoch a trikoch na výhodný nákup. Veľa zábavy pri nakupovaní a šetrení!

Podľahnite Cenovej horúčke!

V Kauflande nájdete všetko potrebné na skutočne výhodný nákup. Ešte výhodnejšie nakúpite, ak stavíte na širokú ponuku sortimentu našich vlastných značiek, ktoré zahŕňajú nielen potraviny, ale aj množstvo praktického nepotravinového tovaru. Nehovoriac o Kaufland Card, s ktorou si zaistíte ďalšie skvelé výhody. Naša Cenová horúčka dostane každého!


Tipy a triky na ešte väčšiu Cenovú horúčku!

Diskontné ceny

V Kauflande dostanete kvalitu za skutočne výhodnú cenu, zaručene! Široký výber produktov za diskontné ceny sa postará o Cenovú horúčku a pri pokladni o dobrú náladu.

Akciové ceny

Žiada sa vám ešte viac Cenovej horúčky? Potom využite našu pestrú akciovú ponuku na začiatku či na konci týždňa, ako aj množstvo našich vernostných akcií... aby ste výhodný sortiment nakúpili ešte výhodnejšie.

Trvalo nízke ceny

Chcete nakupovať pohodlne a výhodne? V Kauflande to zvládnete ľavou zadnou! Pretože mnohé potraviny a ďalšie produkty nájdete u nás počas celého roka za trvalo nízke Kaufland ceny.

Aktuálna akciová ponuka

Platnosť od 08.06.2023 do 14.06.2023


Naše privátne značky

Cenová horúčka s množstvom výhod zasiahla aj naše vlastné značky

Veľa skvelých chutí za málo peňazí: so širokým výberom produktov K-Classic je radosť výhodne nakupovať! Stačí si všímať balenia s červeným logom K-Classic na bielom pozadí a Cenová horúčka sa zaručene dostaví!

Cenová horúčka pre milovníkov Bio kvality! Ponúkame vám široký výber produktov našej vlastnej značky K-Bio, ktoré sú certifikované, z ekologického poľnohospodárstva, neobsahujú farbivá, umelé zvýrazňovače chutí ani arómy. Vychutnajte si sortiment K-Bio za skvelé ceny!  

Výnimočný pôžitok za výnimočne výhodné ceny! Sortiment K-Favourites sa vyznačuje značkovou kvalitou, vybranými ingredienciami a skvelými cenami, ktoré doslova spôsobia Cenovú horúčku. Od rýb až po maškrty – objavte pestré a lahodné produkty K-Favourites.

Cenová horúčka v kúpeľni? Prečo nie! Postará sa o ňu naša vlastná exkluzívna značka drogérie bevola®. Široký sortiment v špičkovej kvalite, ktorý si môže dovoliť každý, sa postará o perfektnú starostlivosť od hlavy až po päty.

Flexitarián, vegetarián alebo vegán: pre všetkých, ktorí sa chcú čiastočne alebo úplne vzdať mäsa a živočíšnych produktov, je naša vlastná značka K-take it veggie dobrou a výhodnou alternatívou. A to všetko vďaka Cenovej horúčke!

Ak potrebujete extra dávku energie, potom sú energetické drinky Crazy Wolf vašou správnou voľbou. Oslava, škola alebo práca – Crazy Wolf sa postará o prísun prepotrebnej energie... a vďaka výhodnej ponuke aj o Cenovú horúčku!