Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Súťaže


Výhercovia

Súťažili ste? Pozrite sa, či sa na vás usmialo šťastie v žrebovaní.

Výhercovia súťaže: Veggie

Vyžrebovali sme výhercov súťaže "Veggie", ktorí vyhrávajú nákupnú poukážku Kaufland v hodnote 100 eur:

Iveta Adamková, Martin
Ildikó Árvai, Galanta
Ivan Backár, Košúty
Zoltán Balga, Čebovce
Beata Bandzyova, Žiar nad Hronom
Darina Barátová, Pitelová
Sylvia Bielešová, Žiar nad Hronom
Peter Bitto, Seňa, Košice okolie
Jozef Bobis, Krupina
Zoltán Bombicz, Komárno
Andrea Bridišová, Nové Zámky
Jaroslav Bučko, Bratislava
Jozef Bulík, Kalinovo
Andrea Bulková, Trenčín
Ivana Čamajová, Kosorín
Stanislav Dlhan, Bratislava
Narcisa Dóžová, Poprad
Tibor Držka, Moravany nad Váhom
Jana Ďurišová, Cabaj - Čápor
Ján Filipčík, Bratislava
Maria Fillova, Hybe
Eva Flikingerova, Dunajská Lužná
Patrik Furda, Machulince
Katarina Gajdicova, Kunerad
Attila Gáka, Lučenec
Zuzana Gážiková, Valaská Belá
Denisa Gondkovska, Mlynica
Dušan Grauzel, Topoľčany
Daniela Gretschová, Kremnica
Jaroslav Gröpel, Piešťany
Magdaléna Gyurászová, Veľký Krtíš
Alena Hajnikova , Nitra
Katarína Halajová, Banská Bystrica
Richard Halko, Košice
Miroslava Hargašová, Svrčinovec
Jarmila Hercegova, Veľké Úľany
Romana Hlaváčová, Kolíňany
Lukáš Hluško, Nižná
Milena Holdošová, Ružomberok
Miroslav Horník, Trnava
Juraj Hrčka, Bánovce nad Bebravou
Zuzana Hriňová, Bratislava
Jaroslava Jakabová, Slanská Huta
Viera Jeseničová, Nové Zámky
Ing.Marian Kalafut, Spišská Nová Ves
Gabriela Kalánová, Košice
Jana Karmanova, Mytna
Alexandra Katunincová, Trnava
Lena Kiradžiev, Nitra
Katarína Knížatová, Nitra
Katka Kolembusová, Senec
Stanislava Komárová, Prešov
Barbora Kopálová, Tužina
Brona Kotysova, Bratislava
Jana Kožejova, Šemša
Ivan Kučiak, Bratislava
Jarmila Labudová, Košice
Vladimír Lačný, Malacky
Eugen Lakoštík, Ružomberok
Eva Lüttmerdingová, Prievidza
Štefan Majerník, Humenné
Michal Makai, Nitra
Denisa Martincová, Nové Zámky
Katarína Masárová, Bratislava
Kristina Mitterová, Čadca
Petra Mojtová, Púchov
Zuzana Nemtudová, Slovenská Volová
Lucia Neštepná, Bratislava
Lucia Olgyayová, Kostolná pri Dunaji
Katarína Oravská, Brezno
Darina Orechovska, Jarabina
Iveta Oslejová, Trenčîn
Valéria Palkovičová, Veľké Leváre
Marián Papcun, Košice
Jolana Poništová, Pezinok
Miroslav Prachniar, Staškov
Daniela Rausová, Bratislava
Júlia Rečlová, Žiar nad Hronom
Veronika Richterova, Miloslavov Alžbetin Dvor
Mária Sedláková, Hlohovec
Mária Senajová, Košice
Eva Sekerová, Galanta
Michaela Schiller, Slovenský Grob
Mária Schusterová, Topoľčany
Táňa Slahučková, Dubnica nad Váhom
Andrea Smutňáková, Dlhá nad Oravou
Martin Svitek, Prievidza
Mária Svoradová, Hruboňovo
Angelika Szép, Kolárovo
Erika Szűcsová, Zlatná na Osrove
Vladimír Šal, Jabloň
Oľga Šípošová, Chrabrany
Marek Trombitáš, Senec
Marta Vavrdová, Topoľčany
Renáta Vencelová, Košice 2 - Sídlisko KVP
Lenka Vetrová, Bánovce nad Bebravou
Martin Zaťko, Bánovce nad Bebravou
Jana Zeleňaková, Košice
Zdena Zemanová, Kráľová pri Senci
Gabriela Železníková, Košice

Výhercom srdečne blahoželáme! Nákupné poukážky zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Vianočná súťaž s Kaufland Card

Vyžrebovali sme výhercov vianočnej súťaže Kaufland Card, ktorí vyhrávajú nákupnú poukážku Kaufland v hodnote 300 eur:

Ladislav Adamčík, Trenčín
Edita Adamčíková, Košice - Pereš
Veronika Adamčíková, Marianka
Jan Adamek, Partizánske
Vladimír Angleta, Levice
Eva Asztalosova, Nesvady
Martina Babiaková, Jakubovany
Mária Baculáková, Humenné
Jaroslav Bača, Nové Mesto nad Váhom
Alena Bačinská, Teplička nad Váhom
Božena Badová, Trnava
Vladimir Bais, Banská Bystrica
Dominika Bakoňová, Vrakuňa
Miroslava Balážová, Drženice
Silvia Balážová, Lutila
Antónia Balažovičová, Horné Obdokovce
Iveta Ballova, Valaská
Marián Balogh, Komárno
Marie Bandova, Zlaté Moravce
Zuzana Baránková, Žilina
Vladimír Bartošovič, Borová
Janka Bečková, Topoľčany
Adriana Bedyová, Klasov
Andrea Belianská, Partizánske
Barbora Bělohlávková, Poprad
Tatiana Benčová, Vranov nad Topľou
Monika Benejová, Humenné
Rudolf Berec, Šaľa
Ľubomíra Bérová, Pruské
Renáta Biačková, Zemplínske Hradište
Vojtech Bičan, Zvončín
Emil Bihary, Prešov
Danica Biroš Hronská, Prešov
Peter Bobek, Šenkvice
Sidonia Bohunicka, Piešťany
Martin Bollo, Bratislava
Marcela Bombalová, Detva
Jaroslava Boriova, Piešťany
Oľga Borodáčová, Prešov
Ján Bosík, Martin
Pavel Brat, Nitra
Helena Bröstlová, Budimír
Emília Bruncková, Liptovský Mikuláš
Kvetoslava Bruskova, Prievidza
Juraj Bublavý, Topoľčany
Jan Budzak, Poprad
Anna Budzakova, Poprad
Jana Bugárová, Ohrady
Patrik Bugloci, Klenov
Miroslav Bujňák, Prešov
Ivana Bukovská, Devínska Nová Ves
Miroslav Bulko, Poprad
Jana Bútorová, Martin Nad žitavou
Daniela Cabanová, Prešov
Božena Caletková, Gbely
DUSAN CIGAN, Giraltovce
Erika Cigániková, Považská Bystrica
Mária Csóková, Komárno
Marta Csontosova, Senec
Peter Csúz, Lučenec
Adriana Cunderlikova, Banská Bystrica
Jozef Cvečka, Unín
Ivan Czech, Bratislava
Viera Čambálová, Skalica
Jozef Čaňo, Trenčín
Ivana Čemanová Kisková, Dunajská Lužná
Eva Červenková, Senec
Dana Čičmancová, Prievidza - Malá Lehôtka
Ida Čičmancová, Ďubakovo pošta Šoltýska
Andrea Čikošová, Veľký Šariš - Kanaš
Andrea Čobádiová, Drnava
Ján Čorňák, Nitra
Peter Čunderlík, Bratislava
Michaela Danišová, Žitavany
Viera Debreova, Poprad
Zuzana Demianová, Brezno
Marián Dobiaš, Dubnica nad Váhom
Huba Dola, Cebovce
Tomáš Domagala, Oravský Biely Potok
Mariana Donovalova, Slovenská Ľupča
Judita Drábová, Bratislava
Robert Dragún, Prešov
Katarína Dravecká, Plešivec
Alena Dritomská, Bratislava
Henrieta Drobková, Sučany
Jozef Drobňák, Vranov nad Topľou
Andrea Drozdova, Nedasovce
Renáta Drozdová, Poprad
Helena Drugdova, Lučenec
Mária Dubová, Jur nad Hronom
Ivana Dúbravková, Prečín
Roman Dujčík, Bytča
Janka Ďuricová, Valaská
Helena Ďurišová, Levice
Jozef Dutka, Malachov
Mária Dutková, Prievidza
Katarína Eliášová, Rimavská Sobota
Eva Escherova, Dvorec
Andrea Faboova, Rožňava
Marta Falatová, Kolačkov
Jana Faltinová, Zvolen
Monika Farkasová, Ardovo
Igor Fasung, Tekovské Luzany
Martina Fecenková, Nižný Mirošov
Klaudia Fedorová, Svidník
Anikó Fényesová, Levice
Denisa Fialková, Vyšné Ružbachy
Jaroslav Filo, Veľké Zálužie
Paulína Folvarčíková, Nová Ľubovňa
Mária Franková, Košice
Michal Galík, Stará Ľubovňa
Ondrej Galko, Brezno
Andrej Gladiš, Prešov
Zdenka Glembova, Banská Bystrica
Peter Goga, Bratislava
Štefan Gonos, Vranov nad Toplou
Dáša Görčiova, Bušince
Kamila Grančaiová, Lipany
Alena Grečnárová, Žilina
Eva Gregáčová, Levice
Daniela Grúberová, Žiar nad Hronom
Diana Gubinyi, Stupava
Vojtech Gútai, Veľké Dvorníky
Denisa Gyenesová, Rožňava
Radovan Gyuricska, Košice
Marian Habas, Vranov nad Toplou
Mária Hajdanková, Humenné
Vladimír Hajduch, Bytča
Ján Halaga, Senec
Mária Halgošová, Dubnica nad Vahom
Monika Hanáková, Sereď
Monika Hanáková, Senec
Karol Harden, Stupava
Alojz Harničar, Hrabkov
Ing. Pavol Haško, Piešťany
Monika Haštová, Martin
Alzbeta Háziová, Dunajská  Streda
Jolana Helebrandova, Bánovce nad Bebravou
Zoltán Herczeg, Rimavská Sobota
Zdenko Hevera, Košice
Emilia Hičáková, Vranov nad Topľou
Mária Hinďošová, Michalovce
Michal Hisira, Trnava
Daniela Hlúbiková, Púchov
Richard Hók, Jelenec
Peter Holinka, Malá Ida
Filip Horvath, Bohdanovce nad Trnavou
Štefan6 Horváth, Komárno
Darina Horvathova, Plechotice
Eva Hosťovecká, Nitra
Boris Hrebenár, Šajdíkove Humence
František Hricko, Sabinov
Jana Hricová, Šarišské Jastrabie
Ladislav Hubenák, Bratislava
Ľubomír Hudák, Šarišské Bohdanovce
Ivana Hudecová, Kostolište
Kvetoslava Husanicová, Poprad
Veronika Hustyova, Bratislava
Anna Chapčáková, Kľušov
Anežka Chodúrová, Bratislava
Jarmila Chovancová, Detva
Zuzana Chynoranská, Trnava
Ľudmila Ilčišáková, Kolačkov
Eva Illéšová, Rimavská Sobota
Lukáš Jakubec, Bolešov
Marta Jakubikova, Bratislava - Petržalka
Monika Jamsilová, Ružomberok
Marta Jančušková, Liptovský Ondrej
Denisa Janková, Bratislava
Viktor Janovec, Ružomberok, Biely Potok
Zuzana Januskova, Trenčín
Ľubomíra Javoříková, Partizánske
Blazena Jelzova, Žiar nad Hronom
Veronika Juhásová, Selce
Zdeno Jurčík, Púchov
Ondrej Jurčišin, Spišská Nová Ves
Andrej Juro, Vinne
Jan Kachnic, Pozdišovce
Rudolf Kain, Malé Leváre
Martina Kališová, Prievidza
Jana Kamencova, Humenné
Marcela Kamenicka, Piešťany
Lucia Kánová, Brezno
Peter Karel, Dolná krupa
Milan Karlovský, Bratislava
Valerian Kassay, Prešov
Slavomír Kašo, Dolný Pial
Jana Katonová, Bratislava
Mária Kendrová, Starý Smokovec
Ján Kerata, Martin
Vladislav Keselica, Svidník
Maria Kessler, Kežmarok
Eva Kisova, Andovce
Emilia Kišidaiová, Rozhanovce
Tibor Klanica, Dohňany
Peter Klein, Zvolen
Agneša Klemászová, Dolné Saliby
Eva Klimová, Košice - Západ
Eva Kmeťová Šamáková, Čechynce
Valéria Kobidová, Bratislava
Monika Kocianova, Žilina
Ľudmila Kocúreková, Stará Ľubovňa
Janette Kočišova, Vranov nad Topľou
Veronika Kohúthová, Holice
Katarína Kohútová, Vinohrady nad Váhom
Eva Kolekova, Modra
Jana Kolenova, Považská Bystrica
Miroslava Kollárová, Santovka
Anastázia Koľšovská, Prešov
Eva Koncová, Levice
Žaneta Koncová, Partizánske
Adriana Končitíková, Senica
Alojz Konečny, Šaštín Stráže
Slávka Kopčanová, Rožňava
Matúš Kormanec, Trenčín
Eva Korpoňová, Dubinné
Ludmila Kostalova, Nitra
Michal Kostrub, Trebišov
Martin Koštek, Žilina
Anna Kotríková, Opatovce Nad Nitrou
Katka Kotvanová, Skalica
Imrich Kováč, Komárno
Peter Kováč, Banska Bystrica
Marta Kováčiková, Bratislava
Darina Kováčová, Nitra
Eliška Kováčová, Tekovské Nemce
Júlia Kováčová, Andovce
Matúš Kovalovský, Bratislava
Štefan Kradlak, Nové Zámky
Ivan Kráľ, Nitra
Danka Kralikova, Prievidza
Pavol Kramár, Bratislava
Peter Krbaťa, Martin
Ľubica Kubáňová, Vlachy
Nikoleta Kubatova, Prievidza
Anna Kubernátová, Komjatná
Anna Kubicová, Blatné
Lucia Kubisová, Lisková
Gabriela Kubišová, Jaslovské Bohunice
Ján Kubovčík, Poprad
Marian Kubovič, Bratislava
Agáta Kucerová, Udavské
Zuzana Kučiaková, Dolná Streda
Ladislav Kulacs, Komárno
Ján Kuľhavý, Závažná Poruba
Oleksandr Kulyk, Levice
Milan Kunec, Bardejov
Jozef Kurty, Svidník
Milan Kusý, Liptovský Mikuláš
Adriana Kyseľová, Tlmače
Jozef Lacek, Nitra
Alžbeta Laktišová, Žitavany
Marika Lapinova, Čebovce
Stanislav Lapšanský, Michalovce
Jana Lasičková, Hričovské Podhradie
Jana Latiaková, Martin
Lenka Lazarcikova, Partizánske
Jan Legeny, Ružomberok
Iveta Lengyelová, Hubice
Štefan Lipták, Gemetský sad
Ján Lišuch, Gemerská Poloma
Mária Lokšová, Sološnica
Jarmila Lopatová, Suché
Emil Lovani, Sliač
Marta Lukovicova, Sladkov
Václav Lutišan, Čakajovce
Jaroslav Macich, Senec
Ján Mackovčin, Bratislava
Mária Mačinová, Nemšová
Valentín Magdolen, Bratislava
Jaroslav Magura, Pozdišovce
Anna Machunková, Martin
Danica Majerciakova, Liptovský Mikuláš
Zdenka Majlenderová, Spišská Belá
Emil Majtényi, Humenné
Štefánia Makytová, Malacky
Muchaela Maľarová, Kamienka
Jozef Malcek, Detva
Andrea Malickova, Topoľčany
Matej Malík, Trnava
Mária Máliková, Ružomberok
Miroslav Malina, Stupava
Maria Mamájová, Humenné
Martina Marečáková, Markušovce
Mária Mareništiaková, Brestovany
Miroslav Marko, Zvolen
Eleonora Martinkovičová, Nové Zámky
Štefan Marušinec, Bratislava
Slávka Masná, Lietavská Svinná -Babkov
Peter Matejov, Dežerice
Oľga Matiašková, Prievidza
Anton Matusz, Violín
Katarína Matušicová Patakyová, Telince
Milan Matušík, Neverice
Jana Mazúchova, Hrochoť
Julian Mecko, Zvolen
Mária Mesárošová, Nitra
Eva Mészárosová, Nové Zámky
Peter Michlík, Kravany
Henrieta Miklová, Rimavská Sobota
Dominika Miková, Brezovica
Mária Mikulová, Veľké Zálužie
Štefánia Mikušová, Senica
Milos Minarovic, Hrnciarovce nad parnou
Marta Mišáni, Považská Bystrica
Martina Mišíková, Bučany
Pavel Miták, Nové Zámky
Martina Mitková, Čadca
Dana Mituchová, Trenčín
Hedviga Mlaková, Poprad
Miroslava Mlynčeková, Liptovský Mikuláš
Peter Močiarik, Prievidza
Ľubomír Mokráň, Bobot
Erika Moravcová, Sereď
Dagmar Moravčíková, Bratislava
Jarmila Mrvanova, Madunice
Mária Myšlanová, Bratislava
Anton Naď, Kamenec pod Vtáčnikom
Daniela Nadzamova, Poša
Jan Nagy, Čaňa
Koloman Nagy, Okoč
Adriana Nagyova, Zlatná na Ostrove
Dušana Namešpetrová, Prešov
Janka Ničová, Malacky
Pavel Novák, Medzibrod
Anton Novotný, Košice
Zuzana Obešvová, Dolné Vestenice
Jozef Oceľ, Závadka nad Hronom
Veronika Oláhová, Iža
Juraj Olejar, Poprad
Lubomir Olejar, Bzenov
Rudolf Ondreicka, Kočovce
Albín Ondrejka, Liptovské Sliače
Igor Ondruška, Bánovce nad Bebravou
Bibiana Onuferová, Ľubotice
Marek Opáth, Trnava
Rastislav Oračko, Lomnička
Veronika Ožvaldová, Nové Zámky
Marta Pacaiova, Košice - Poľov
Vivien Pádárová, Tachty
Dagmar Pachnikova, Dolná Mariková
Eva Palaščáková, Uzovce
Štefánia Palenčárová, Sabinov-Orkucany
Vlasta Paľovčíková, Michalovce
Mária Palubová, Veľký Lipník
Jarmila Panáčková, Hradište
Jana Patriková, Záhorská Ves
Simona Pavellová, Rimavská Sobota
Eva Pavlíková, Nový Ruskov
Ján Pätoprstý, Rimavská Sobota
Peter Pély, Hosťovce
Tímea Péterová, Komárno
Martina Peťkova, Malacky
Jaroslava Petrášová-Néčová, Prievidza
Monika Piatriková, Krušovce
Peter Pikla, Stupava
Miroslav Pinteš, Vinohrady nad Váhom
Erika Pipova, Šajdikove Humence
Ján Píš, Horná Ždaňa
Viktoria Pivovarska, Stará Ľubovňa
Igor Podhorányi, Martin
Renáta Podmanická, Ivanka pri Dunaji
Roman Poláček, Bratislava
Ján Polák, Košice
Ladislav Polák, Komárno
Magdaléna Poláková, Banská Bystrica
Daniela Ponechalová, Udiča
Filip Poništ, Stará Bystrica
Radana Popadincová, Michalovce
Jozef Posilny, Sabinov
Anna Potočárová, Stará Bystrica
Maria Potočňáková, Hodkovce
Eva Potroková, Vydrany
Slavka Psenkova, Martin
Dana Pšenáková, Dolný Kubín
Janka Puskarova, Vyšný Kazimír
Stanislav Rády, Liptovský Ondrej
Stanislava Rajcígelová, Prievidza
Anna Ranincová, Sereď
Monika Ratulovská, Nitra
Roman Ražný, Nitra
Anna Reichwalderová, Poprad
Marek Rexa, Bratislava
Helena Risznerova, Nové Zámky
Sona Rojkova, Bratislava
Rastislav Rolik, Dolny Kubin
Mária Rondziková, Smilno
Roman Rosiar, Horná Mičiná
Mária Roubalíková, Čataj
Slávka Rudlová, Hrboltová
Lucia Rusnáková, Dargov
Anna Rybianska, Veľký Krtíš
Jozef Rybnikár, Rudník
Gabriela Sabova, Chlmec
Imrich Safko, Košice - Juh
Antonia Salamunova, Chminianska Nová Ves
Vojtech Sárkány, Kružná
Pavol Satka, Párnica
Lukáš Sedlák, Valaliky
Renata Sekerešová, Budča
Margita Schedlbauerová, Boleráz
Marta Schmidtová, Strážky
Jana Schulczová, Dunajská Lužná
Martin Schweiger, Šamorín
Anna Simoncicova, Most pri Bratislave
Daniel Sitár, Sielnica
Viliam Sitár, Lednické Rovne
Jaroslava Skalošova, Hybe
Katarína Skalská, Poprad
Patrik Slaby, Dolná Krupá
Valéria Slašťanová, Pitelova
Monika Slobodová, Trenčianske Jastrabie
Beata Slugeňová, Komárno
Jozef Smolár, Bratislava-Ružinov
Marta Snakova, Bardejov
Martina Spišiaková, Zvolen
Zuzana Sršňová, Bratislava
Peter Stanek, Martin
Bohdan Steblei, Bratislava
Anna Struhačková, Martin
Ján Struharňanský, Martin
Ladislav Stupak, Krh.Podhradie
Mária Suchárová, Prešov
Martin Suchý, Trnava
František Svitek, Kežmarok
Žaneta Sýkorová, Dolné Kočkovce
Miroslava Székelyová, Dolné Plachtince
Ladislav Szücs, Horná Seč
Pavol Šaray ml., Ružomberok
Ľubomíra Šatkova, Preseľany
Jana Šedivová, Dolné Dubové
Eva Šelengová, Rožňava
Ján Ševčík, Breznička
Marie Šchleichova, Prievidza
Ľubomír Šimko, Humenné
Marcela Šimko Janespalová, Krásnohorské Podhradie
Peter Šimon, Humenné
Radovan Šimora, Lošonec
Elena Škulcová, Žilina
Petronela Šlaichrtová, Nemšová
Marek Šoltés, Rožňava
Zuzana Šrenkelová, Dobšiná
Viera Štafová, Sereď
Iveta Štefánikova, Lučenec
Miloš Štetka, Jalšové
Dušan Štuchal, Brezová pod Bradlom
Gabriela Šureková, Čataj
Zdenka Šuteková, Valča
Igor Švec, Ľubeľa
Tibor Takáč, Košice
Peter Tesarovič, Stupava
Anna Tokárová, Zvolen-Môťová
Gabriela Tolnayová, Bratislava
Dušan Tomašec, Bratislava - Lamač
Ján Toth, Košice
Perla Tóthová, Komárno
Edita Totková, Trnava
Vladimír Trepák, Plavecký Štvrtok
Mária Trúnková, Trenčín
Jana Turčanová, Veľký Krtíš
Eva Tvrdoňová, Trenčín
Fero Uhrín, Banská Bystrica
Katarína Ujházyová, Dvorníky
Vlasta Ulická, Rimavská Sobota
Jozef Urbancok, Rapovce
Martin Ursíny, Horná Potôň
Daniela Vachalkova, Michalovce
Viera Valčakova, Poprad
Branislav Valica, Višňové
Andrea Vaľkova, Bardejov
Danka Vancova, Trnava
Jaroslav Vanko, Nemšová
Imrich Varga, Bratislava-Petržalka
Mária Vargová, Trebišov
Ing. Dana Vasilenková, Budimír
Peter Veľký, Sliač-Rybáre - stred
Majka Vengrinova, Ružomberok
Kristína Verešová, Sereď
Tomáš Veselovský, Hosťová
Peter Vigaš, Banská Bystrica
Kristína Virágová, Horné Trhovište
Stanislav Vöröš, Bratislava
Anna Vosikova, Modrý Kameň
Jarmila Vravková, Kamenična
Dušan Vrľák, Červeník
Milan Zádrapa, Púchov
Miriam Záhorská, Sokolovce
Karol Zakály, Čalovec
Ľubomír Zaťko, Opoj
Rastislav Zavadský, Kežmarok
Jozef Zemanek, Dunajská Streda
Vlastimila Zgúthová, Martin
Ján Ziman, Banská Bystrica
Petra Zubeková, Bratislava Petržalka
Marian Zvarik, Žilina
Jana Zvonárová, Smolenice
Ivan Žikla, Svätý Kríž
Viera Žilinčíková, Považská Bystrica
Vladimir Žilka, Dolný Kubín
Emília Žúrkova, Letničie

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 24. okienko

Nákupnú poukážku Andreashop v hodnote 550 eur z dvadsiateho štvrtého adventného okienka vyhráva týchto 30 výhercov:

Antónia Baniková, Lozin
Michaela Barburská, Svidník
Bohuš Čúzy, Rišňovce
Michaela Dančišinová, Beluša
Miloš Gális, Partizánske
Jozef Gdula, Malcov
Dana Hamariková, Michalovce
Ľubica Hlubovičová, Košice
Estera Hubová, Podhorany
Zuzana Hustá, Nitra
Milan Chovanec, Harichovce
Sonya Jánošková, Veľké Leváre
Renáta Janteková, Hažlin
Miriama Koporcová, Studienka
Štefan Kozmér, Gabčíkovo
Jana Kratmüllerová, Trnava
Lýdia Kučerova, Rajec
Beata Lovasová, Močenok
Jana Lukáčová, Humenné
Karin Martoňová, Gôtovany
Katarina Matejkova, Kajal
Ernest Meszáros, Topolnica
Ivan Ovčarik, Spišská Belá
Katarina Poliaková, Rimavská Sobota
Michaela Serbáková, Humenné
Martina Šimáková, Trenčín
Ondrej Tokár, Kameničná pri Komárne
Milan Vaškovič, Gbely
Jana Vrabelová, Čaňa
Anna Zámečníková, Nová Bošáca

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 23. okienko

Nákupnú poukážku NAY v hodnote 350 eur z dvadsiateho tretieho adventného okienka vyhráva týchto 35 výhercov:

Maria Adameková, Dunajská Streda
Zuzana Augustínová, Bratislava
Tatiana Boguská, Poniky
Mária Czibere, Mužla
Andrea Červená, Kotešová
Miroslava Davidová, Ivachnová
Jan Frák, Rožňava
Danka Gočová, Široké
Mária Goótšová, Košice
Julius Hoffmann, Partizánske
Silvia Ivanovičová, Ratnovce
Ján Kňazík, Podbrezová-Lopej
Jana Kokošová, Michal nad Žitavou
Michaela Mariňáková, Blahová
Maria Mihalovičová, Michalovce
Ondrej Mlynár, Švábovce
Veronika Nárožná, Lutila
Anna Olejníková, Spišská Nová Ves
Milan Palušek, Žilina
Markus Paulik, Bánovce nad Bebravou
Alzbeta Petykóová, Rohovce
Pavel Plachý, Bystričany
Lucia Podkopčanová, Vinohrady nad Váhom
Anna Prandorfyová, Horná Štubňa
Veronika Prnová, Sedmerovec
Alena Puchovská, Levice
Bronislava Rostocká, Bratislava
Patrik Schwartz, Poprad
Jarmila Sládková, Vladiča-Driečna
Marta Sopková, Poprad
Andrea Szocs, Galanta
Martina Šestáková, Liptovský Hrádok
Adriana Vargová, Blažice
Petra Veselá, Košice
Stanislava Vrzoňová, Prievidza

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 22. okienko

Nákupnú poukážku Kaufland v hodnote 350 eur z dvadsiateho druhého adventného okienka vyhráva týchto 35 výhercov:

Ľudevít Bako, Dolné Vestenice
Lucia Benčeková, Červeník
Beáta Brňáková, Veľká Paka
Apolka Celengová, Šaľa
Jozefa Čechová, Senica
Martina Gundová, Chrenovec-Brusno
Sofia Hamarová, Šaľa
Martina Husárová, Košice
Dušan Jančuška, Liptovský Ondrej
Petra Jankovská, Beluša
Ľubomír Javor, Mútne
Jarmila Juhanová, Prievidza
Simona Koleková, Považská Bystrica
Adriana Kollárová, Žihárec
Monika Križková, Nová Bystrica
Patrik Kundla, Prievidza
Peter Lešo, Ražňany
Adriana Lišková, Poráč
Silvia Martykánová, Malý Lapáš
Eva Maťaše, Svinná
Juraj Meluš, Tovarníky
Elena Pardupová, Košice
Martina Paulusová, Liptovský Mikuláš
Zuzana Pijaková, Markusovce
Ján Popjak, Podolínec
Adriána Prusáková, Ľubica
Jan Sedlak, Hybe
Ladislav Sopčiak, Žilina
Martina Šoltisiková, Nižné Ružbachy
Andrea Tanušková, Lazy pod Makytou
Nikoleta Tyčová, Svidník
Štefan Vician, Čachtice
Jozef Vrábel, Križovany nad Dudváhom
Zuzana Zagorová, Geča
Anikó Žigová, Štúrovo

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 21. okienko

Nákupnú poukážku Andreashop v hodnote 550 eur z dvadsiateho prvého adventného okienka vyhráva týchto 30 výhercov:

Mariana Banášová, Ružomberok
Monika Bělinová, Košťany nad Turcom
Lukáš Blaško, Zlaté Moravce
Kristína Cuperová, Stránske
František Dubecký, Sedlice
Ondrej Ferianc, Hybe
Marek Girgasch, Stará Ľubovňa
Štefan Hozlinger, Komárno
Michal Hruška, Hlohovec
Tibor Jamečný, Žilina
Júlia Kočišová, Spišský Štvrtok
Magdaléna Košíková, Košice
Jana Ligasová, Trenčín
Viktor Majerník, Golianovo
Štefan Masár, Cerová
Martina Mikušincová, Trenčianske Stankovce
Andrea Neupauerová, Prešov
Dana Novotná, Dobšiná
Robert Olah, Šaľa
Jaroslav Oros, Sečovce
Gabriel Potoma, Vranov nad Topľou
Terézia Prnová, Bratislava
Zuzana Ranto, Malinovo
Alexandra Sopkuliak, Šamorín
Mária Szabová, Vranov nad Topľou
Andrea Ševčíková, Topoľčany
Ladislav Šidlo, Psiare
Ľudmila Tináková, Šurany
František Učník, Ilava
Miroslav Zajac, Ladce

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 20. okienko

Nákupnú poukážku Decathlon v hodnote 250 eur z dvadsiateho adventného okienka vyhráva týchto 50 výhercov:

Andrea Augustínová, Nové Mesto nad Váhom
Jozef Barczi, Galanta
Magdalána Bartiková, Bratislava
Jana Bednarová, Sereď
Hajnalka Červenková, Košúty
Peter Demjan, Stakčín
Igor Doka, Zohor
Mária Dúžeková, Dubnica nad Váhom
Miroslav Džatko, Vráble
Linda Farkašová, Orechová Potôň
Monika Feriová, Zamutov
Miriam Furdaničová, Košice
Dana Glaichová, Pliešovce
Katarína Hanuščáková, Sveržov
Veronika Hlubeňová, Chminianska Nová Ves
Renáta Hoľanová, Veľaty
Anna Hrnčárová, Bratislava
Peter Ivanička, Sereď
Katarína Juhászová, Šaľa-Veča
Gabriela Krajníková, Matúškovo
Zuzana Krivačková, Námestovo
Adrián Laban, Košice
Zuzana Ľachká, Podhradie
Norbert Makkay, Plešivec
Jaroslava Maniková, Trenčín
Anna Miháliková, Krajné
Veronika Miškovčíková, Námestovo
Petronela Mošková, Trenčín
Renata Nagyová, Nitra
Alena Novysedláková, Prešov
Ľuboš Ondrúšek, Dunajov
Ildikó Örzsiková, Dunajská Streda
Martin Petrejčík, Košice
Pavol Podhradský, Dolné Zelenice
Emília Pósaová, Rimavská Sobota
Mária Rusnakova, Svätý Peter
Ivan Sapar, Dolné Vestenice
Miroslav Selecký, Hrochoť
Emilia Svobodova, Krasňany
Andrea Sykora, Skalica
Mária Syptáková, Žilina
Bozena Šoltisová, Lučivná
Iveta Štrbáková, Nová Dubnica
Viera Švajková, Medzibrod
Kveta Tomašová, Fekišovce
Dušan Uhlík, Zvolen
Erik Virág, Dunajská Streda
Eva Viróková, Rimavská Sobota
Ján Záhončík, Borský Mikuláš
Mária Žitňanská, Horná Streda

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 19. okienko

Nákupnú poukážku JYSK v hodnote 300 eur z devätnásteho adventného okienka vyhráva týchto 35 výhercov:

Vladimíra Alexovičová, Prešov
Daniela Babiaková, Dolný Kubín
Mária Babinská, Turčianske Teplice
Lukáš Bystrická, Gbely
Dominika Cabajová, Partizánske
Anna Cifraničová, Poltár
Daniela Dolinajová, Bojnice
Veronika Ďurašková, Trenčín
Mária Folvarčíková, Nová Ľubovňa
Jana Gorasová, Komárno
Monika Gorecká, Svätý Kríž
Martin Chabada, Zvolen
Eva Chlpiková, Horné Mýto
Natalia Jadroňová, Lokca
Andrea Jahnová, Zlaté Moravce
Matej Ježo, Smrdáky
Jozef Joštic, Považany
Dominika Kešeľáková, Tužina
Iveta Kičinková, Michalovce
Anna Korpášová, Veľký Krtíš
Magdaléna Laluchová, Handlová
Milan Lobodáš, Trnovec nad Váhom
Jakub Machala, Ladce
Viera Michalcová, Poprad
Oto Nádaský, Trnava
Magdaléna Násaliová, Lesenice
Petra Nitková, Rimavská Sobota
Margita Palgutová, Sabinov
Ingrid Pelechová, Teriakovce
Barbora Perďochová, Trakovice
Peter Sloboda, Čadca
Jana Šedíková, Kvašov
Ľudmila Ťasnochová, Hruštín
Monika Trenčínová, Košice
Ľudmila Žižáková, Bratislava

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 18. okienko

Nákupnú poukážku FAnn parfumérie v hodnote 300 eur z osemnásteho adventného okienka vyhráva týchto 35 výhercov:

Štefan Agocs, Tornaľa
Henrieta Atlaszová, Čamovce
Zuzana Brindžáková, Martin
Valentína Cisárová, Dubnica nad Váhom
Miroslava Crkoňová, Púchov
Margita Elšíková, Skalica
Gabriela Eperješiová, Košice
Jaroslava Fabová, Hliník nad Hronom
Erika Fazekasová, Lučenec
Marian Fekete, Kováčová
Emília Filípková, Bratislava
Marián Gavenda, Kláštor pod Znievom
Zuzana Glasová, Trenčianske Jastrabie
Miloš Habšuda, Nemšová
Emilia Imrichová, Svidník
Gabriela Irchová, Prešov
Michaela Jandúchová, Považská Bystrica
Jana Keméňová, Žilina
Branislav Lehuta, Boleráz
Božena Lenická, Horná Kráľová
Monika Ližbetinová, Vlachy
Eva Lobotková, Mojmírovce
Marek Obulany, Špačince
Anna Oceľová, Závadka nad Hronom
Bohumir Paršo, Kysucký Lieskovec
Margita Pauerová, Trstená
Filip Prekop, Sedmerovec
Dušan Rajec, Valaská
Tatiana Reichelová, Poprad
Darina Remenárová, Trnava
Mario Riška, Nové Zámky
Lenka Tatárová, Brezno
Monika Tereňová, Nová Dedina
Barbora Ulincová, Bánovce nad Bebravou
Jana Wenclová, Očová

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 17. okienko

Nákupnú poukážku inSPORTline v hodnote 350 eur zo sedemnásteho adventného okienka vyhráva týchto 30 výhercov:

Jozef Baran, Nové Zámky
Alexander Csonka, Galanta
Jana Drobná, Zeleneč
Božena Fedorková, Miklušovce
Patrícia Ferková, Košice
Terezia Fujačková, Štiavnik
Ján  Gajdoš, Púchov
Dezider Gašpar, Zvolen
Miroslav Hanák, Skalica
František Horňák, Veľký Ďur
Andrea Hrivnaková, Rimavská Sobota
David Jacko, Medzianky
Martina Jakubíková, Streženice
Slavomir Klima, Spišské Podhradie
Petronela Kozáková, Spišská Nová Ves
Gabriela Martičeková, Kurima
Alexandra Miňová, Svidník
Ľubomír Nemečkaj, Dubnica nad Váhom
Libor Omelka, Stará Turá
Jozef Ondic, Vranov nad Topľou
Gabriela Rákošová, Lučenec
Marta Rusňáková, Sekule
Marek Spišiak, Udiča
Ľubica Staňová, Nemšová
Viera Šimková, Senica
Katarína Švarná, Krásny Brod
Erika Vadovičová, Bratislava
Iveta Vodičková, Liptovský Mikuláš
Katarína Zavodjančíková, Stará Ľubovňa
Veronika Zolvíková, Trnava

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 16. okienko

Nákupnú poukážku GymBeam v hodnote 350 eur zo šestnásteho adventného okienka vyhráva týchto 30 výhercov:

Nikola Augustiňáková, Lazy pod Makytou
Nikola Belianska, Chorvátsky Grob
Miriam Bielavská, Benkovce
Milena Blašková, Dubnica nad Váhom
Andrea Csordásová, Medzev
Roman Doktor, Dubodiel
Lukáš Galbička, Madunice
Ádám Jobbágy, Kameničná
Branislav Katulinec, Veľké Bielice
Mária Kecskésová, Pribeta
Jozef Kežmarský, Spišský Štvrtok
Helga Laurincová, Budikovany
Katarína Lehetová, Hermanovce nad Topľou
Katalin Maga, Žirany
Eleonóra Melišeková, Nové Zámky
Jozef Mender, Liptovská Štiavnica
Petra Mervová, Cernina
Michal Miakiš, Dubnica nad Váhom
Marta Patryláková, Liptovský Michal
Andrej Plevák, Púchov
Eva Poláčeková, Kežmarok
Adriana Polčová, Kobyly
Erika Puchyová, Vranov Nad Topľou
Anna Špirková, Kurov
Lukáš Švorc, Báhoň
Dáša Trniková, Žabokreky nad Nitrou
Mária Vaňová, Trenčín
Erik Vároš, Bytča
Eva Vlčková, Ochodnica
Juraj Zahradsky, Bratislava

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 15. okienko

Nákupnú poukážku NAY v hodnote 350 eur z pätnásteho adventného okienka vyhráva týchto 35 výhercov:

Helena Albertusová, Rimavská Sobota
Alena Andrisová, Prievidza
Veronika Baculová, Ružomberok
Terézia Bakšová, Nitra
Oľga Blisaková, Michalovce
Jana Bračová, Bratislava
Katarína Čižmárová, Bytča
Vladimír Čmela, Senica
Martina Demová, Banská Bystrica
Valéria Drábová, Torysa
Brita Endersová, Žilina
Ivana Fajdelová, Trebišov
Michaela Fugová, Košice
Petra Gajová, Martin
Jaroslav Chmelina, Nemšová
Veronika Chrenková, Vrútky
Viera Jasečková, Spišská Nová Ves
Monika Johanesová, Trnava
Miroslava Kaštierová, Kremnica
Anna Lazúrová, Senica
Zuzana Lecká, Starý Tekov
Imre Lelovics, Čierny Brod
Dana Macharová, Horná Súča
Miriama Mitalova, Soblahov
Alena Náhliková, Topoľčany
Martin Nejedlik, Skalica
Jana Oršulova, Nováky
Štefania Palová, Sereď
Ján Pampurik, Banská Bystrica
Eva Remžová, Topoľčany
Andrea Saterová, Spišské Vlachy
Dávid Szepláky, Nové Mesto nad Váhom
Ján Taraj, Tvrdošín
Jana Terifajová, Trenčín
Milan Zápotočný, Dolný Kubín

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 14. okienko

Nákupnú poukážku Andreashop v hodnote 550 eur zo štrnásteho adventného okienka vyhráva týchto 30 výhercov:

Marianna Andrejčíková, Hviezdoslavov
Klára Behúňová, Humenné
Anna Bodisová, Veľké Úľany
Michal Fukas, Banská Bystrica
Anna Gondová, Ožďany
Zuzana Guzselová, Galanta
Daniela Hlobíková, Beluša
Edita Kertesová, Nitra
Štefan Kohút, Dlhé nad Cirochou
Miroslava Kováčová, Zvolenská Slatina
Lívia Kuklicová, Banská Bystrica
Jozef Likavčan, Ružomberok
Martin Luprich, Nitrianske Pravno
Iveta Macková, Holíč
František Míček, Malacky
Monika Novosadová, Považská Bystrica
Zuzana Oravcová, Levoča
Jozef Pečiva, Pezinok-Griňava
Milan Pivovarnik, Bratislava
Stanislav Planka, Moravský Svätý Ján
Kristína Raganová, Banská Bystrica
Alexandra Sekeráková, Gbeľany
Agneša Szalocziová, Šaľa
Patrik Šimo, Ružomberok
Peter Tokoly, Levoča
Silvia Tomčányová, Dubnica nad Váhom
Peter Uharčák, Košice
Natália Vanková, Lutila
Renata Véghová, Spišská Nová Ves
Dušan Vychopeň, Žilina

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 13. okienko

Nákupnú poukážku Kaufland v hodnote 350 eur z trinásteho adventného okienka vyhráva týchto 35 výhercov:

Ľubomíra Abiková, Rajecké Teplice
Silvia Budovičová, Liptovská Kokava
Soňa Cícerová, Hlohovec
Jana Čupanová, Dubnica nad Váhom
Daniela Denešová, Púchov
Silvia Ďurenková, Hurbanovo
Veronika Fejová, Babín
Tomáš Hangala, Spišská Nová Ves
Kristína Havlíková, Nové Zámky
Zdenko Hošták, Martin
Viliam Jačisko, Stropkov
Gabriela Jurkáčková, Kostolište
Kristián Karabinoš, Prešov
Magda Karchová, Baškovce pri Humennom
Ivana Lechanová, Topoľa
Michaela Mikulášová, Nitrianske Rudno
Emília Mlčúchová, Piešťany
Nikola Nitrianska, Nitra
Kristián Novobilský, Snina
Peter Pacher, Lučenec
Jana Pardupcová, Bratislava
Jolana Počová, Vyšný Čaj
Jaroslav Podolák, Bánovce nad Bebravou
Mária Ratajová, Turčianska Štiavnička
Kristína Ravaszová, Hrubý Šúr
Ľubica Romerová, Žiar nad Hronom
Daniela Semenikova, Želiezovce
Eva Sitarová, Košice
Vladimíra Staňová, Svätý Anton
Martina Šulíková, Komjatice
Ivana Tomanová, Považská Bystrica
Lucia Vlačušková, Šurany
Lenka Vlachová, Bratislava
Milan Zálešák, Senica
Barbora Zápražná, Malacky

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 12. okienko

Nákupnú poukážku Kráľovstvo hračiek v hodnote 350 eur z dvanásteho adventného okienka vyhráva týchto 35 výhercov:

Jana Augustínová, Nové Zámky
Michaela Balážová, Lednica
Anna Barnová, Bystré
Robert Blanarovič, Vlčkovce
Jolana Csótóvá, Rimavská Sobota
Barbora Detková, Lednicke Rovne
Gabriela Dojčanská, Koválov
Monika Ďurfinová, Jarok
Anna Džubarová, Trnava
Attila Farkas, Seňa
Patrícia Garguláková, Partizánske
Lucia Ignácová, Šaľa
Adela Kapitánova, Košice
Miroslav Král, Trenčín
Alexandra Labacherová, Prašník
Viktória Lengyelová, Košice
Michal Machuč, Boleráz
Jan Moravčik, Poprad
Miroslav Novotný, Pravotice
Zuzana Orlíková, Boleráz
Alexandra Pápayova, Šaľa-Veča
Zuzana Pešková Vávrová, Bratislava
Simona Petriková, Spišská Nová Ves
Oľga Rožková, Jablonov
Monika Rybárová, Lozorno
Peter Sagula, Smižany
Adriana Solarova, Sabinov
Slavomír Svitana, Toporec
Gabriel Szántó, Levice
Miroslav Šubika, Považská Bystrica
Ivan Tomčík, Rajecké Teplice
Michal Trela, Veľké Úľany
Andrii Volkivskyi, Malacky
Radoslav Zimmerman, Lovce
František Žák, Nové Mesto nad Váhom

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 11. okienko

Nákupnú poukážku Decathlon v hodnote 250 eur z jedenásteho adventného okienka vyhráva týchto 50 výhercov:

Anna Albrechtová, Považská Bystrica
Janka Andraščíková, Prešov
Renáta Bačková, Trenčín
Lucia Belicová, Revúca
Patrícia Beňušová, Liptovský Mikuláš
Paulína Bialončíková, Kežmarok
Mária Cihlárová, Nitra
Izabela Csémiová, Veľký Meder
Daniel Drahuta, Horná Breznica
Jozef Dubec, Topoľčany
Jana Dunarova, Partizánske
Anna Ficeková, Martin
Lýdia Flimelová, Ráztočno
Gabriela Gábelová, Michalovce
Ľubomíra Gurniková, Poprad
Jana Habeková, Trenčín
Dana Hodasová, Žilina
Ľubica Hruboňová, Topoľčany
Jana Chovancová, Bratislava
Viera Chrkavá, Pezinok
Margita Jašurková, Čadca
Dominika Juríková, Šaľa
Daniela Klimová, Trenčín
Marta Lenošková, Horná Súča
Erika Longauerová, Klenovec
Klaudia Mesárošová, Hlohovec
Daniela Mičíková, Bratislava
Iveta Návratová, Senica
Daniela Nemcová, Trnava
Danka Nirková, Svidník
Gabriela Očkajáková, Trstené pri Hornáde
Tomáš Ondrašina, Dolný Kubín
Zuzana Papierniková, Dubnica nad Váhom
Darina Paraiová, Komárno
Milan Parničan, Kremnica
Katarína Piecková, Hontianske Nemce
Marek Ratkovský, Malacky
Vladimír Roháč, Slovenská Ľupča
Peter Romančík, Medzibrod
Radka Ruščinová, Rožňava
Andrea Sedliaková, Zvolen
Mariana Senková, Ivachnová
Alena Skýpalová, Dolná Krupá
Jana Talanová, Rimavská Sobota
Marcel Tarbaj, Košice
Erik Truchlý, Trenčín
Jana Vašičková, Banská Bystrica
Gabika Večeríková, Turzovka
Ján Veľas, Topoľovka
Vladimíra Žuchovská, Dubnica Nad Váhom

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 10. okienko

Nákupnú poukážku NAY v hodnote 350 eur z desiateho adventného okienka vyhráva týchto 35 výhercov:

Andrea Bodnárová, Spišský Hrušov
Zuzana Cehlárová, Vranov nad Topľou
Ladislav Dodek, Nitra
Branislav Dubovský, Partizánske
Tomáš Ďuriš, Obyce
Naďa Gajarská, Trnava
Marta Hermová, Nemšová
Gabriel Hladik, Lakšárska Nová Ves
Anna Hunáková, Poniky
Lubomir Chrupka, Bratislava
Rastislav Jenča, Široké
Peter Ježo, Trnava
Simona Kirnerová, Prešov
Oľga Komárová, Beluša
Jana Köverová, Košické Oľšany
Miroslav Krištofik, Košice
Andrea Kušnierová, Trnava
Martin Lehotský, Liptovský Hrádok
Monika Maliarová, Považská Bystrica
Miroslav Marček, Žilina
Martin Marek, Trenčín
Peter Mičko, Trebišov
Tatiana Némethyová, Liptovský Mikuláš
Slavomir Ogurčák, Poprad
Peter Pecník, Banská Bystrica
Kristina Petrikova, Lab
Milan Pustai, Veľké Chyndice
Helena Rajnohová, Hliník nad Hronom
Lucia Repková, Bratislava
Šimon Revák, Veľký Šariš
Mariana Stanková, Lučenec
Tibor Tokovics, Tomášikovo
Dominik Veličáni, Ľubá
Jaroslav Vták, Hrachovište
Ján Závodný, Liptovský Hrádok

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 9. okienko

Nákupnú poukážku inSPORTline v hodnote 350 eur z deviateho adventného okienka vyhráva týchto 30 výhercov:

Alena Adamusová, Žilina
Zlata Bariliková, Kodice
Vladimíra Ben Hassen Hluchá, Považská Bystrica
Daniel Brindzák, Trebišov
Ildiko Fagyasová, Vrbovka
Štefan Fazekaš, Šoporňa
Tomas Fenyes, Michalovce
Anita Gabrišková, Nová Dedinka
Ján Gardos, Spišská Nová Ves
Martina Habarová, Prievidza
Patrícia Kalejová, Sabinov
Patrik Kužma, Jasenov
Dana Lakyová, Nový Svet
Xénia Lauková, Zvolen
Péter Majer, Kolárovo
Jirka Michalica, Rovensko
Katarína Michnová, Stará Ľubovňa
Helena Mindoková, Chmeľov
Erika Narancsik, Veľké Blahovo
Zuzana Ottingerová, Hronec-Osrblie
Petronela Patschová, Malacky
Kristína Sačkova, Čadca
Miriam Ságová, Kysucké Nové Mesto
Bibiana Sandorova, Velaty
Jana Šimovičova, Lovce
Jana Tabačárová, Skalité
Viera Uhriňákova, Kráľovce
Michal Vágner, Lopej
Antónia Vrábeľová, Rimavska Sobota
Ivana Zimčíková, Klokočov

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 8 okienko

Nákupnú poukážku Martinus v hodnote 350 eur z ôsmeho adventného okienka vyhráva týchto 30 výhercov:

Eva Blahová, Nitra
Nikoleta Csontosová, Hrhov
Michaela Dudiová, Cejkov
Dávid Dudok, Dvory nad Žitavou
Lucia Feherová, Plešivec
Anna Harčaríková, Orlov
Emília Hrankova, Kolarovice
Klaudia Chmelanová, Liptovské Sliače
Nikola Jakubová, Partizánske
Miriam Jarabová, Spišská Nová Ves
Marek Kaňuščin, Šarišská Poruba
Michal Klemperer, Pata
Terézia Kúdeľová, Starý Tekov
Jarmila Lukuvková, Lipová
Galina Makarová, Sedlice
Martina Mesárošová, Bojničky
Jaroslav Murín, Banská Bystrica
Ľudmila Nováková, Šaľa
Daniela Petrovičová, Drietoma
Gabriel Pinke, Dvory nad Žitavou
Natalia Podskubová, Ružomberok
Terézia Repiská, Horná Ždaňa
Viera Slušná, Svit
Tatiana Szabó, Bratislava
Petronela Šimková, Poprad
Zdenka Varinská, Trakovice
Zuzana Vašková, Michalovce
Lucia Vepyová, Trnava
Marek Závocký, Slivník
David Zeman, Sereď

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 7. okienko

Nákupnú poukážku Kaufland v hodnote 350 eur zo siedmeho adventného okienka vyhráva týchto 35 výhercov:

Marta Antalková, Brodské
Nora Bittarová, Piešťany
Anna Boborová, Veľká lúka
Andrej Boniš, Nitra
Božena Brijová, Huncovce
Tatiana Džadoňová, Tvarožná
Tatiana Ebringerová, Poprad
Milan Fabuš, Borský Svätý Jur
Lenka Fričová, Prešov
Viera Gemelová, Hruštin
Silvia Gežíková, Liptovská Sielnica
Denisa Gindová, Michalovce
Vladimíra Harkotová, Slovenská Ľupča
Marta Hriškova, Kojatice
Janka Charvátová, Banská Bystrica
Ivan Chlpek, Bojnice
Jana Komárková, Bratislava
Hana Konečná, Skalica
Andrea Kreheľová, Liptovský Mikuláš
Lukáš Laskovský, Hôrka
Jaroslava Letríková, Kremnica
Mária Lilgová, Chynorany
Slavomíra Marianeková, Prievidza
Zuzana Novotná, Galanta
Jana Ondríková, Ružomberok
Natália Paláková, Horňany
Jozef Pecuš, Vranov nad Topľou
Milan Plaštiak, Sereď
Jozef Špaňár, Zlaté Moravce
Ivana Teicherová, Bratislava
Nikola Tkáčová, Sobrance
Rastislav Valárik, Zákopčie
Jaroslav Valkovič, Levice
Iveta Zavodniková, Košice
Anna Zdechovanová, Fiľakovo

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 6. okienko

Nákupnú poukážku Kráľovstvo hračiek v hodnote 350 eur zo šiesteho adventného okienka vyhráva týchto 35 výhercov:

Michaela Adamová, Červenica pri Sabinove
Elena Antalcová, Zubrohlava
Lýdia Babulicová, Nové Mesto nad Váhom
Jana Bugárová, Banská Bystrica
Jana Čaplárová, Handlová
Mária Čelková, Bratislava
Soňa Ďatelinková, Považská Bystrica
Soňa Drobenová, Trenčín
Viktória Fašková, Banská Bystrica
Radoslav Gazda, Moldava nad Bodvou
Vladimír Gážik, Valaská Belá
Petronela Horniaková, Nová Baňa
Sandra Hubjaková, Suchá Hora
Klaudia Huttová, Trnava
Mária Ivaničová, Veľký Krtíš
Lucia Izsáková, Gbelce
Eva Jeňová, Košice
Jozef Keblušek, Jasenica
Andrea Kunáková, Kráľova Lehota
Marta Lebedýnska, Bratislava
Ľubica Miklášová, Zvolen
Mikuláš Nedecký, Sládkovičovo
Slavomíra Olearníková, Prešov
Barbara Ölvecká, Gbelce
Diana Rumanská, Stupava
Eva Rybárska, Liptovský Mikuláš
Ivan Slávik, Beluša
Jana Slemenská, Malacky
Marta Šajdikova, Borský Mikuláš
Lívia Štroffeková, Žiar nad Hronom
Patrícia Tirindová, Považská Bystrica
Zuzana Trhanová, Veľké Kozmálovce
Martina Ujháziová, Rožňava
Alena Uličná, Martin
Danica Wagingerová, Žiar nad Hronom

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 5. okienko

Nákupnú poukážku JYSK v hodnote 300 eur z piateho adventného okienka vyhráva týchto 35 výhercov:

Anna Cvíčelová, Kľačany
Iveta Dianová, Dubnica nad Vahom
Judita Dirdová, Spišská Teplica
Lucia Džačovská, Krompachy
Katarína Ekeová, Komárno
Lýdia Fehérová, Lučenec
Denisa Fialková, Vyšné Ružbachy
Žofia Figlarová, Poprad
Emília Gregoríková, Žarnovica
Adela Grutková, Poprad
Martin Hrubý, Bratislava
Gabriela Chrupková, Košice
Miroslava Jakubová, Veľká Lomnica
Lucia Jutková, Bardejov
Alena Lužová, Bratislava
Eva Nečasová, Holíč
Natália Nogová, Skalica
Simona Pavúrová, Humenné
Božena Pecárová, Leopoldov
Ľudmila Pechová, Nitra
Patrícia Piešová, Prievidza
Janka Redajová, Družstevná pri Hornade
Ivan Roštár, Čadca
Jana Satalová, Spišská Nová Ves
Vladimir Sauka, Lučatín
Ján Sinčák, Malčice
Veronika Šidová, Ružomberok
Marcela Ťapajnová, Chlebnice
Marián Tomovič, Červený Hrádok
Lukáš Uhrin, Liptovský Hrádok
Mariana Vaculčiaková, Lučenec
Monika Viglašová, Hlohovec
Veronika Všelková, Senica
Lucia Ziburová, Poprad
Katarína Župová, Sabinov

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 4. okienko

Nákupnú poukážku Andreashop v hodnote 550 eur zo štvrtého adventného okienka vyhráva týchto 30 výhercov:

Monika Ašverusová, Bánovce nad Bebravou
Petra Axamská, Lesnica
Andrea Bafrncová, Boleráz
Milan Cidilo, Košice
Renata Ciprová, Trenčín
Mária Čahojová, Medzilaborce
Jana Demeterová, Michalovce
Renáta Fiedlerová, Šamorín
Lýdia Gluštíková, Námestovo
Jana Godányová, Bratislava
Gabriela Harušíncová, Považská Bystrica
Patrik Herzáň, Šaľa
Eliška Chrobáková, Žiar nad Hronom
Ľuboslava Jasenovcová, Púchov
Iveta Ježeková, Trnava
Peter Košlab, Madunice
Zuzana Lumnitzerová, Žiar nad Hronom
Patricia Mačová, Prešov
Martina Metesová, Oravská Polhora
Milada Minárová, Zlaté Moravce
Miroslav Obad, Liptovské Sliače
Michal Orčo, Tvrdošín
Iveta Röthlingová, Kremnica
Maroš Siviček, Tomášovce
Denisa Tudošová, Smižany
Jana Tvrdá, Žilina
Hana Uhlarová, Banská Bystrica
Emilia Zubáčová, Lovinobaňa
Barbora Zvonková, Dohňany
Bibiana Žrobeková, Kysak

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 3. okienko

Nákupnú poukážku FAnn parfumérie v hodnote 300 eur vyhráva týchto 35 výhercov:

Anna Babeľová, Žilina
Tomáš Bakalár, Košice
Alena Bečaverová, Kežmarok
Miroslav Cagala, Častkovce
Elena Čipčalová, Lučenec
Katarína Dancziová, Martin
Ľudmila Debrecká, Prievidza
Sabína Dodokova, Tvrdošín
Nadežda Ečeková, Bratislava
Monika Fojtiková, Dolná Strehová
Romana Francisciová, Levice
Iveta Gáková, Rožňava
Lukáš Gbur, Levoča
Michal Gojdan, Humenné
Zuzana Goreová, Trebišov
Miroslava Hakulinová, Banská Bystrica
Rastislav Hredzák, Rakovec nad Ondavou
Michal Chodúr, Považská Bystrica
Martina Janačiová, Bánovce nad Bebravou
Daniel Joppa, Spišská Nová Ves
Monika Kiabová, Nitrianske Sučany
Michaela Kňazovická, Východná
Roman Kolena, Tvrdošín
Daniela Legnerova, Šaľa
Richard Lipčák, Humenné
Martina Milišinová, Vyšný Orlik
Zuzana Mytniková, Nové Zámky
Michaela Omastová, Žitavany
Lenka Pajtinková, Nová Dubnica
Mária Pišná, Hlohovec
Mária Rehorčíková, Bratislava
Miriam Serdeľová, Tvrdošín
Magdaléna Schubertová, Hrubý Šúr
Anna Tavačová, Strečno
Mária Tiňová, Zámutov

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 2. okienko

Nákupnú poukážku Kaufland v hodnote 350 eur z druhého adventného okienka vyhráva týchto 35 výhercov:

Maria Akuratna, Humenné
Mária Azariová, Košice
Anna Compľová, Hniezdne
Zita Csergeová, Diakovce
Miroslava Cvešperová, Bojnice
Lenka Červená, Myjava
Samuel Daněk, Rudno nad Hronom
Mária Dianová, Rimavská Sobota
Erika Ďurajková, Žilina
Tatiana Eliášová, Banská Bystrica
Marek Faťol, Michalovce
Stefan Fertő, Tornaľa
Marianna Gorolová, Vrbnica
Stefania Grujbarova, Malacky
Miroslava Habalová, Hradište
Peter Habdák, Šaľa
Miroslava Hlušková, Skalica
Magdaléna Chytrová, Vranov nad Topľou
Janka Igazová, Trenčín
Dalibor Loduha, Púchov
Tamara Ludrovská, Krompachy
Stela Moňoková, Spišské Podhradie
Aneta Mrkvová, Čadca
Samuel Našta, Vranov nad Topľou
Slavomir Nemeth, Maňa
Dalibor Nitran, Šulekovo
Natália Orlická, Galanta
Mária Pavlíková, Sabinov
Richard Pavol, Žarnovica
Peter Roman, Humenné
Ján Trnovský, Ružomberok
Ľubomír Tuchscher, Piešťany
Jaroslav Vávra, Trnava
Darina Zelená, Brezno
Sofia Žilková, Kysucké Nové Mesto

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.

Výhercovia súťaže: Adventný kalendár 1. okienko

Nákupnú poukážku NAY v hodnote 350 eur z prvého adventného okienka vyhráva týchto 35 výhercov:

Andrea Andocsová, Nitrianske Hrnčiarovce
Ivan Backár, Košúty
Alena Benčová, Topoľčianky
Peter Dobiš, Prievidza
Erika Dorošová, Záhradné
Lucia Dubská, Ružomberok
Helena Gerjakova, Prešov
Dominika Gilanová, Čereňany
Patrícia Gľabová, Chminianska Nová Ves
Attila Holderik, Komárno
Lenka Chudíková, Sabinov
Janka Chvojková, Lehota pod Vtáčnikom
Ingrid Iliziová, Nitra
Vladimír Janec, Veľké Kostoľany
Milan Jedinak, Uhrovec
Radka Jirásková, Liptovský Hrádok
Diana Lyžičiarová, Výčapy-Opatovce
Viera Macejová, Spišská Nová Ves
Viera Maliterná, Mútne
Viera Megová, Pusté Sady
František Mičuda, Púchov
Darina Nižníková, Košice
Anna Nováčiková, Skalica
Marcel Obdržal, Trenčín
Radka Okálová, Žilina
Mária Okosová, Rimavská Sobota
Martina Orechovská, Studienka
Erika Palacková, Bratislava
Peter Raždík, Kolárovice
Ľuboš Remko, Jasenová
Beňadik Reško, Senica
Zuzana Rybošová, Krupina
Daniel Šimšaj, Kežmarok
Anna Valašková, Martin
Romana Veselá, Borčice

Výhercom srdečne blahoželáme! Výhernú nákupnú poukážku zašleme priamo na adresu uvedenú v súťažnom formulári.