Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Kaufland je hlavným partnerom Slovenského hokeja

Sme partnerom Slovenského zväzu ľadového hokeja už niekoľko rokov. To znamená, že podporuje takmer všetkých, ktorí tvoria náš hokej. Od seniorskej hokejovej reprezentácie, cez juniorskú dvadsiatku, ženskú reprezentáciu až po hokejové kurzy pre deti.

Prezident SZĽH Miroslav Šatan a generálny riaditeľ Kauflandu Sven Reinhard
Prezident SZĽH Miroslav Šatan a generálny riaditeľ Kauflandu Sven Reinhard

Pri slovenskom hokeji stojíme už od roku 2017. Množstvo úspechov, ako napríklad získanie bronzu na zimných olympijských hrách 2022, tak bolo možných aj vďaka našej podpore.

Minimálne do konca sezóny 2027/2028 budeme hlavným partnerom SZĽH, slovenskej seniorskej reprezentácie mužov aj žien a všetkých mládežníckych reprezentácií. Okrem toho budeme ako hlavný partner podporovať slovenský hokej pri náborových projektoch, rozvojových projektoch a tiež ako hlavný partner galavečera a prestížnej ankety Hokejista roka.

"Rád by som poďakoval spoločnosti Kaufland za dlhoročnú podporu slovenského hokeja, ktorú v roku 2017 započal generálny riaditeľ Paul Pauls, a v ktorej teraz pokračuje aj nový generálny riaditeľ pán Sven Reinhard. Kaufland je zárukou stability a pomoci pre slovenský hokej. Verím, že v najbližšom období spolu zažijeme viacero úspechov na ľadovej ploche, a že aj vďaka podpore takého silného partnera budeme na Slovensku vychovávať ďalšie hokejové talenty a úspešných mladých ľudí. Každoročne príde na náborovú akciu Deti na hokej cez 1 500 detí a ďalšie stovky dievčat sa zúčastnia Dievčenského hokejového víkendu. Pracujeme na pohybovej gramotnosti detí vďaka Centru športu pri základnej škole a mnohé ďalšie projekty sa nám darí rozbehnúť vďaka silnej podpore spoločnosti Kaufland," povedal prezident SZĽH Miroslav Šatan.

“Sme radi, že sa naša dobrá a úspešná spolupráca týmto predlžuje,” ocenil dohodu o predĺžení aj náš generálny riaditeľ Sven Reinhard. “Od jej začiatku sme kládli dôraz na dlhodobo udržateľnú podporu slovenského hokeja vo všetkých jeho podobách. Teší nás, že môžeme byť naďalej jeho stabilným partnerom.”


Videli ste už naše hokejové spoty?