Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

SWITCH ON - kvalitné a výhodné elektrospotrebiče

V Kauflande vám ponúkame domáce elektrospotrebiče v zaručene kontrolovanej kvalite za diskontné ceny. Produkty značky SWITCH ON sa vyznačujú atraktívnym a moderným dizajnom, ako aj vysokým technickým štandardom.

O značke

Kvalita za diskontnú cenu

V širokej škále elektrospotrebičov SWITCH ON nájdete napríklad:

  • pomocníkov do kuchyne - sendvičovač, hriankovač, tyčový mixér, ručný šľahač, kávovar, fritézu, mikrovlnnú rúru, elektrický gril, odšťavovač, varič vajec, naparovaciu žehličku či varnú kanvicu
  • pomocníkov na úpravu vlasov - teplovzdušnú kulmu, profesionálny sušiš vlasov, žehličku a kulmu na vlasy
Záruky

Bezpečnosť musí byť

Všetky produkty značky SWITCH ON, ktoré majú prívodný kábel alebo integrovaný akumulátor, sú testované a certifikované renomovanými, nezávislými a akreditovanými inštitútmi TÜV Porýnie. Pod technickým drobnohľadom sú nasledovné kritériá:

  • funkčnosť
  • trvácnosť
  • opotrebovanosť
  • bezpečnosť


Predĺžená 3-ročná záruka

Všetky elektrospotrebiče značky SWITCH ON sa vyznačujú kontrolovanou kvalitou a vysokým technickým štandardom. Navyše Kaufland na výrobky, ktoré majú prívodný kábel alebo integrovaný akumulátor, ponúka až 3-ročnú záruku, ktorá je oveľa dlhšia, ako predpisuje zákon.

Návody na použitie

Všetko po ruke

Každý druh elektrospotrebiča do domácnosti značky SWITCH ON disponuje jedinečným označením typu modelu, ktorý pozostáva z kombinácie písmen a čísel (napríklad WK-A201 alebo CM-A001).  Typ modelu jednotlivých elektrospotrebičov je uvedený na štítku, ktorý spravidla nájdete na spodnej alebo na zadnej strane prístroja.

Návody na použitie k jednotlivým elektrospotrebičom nájdete aj tu u nás v prehľadnom poradí.


Časté otázky

Potrebujete viac informácií?

Chcete sa dozvedieť viac o našich produktoch SWITCH ON® alebo máte nezodpovedané otázky? V našej rubrike "Servis" sme pripravili odpovede na najčastejšie otázky.