Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Naše značky

Pri nakupovaní je vždy dobré, ak máme na výber z viacerých alternatív. Ešte lepšie, ak sú tieto alternatívy také kvalitné, udržateľné a výhodné ako naše privátne značky. V Kauflande si môžete vybrať napríklad ocenené potraviny K-Bio či K-take it veggie, ako aj nepotravinový tovar – od detského oblečenia Kuniboo®, cez náradie, až po elektroniku SwitchOn®. V Kauflande nájdete všetko, čo potrebujete.

Potraviny

Značková kvalita za Kaufland cenu

Väčší výber, viac pôžitku, viac pre vás: takmer v každej oblasti nájdete alternatívy v podobe potravín našich privátnych značiek, ktoré sú lahodné, udržateľné a výhodné. Napríklad energetické nápoje Crazy Wolf, vybrané vína Cultura Vini, rôznorodé bioprodukty K-Bio, čerstvé ryby K-Blue Bay, značkovú kvalitu K-Classic za diskontnú cenu, sortiment K-Favourites plný výnimočného pôžitku, bezgluténové a bezlaktózové produkty K-Free, vegánske a vegetariánske výrobky K-take it veggie, ktoré sú dokonca klimaneutrálne*, malé snacky či jedlá K-to go, ktoré si môžete zobrať so sebou, ale aj kvalitné a ocenené mäso a lahôdky na gril K-Purland, pivové osvieženie Stephans Bräu a ešte oveľa viac.


Nepotravinový tovar

Kvalitné produkty, ktoré robia život krajším

Pri našich vlastných značkách potravinového aj nepotravinového sortimentu platí zakaždým to isté: v Kauflande ich dostanete v presvedčivej kvalite, udržateľné za výhodnú cenu. Ak vám záleží na skvelej funkčnosti, kontrolovanej kvalite a vynikajúcom pomere ceny a výkonu, potom by ste si mali zapamätať privátne značky Kauflandu v oblasti módy a životného štýlu, vybavenia domácnosti, pobytu v prírode, kancelárskych potrieb a kreatívneho vyžitia, DYI, hobby a taktiež elektroniky. U nás nájdete všetko pre vašu domácnosť na jednom mieste.


Drogéria

Upravené, štýlové, výhodné

Za ošetrujúce prípravky a drogériu sa dá zaplatiť veľa. To však nemusí byť pravidlom. Najlepšie urobíte, ak nás navštívite a všetku potrebnú drogériu nakúpite naraz na jednom mieste. Značka bevola® vám ponúka veľký výber cenovo výhodných produktov, ktoré sú prispôsobené vašim osobným potrebám a ktoré sa postarajú o perfektný vzhľad od hlavy až po päty. Súčasťou sortimentu značky bevola® sú produkty ústnej hygieny, výrobky určené na starostlivosť o tvár, pokožku či vlasy – pre bábätká, deti, ženy aj mužov. Kompletný sortiment exkluzívnej série bevola® je pravidelne kontrolovaný a zodpovedá vysokým kvalitatívnym štandardom, ktoré musia spĺňať všetky produkty našich privátnych značiek. Okrem klasického radu máme aj rad prírodnej kozmetiky bevola naturals®: 100% NATRUE certifikované receptúry a úplne bez mikroplastov, silikónov alebo syntetických vôní, farbív a konzervačných látok.