Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Z lásky k tradícii

Spoznajte chuť poctivých výrobkov zo slovenských surovín vyrobených z lásky. Z lásky k tradícii. Prinášame vám originálne produkty vyrobené podľa pôvodných receptúr výlučne zo slovenských surovín od domácich dodávateľov. Spoľahnite sa na originálnu a nezameniteľnú chuť milovanú celými generáciami. Obľúbený produktový rad je na trhu už od roku 2018 a v jeho sortimente zákazníci nájdu už viac ako 60 produktov.

 

Ochutnajte mlieko od slovenských farmárov z horských a podhorských oblastí podtatranského regiónu, ktorý ponúka ideálne podmienky pre chov zdravého dobytka. Čerstvý vzduch, čistá voda a najzelenšia tráva sú benefity, ktoré pozitívne ovplyvňujú vynikajúcu kvalitu a skvelú chuť mlieka. Lahodné smotanové jogurty sú vyrábané tradičnou a dlhodobo nemennou receptúrou zo smotany a jogurtovej kultúry. Vychutnajte si hustý, pocitivý, lahodný jogurt.  

Do sortimentu obľúbenej privátnej značky K-Z lásky k tradícii pribudli výrobky z bravčového a hovädzieho mäsa, pripravené podľa tradičných receptúr. Ide výlučne o slovenské mäso vysokej kvality. Bravčové aj hovädzie na našich pultoch spĺňa tie najprísnejšie kritériá. Zvieratá, z ktorých mäso pochádza, sú narodené, kŕmené, chované, porazené a mäso následne balené výhradne na Slovensku.

 

Z lásky k tradícii
Z lásky k tradícii
Z lásky k tradícii
Z lásky k tradícii
Z lásky k tradícii
Z lásky k tradícii