Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Kidland® – naša značka hračiek

S hračkami Kidland® sa detská izba raz-dva premení na oázu plnú zábavy a hravých nápadov. Kidland® vyčarí úsmev na tvári všetkým bábätkám, deckám, tínedžerom... dokonca aj dospelákom. Dôvod? Pri všetkých našich privátnych značkách, ku ktorým patrí aj Kidland®, dbáme predovšetkým na optimálny pomer kvality a ceny.


Pestrý svet detských nápadov

Od bábätka, cez malé dieťa, až po tínedžera – hračky Kidland® potešia každú vekovú kategóriu a do detskej izby vnesú príjemnú zmenu plnú veselých nápadov. Okrem akciových a sezónnych produktov vám ponúkame výrobky, ktoré nájdete natrvalo v našom sortimente. S hračkami Kidland® vám nuda nehrozí!

Drevený vláčik značky Kidland®
Detské puzzle Kidland®
Hračkárska panda z dreva značky Kidland®

Naša kvalita

Zakaždým hravý nákup

Kidland® je správnou voľbou pre deti aj rodičov. Obsahuje pestrú paletu hračiek v kontrolovanej kvalite za výhodnú cenu. Hračky musia spĺňať všetky požadované kritériá, jedine tak ich môžeme ponúkať v našom sortimente. Kúpou značky Kidland® sa s dobrým pocitom rozhodujete pre kvalitné hračky.

  • Kontroly nezávislých inštitúcií
  • Drevené hračky z trvalo udržateľného lesného hospodárstva s certifikátom FSC a kontrolnou pečaťou TÜV
  • Trendy v hračkách pre každú vekovú kategóriu
Špičková kvalita

Špičková kvalita

Pri všetkých našich vlastných značkách, ku ktorým patrí aj Kidland®, kladieme dôraz na špičkovú kvalitu. V tejto súvislosti nenechávame nič na náhodu. Okrem interných kontrol kvality počas produkcie sú pre nás rovnako dôležité aj expertízy nezávislých kontrolných inštitúcií. Pri drevených hračkách používame certifikované drevo (pečať FSC) z trvalo udržateľného lesného hospodárstva. Okrem toho sú všetky drevené hračky kontrolované podľa TÜV kritérií.

Veľký výber

Veľký výber

Okrem vybraného štandardného sortimentu ponúkame aj rôzne tematické a sezónne výrobky, ktoré do detskej izby vnesú novú zábavu i dobrodružstvo. Samozrejme, že zakaždým sa snažíme podchytiť aj aktuálne trendy, aby sa drobci aj väčšie deti do sýtosti hrali a nikdy nenudili.

Výhodná cena

Výhodná cena

Detské hračky značky Kidland® sú nielen kvalitné, ale aj cenovo výhodné. Na dosiahnutie optimálneho pomeru ceny a kvality úzko spolupracujeme s overenými dodávateľmi. Spoločne vyvíjame také detské hračky, ktoré sú kvalitne spracované a dostupné za prijateľnú cenu.Časté otázky

Potrebujete viac informácií?

Chcete sa dozvedieť viac o našich produktoch Kidland® alebo máte nezodpovedané otázky? V našej rubrike "Servis" sme pripravili odpovede na najčastejšie otázky.