Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Teraz ešte lepšia: nová App-ka Kaufland

Máme pre vás dobrú správu: naša bezplatná Kaufland aplikácia je teraz ešte lepšia. Okrem toho, že je praktickejšia a funkčnejšia, pribudli aj viaceré užitočné funkcie. Ste zvedaví? Čítajte ďalej, alebo si rovno stiahnite novú App-ku Kauflandu. Za vyskúšanie nič nedáte.


Prehľad najdôležitejších funkcií, ktoré uľahčia každý deň

 

Pri pohľade do chladničky, na ceste do Kauflandu, alebo pri hľadaní nových receptov – Kaufland-App vás nenechá v štichu. Vždy je poruke a obsahuje kopec užitočných funkcií, ktoré uľahčia vaše každodenné kulinárske povinnosti a raz-dva ich premenia na veľkú zábavu.

 


S Kaufland Card je za hviezdu každý

Staňte sa aj vy členom vernostného programu Kaufland Card. Ako držiteľ našej zákazníckej karty sa môžete tešiť na množstvo výhod a pri každom nákupe sa cítiť ako skutočná hviezda.

Aktivujte si digitálnu kartu priamo v mobile, alebo fyzickú kartu z pohodlia domova cez portál moj.kaufland.sk či priamo na predajni.

Viac informácií nájdete tu.

Nezmeškajte žiadnu ponuku

Na dobrú a výhodnú ponuku treba mať vždy zaostrený pohľad. Pomocou Kaufland-App si pohodlne prelistujete celý leták. Sortiment vášho obľúbeného obchodného domu si podľa želania môžete prehľadne zoradiť a zobraziť. Voľba je na vás.

 

Alarm! Akcia na obzore.

Pri obrovskom množstve výhodných ponúk môžete veľmi rýchlo stratiť prehľad. Aby sa tak nestalo, vytvorili sme takzvaný „akciový alarm“. Ak si ho nastavíte, spoľahlivo sa vám prihlási vo chvíli, keď je váš obľúbený produkt cenovo zvýhodnený.  Jediná podmienka: musíte mať užívateľské konto.

Viac ako 500 receptov

Naša databáza je plná skvelých kulinárskych inšpirácií vrátane praktickej funkcie filtrovania. Objavíte v nej bezlaktózové, vegetariánske či bezgluténové recepty. K niektorým z nich je dokonca pripojené aj video s prípravou. To najlepšie nakoniec: všetky receptové prísady si môžete jedným klikom pridať do nákupného zoznamu.


Nákupné zoznamy namiesto útržkom papiera

Ručne napísanému a veľakrát preškrtanému papieriku je koniec. S Kaufland-App si môžete vytvoriť a zdieľať viaceré nákupné zoznamy. Ľahko v nich zmeníte množstvo, poradie, či logicky zoradíte produkty podľa skupín. Dokonca môžete priamo do zoznamu zaznačovať výhodné ponuky aj receptové prísady. S Kaufland-App nakupujete moderne a prehľadne.


Vyhľadať a nájsť - to je cieľ

Pomocou vyhľadávacieho systému bez problémov nájdete najbližší obchodný dom Kaufland. Najkratšiu cestu vám zasa ukáže praktická navigácia. K vybranému obchodnému domu si môžete nastaviť filtre podľa rozličných kritérií  (napr. obslužné pulty).