Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Countryside® – naša značka do exteriéru

Značka Countryside® je určená pre všetkých, ktorí radi trávia čas vonku. Ponúka pekné, praktické a cenovo výhodné produkty na skrášlenie záhrady či balkóna, aby ste si pobyt na čerstvom vzduchu do sýtosti užili. Základná výbava či nové trendy na záhradkárčenie, dekorovanie, relaxovanie, ale aj na zábavu, grilovačku, oslavu... proste na všetko, čo vám v exteriéri robí radosť.


Sezónny sortiment

Kompletná výbava

Značka Countryside® vám ponúka široký sortiment, v ktorom nájdete všetko potrebné na skvelý štart do novej sezóny v exteriéri. Privátna značka Kauflandu je spojením atraktívneho dizajnu, vysokej funkcionality a kontrolovanej kvality – všetko šetrné k vašej peňaženke. Od jari až do jesene máme pre vás vysokokvalitné produkty, ktoré pravidelne dopĺňame rôznymi reklamnými akciami. Okrem klasickej ponuky nájdete pod značkou Countryside® aj výrobky, ktoré zachytávajú aktuálne dizajny a trendy.


Prísľub kvality

Zaručene do každého počasia

Produkty značky Countryside® sú vyrobené z robustných materiálov, aby dokázali odolávať rôznym poveternostným vplyvom. Kontroly TÜV a záruka presahujúca zákonom predpísané lehoty sú garanciou toho, že na pomer kvality a ceny sa môžete spoľahnúť. Drevené výrobky s pečaťou FSC a sociálne podmienky výroby zaisťujú, že vaše nové záhradné príslušenstvo spĺňa aj ekologické aspekty.

Minisklenník Countryside®

Vysoká kvalita

Aby produkty spĺňali nároky na funkčnosť a kvalitu, spolupracujeme s nezávislými kontrolnými inštitúciami, ku ktorým patrí napríklad TÜV. Ekologická pečať FSC podčiarkuje ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Ako výrobca takisto určujeme a kontrolujeme každý detail – od dizajnu, cez trvalú udržateľnosť, až po sociálne podmienky celého procesu výroby.

Žena obklopená rastlinami

Veľký výber

Countryside® vám počas celej záhradnej sezóny ponúka vysokokvalitný sortiment. Od jari až do jesene objavíte u nás široký výber, v ktorom nechýbajú aktuálne trendy, ako aj funkčné a perfektne zladené výrobky.
 

 

A woman plants colorful flowers. The scenery is placed on a green background.

Výhodná cena

Uprednostňujete supermarket pred obchodom so stavebninami? Potom ste u nás správne! Vďaka spolupráci s overenými dodávateľmi žiari naša značka Countryside® vynikajúcim pomerom kvality a ceny, čím osloví aj tých najnáročnejších.


Návod na majstrovanie

Vylepšite si balkón

Máme pre vás zopár inšpirácií, pomocou ktorých ľahko a rýchlo skrášlite balkón peknými dekoráciami. Stačí len niekoľko krokov a podomácky vyrobené vázy na kvety vyčaria na stole dovolenkovú atmosféru. Pekne naaranžované lampáše so sviečkami sa postarajú o nezabudnuteľný večer. Takisto máme pre vás návod, ako pomocou kuchynských pomôcok (napr. forma na pečenie) upriamite pozornosť na rastliny či bylinky.


Časté otázky

Potrebujete viac informácií?

Chcete sa dozvedieť viac o našich produktoch Countryside® alebo máte nezodpovedané otázky? V našej rubrike "Servis" sme pripravili odpovede na najčastejšie otázky.