Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Spice&Soul® - Zakaždým skvelý pôžitok

S praktickými a cenovo výhodnými kuchynskými doplnkami Spice&Soul® budete variť oveľa jednoduchšie. Veľký výber robustného kuchynského náradia, účelových pomocníkov či elegantného riadu uľahčí vaše kuchtenie, ktoré zároveň premení na zábavu plnú skvelých pôžitkov.


Naša kvalita

Cenovo výhodní pomocníci

Za málo peňazí veľa muziky! Kuchárski majstri by k veľavravnému výroku ešte dodali: veľa gurmánskej muziky, respektíve dobrého jedla. Niečo podobné platí aj pre značku kuchynského náradia Spice&Soul®. Všetky naše produkty sú cenovo výhodné, pravidelne kontrolované a vyrobené z kvalitných a trvácnych materiálov. Všetky drevené komponenty sú navyše označené certifikátom FSC.

Špičková kvalita

Výrobky Spice&Soul® nájdete exkluzívne v Kauflande. Keďže sme ich výrobcom, určujeme a kontrolujeme každý detail produktov – od dizajnu po výrobu, pri ktorej zohľadňujeme adekvátne pracovné podmienky.

Veľký výber

Od praktického kuchynského náradia až po sezónne výrobky určené na sviatočné pečenie – značka Spice&Soul® je naozaj všestranná a ponúka vám množstvo pomocníkov na kulinárske výzvy. Povedané zjednodušene: na každý hrniec nájdete adekvátnu pokrievku.

Výhodná cena

Každý vie, že kvalita má svoju cenu. V spolupráci so zodpovednými dodávateľmi vám chceme ponúkať produkty Spice&Soul® v špičkovej kvalite, ale za výhodné ceny. Aby vám v domácom rozpočte zostali úspory, ktoré môžete použiť na iné užitočné či pekné vecičky.


Sortiment 

Chuť na niečo viac

Varenie, pečenie, vychutnávanie – Spice&Soul® podporí vaše kulinárske zanietenie. Od prípravy vybraných špecialít, cez ich skladovanie, až po servírovanie – u nás nájdete všetko, čo vám uľahčí varenie a spríjemní vychutnávanie dobrôt. Naše praktické a trendové kúsky vás zlákajú vyskúšať niečo nové. Tak čo, máte chuť na niečo viac?

Do chladničky aj mrazničky

Vďaka praktickým a ľahko udržiavateľným nádobám zostanú vaše potraviny dlhšie čerstvé. Takisto s nimi optimálne využijete miesto v chladničke či mrazničke.

Uložené a usporiadané

Naše boxy, krabice a iné nádoby sú ideálne na uloženie vecí v zásuvkách i skriniach. Aby ste mali všetko perfektne usporiadané.

Uskladnené a naservírované

Dizajnovo pekné a praktické nádoby na uskladnenie potravín či jedál sa v žiadnej kuchyni nestratia. Naopak, dodajú jej eleganciu plnú farebnej pestrosti.

 


Poháre a riad

Väčšinu produktov Spice&Soul® môžete použiť do umývačky riadu. Dbajte na pokyny na údržbu, aby vám poháre a riad vydržali dlho čisté a pekné.

Hrnce a panvice

Hrnce a panvice so špeciálnou povrchovou úpravou nevystavujte maximálnym teplotám a používať výlučne obracačky z mäkkých materiálov (napr. drevo). Povrchová úprava tak ostane dlho nepoškodená.

Nože a dosky na krájanie

Kuchynské nože a drevené dosky na krájanie umývajte zakaždým ručne, najlepšie pod tečúcou vodou s trochou saponátu. Takisto dbajte, aby boli dôkladne vysušené.


Skvelé doplnky

Doplnky ako prestieradlá či obrusy premenia všednú kuchyňu na elegantnú miestnosť. Na ozvláštnenie stola farebnými deko prvkami vám poslúžia naše pestré servítky.

Sviatočné akcenty

Sviečky, pekné šálky či servírovacie podnosy sú skutočnou pastvou pre oči. Ak hľadáte výnimočné kúsky na výnimočnú príležitosť, stavte na sortiment našej značky Spice&Soul®.

Nekonečné možnosti

Vďaka elegantnému, nadčasovému dizajnu a pekne zosúladeným farebným kombináciám doladíte produkty Spice&Soul® s tými, ktoré už máte v kuchynskej výbave.

 


Časté otázky

Všetko jasné?

Chcete sa dozvedieť viac o našich produktoch Spice&Soul® alebo máte nezodpovedané otázky? V našej rubrike "Servis" sme pripravili odpovede na najčastejšie otázky.