Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

K-take it veggie – vegetariánske a vegánske dobroty

Flexitarián, vegetarián alebo vegán – čoraz viac ľudí sa vedome rozhoduje pre stravovanie bez mäsa či akýchkoľvek živočíšnych produktov. Mnohí k takémuto rozhodnutiu pristupujú z dôvodu rešpektovania zvierat a životného prostredia, pre iných je motivujúca pestrosť a chuť vegetariánskej a vegánskej kuchyne.

Nech už sa pre vegetariánske či vegánske stravovanie rozhodnete z akéhokoľvek dôvodu, faktom je, že bezmäsité jedlá sú veľmi lahodné a bohaté na živiny. Navyše, sortiment našej privátnej značky K-take it veggie je skutočne pestrý a cenovo výhodný.

Výber

Pestrosť bez limitov

Dievča drží v ruke burgerové placky K-take it veggie.
Stravujem sa v štýle veggie, pretože mám stále viac na výber.

Výber, ktorý si obľúbite

Časy, počas ktorých mali vegetariáni a vegáni obmedzený výber produktov, sú dávno minulosťou. Ak patríte k milovníkom tejto formy stravovania, v Kauflande si rozhodne prídete na svoje. Ponúkame vám široký „veggie“ sortiment, z ktorého si zakaždým vyberiete všetko potrebné na vyskladanie pestrého, zdravého a výživného jedálnička. Pod našou privátnou značkou K-take it veggie objavíte veľký výber lahodných produktov. Dopĺňajú ich ďalšie značky vegetariánskych a vegánskych výrobkov. Milovník „veggie“ si určite naplno vychutná aj vitamínovú pestrosť v oddelení ovocia a zeleniny.
O zdravé jedlá u nás nie je núdza. Začnite deň napríklad jednou z bio nátierok, ako rýchly obed poslúži falafel so zeleninovým šalátom a večerou navarenou zo zdravých potravín chutne ukončíte váš deň.  

Samozrejme, že našu ponuku neustále rozširujeme, aby sme vám ponúkli ešte väčší pôžitok v štýle veggie.

Recepty pre každého

Vegán vs. vegetarián


Kvalita

Kontrolovaná kvalita chutí lepšie

Mladý muž drží v ruke pizzu K-take it veggie
Stravujem sa v štýle veggie, pretože vegánsky životný štýl je mojou srdcovkou.

Zrieknite sa mäsa, nie dobrej chuti

Kvalita a čerstvosť sú u nás vždy na prvom mieste. Samozrejme, že vysoké kvalitatívne štandardy sa týkajú aj vegetariánskeho a vegánskeho sortimentu našich privátnych značiek. Všetky výrobky K-take it veggie spoznáte podľa medzinárodne uznanej V-pečate, ktorou sa označujú vegetariánske a vegánske produkty.

Prečiarknutá chemická banka

Bez zvýrazňovačov chuti

Aby sme dosiahli prirodzenú chuť našich výrobkov K-take it veggie, nepoužívame žiadne chuťové zvýrazňovače ani umelé arómy. V závislosti od možností sa takisto zriekame používania korenín či kvasnicových extraktov.

Označená dodávka

Dôsledný výber dodávateľov

Pri všetkých našich privátnych značkách, ktorých súčasťou je aj vegetariánsky a vegánsky sortiment, kladieme veľký dôraz na dobré vzťahy s dodávateľmi. Pracujeme iba s tými dodávateľmi, ktorí spĺňajú všetky predpísané štandardy týkajúce sa blaha zvierat a ochrany životného prostredia.

Rozpoznateľná kvalita

V-pečať na vegetariánskych a vegánskych produktoch

Na to, aby ste si v našom veľkom vegetariánskom a vegánskom sortimente spravili prehľad a rýchlo z neho vybrali svojich favoritov, pripravili sme pre vás jednoduchú a účelnú orientáciu. Všetky výrobky našej privátnej značky sú označené logom K-take it veggie a medzinárodne uznanou V-pečaťou. Na prvý pohľad tak spoznáte výrobky spĺňajúce všetky kvalitatívne štandardy.

Biopečať a pečať bez laktózy

Niektoré výrobky K-take it veggie sú dodatočne označené ďalšími pečaťami, ktoré vyzdvihujú ich vysoké kvalitatívne štandardy a pomáhajú zákazníkom pri orientácii v pestrom sortimente. Výrobky spĺňajú napríklad prísne biosmernice a sú certifikované biopečaťou. Špeciálnou pečaťou sú takisto označené aj mnohé produkty bez laktózy.

Cena

Vegetariánske a vegánske špeciality nemusia byť drahé.

Mladé dievča drží v rukách produkt K-take it veggie
Stravujem sa veggie, pretože si to môžem dovoliť.

Potešte aj svoju peňaženku

Pokiaľ uprednostňujete vegetariánsky alebo vegánsky štýl, stravujete sa nielen zdravo, ale aj výhodne. V Kauflande vám ponúkame optimálny pomer kvality a ceny na náš vegetariánsky a vegánsky sortiment, ktorý je skvelou alternatívou k mäsovým a mliečnym výrobkom. Spomenúť treba aj pravidelné akcie na vegetariánske a vegánske výrobky. V rámci týchto akcií nájdete, samozrejme, aj produkty našej privátnej značky K-take it veggie za skvelé ceny.


Recepty

K-take it veggie – chuť, ktorá inšpiruje

Vegetariánsky a vegánsky životný štýl je plný kulinárskych možností. Vďaka nášmu veľkému výberu produktov K-take it veggie si ľahko vyskladáte pestrý a vyvážený jedálniček. Taktiež vám ponúkame mnohé inšpirácie na varenie a vychutnávanie. Pomocou prehľadného rozdelenia výrobkov do produktových kategórií rýchlo nájdete všetko potrebné na prípravu svojho obľúbeného jedla.

Hotová šavarma s tofu a karfiolom Tofu značky K-take it veggie

Šavarma s tofu a karfiolom

Bio-tofu našej privátnej značky K-take it veggie a karfiol vám postačia na prípravu lahodnej šavarmy. Neváhajte a vyskúšajte, ako chutí typické rýchle jedlo blízkovýchodnej kuchyne.

Hotový vegánsky burger Burgerové placky

Vegánsky burger

Pomocou vegánskych burgerových placiek od K-take it veggie rýchlo a jednoducho pripravíte chutný "veggie" burger. A párty môže začať!

Jednoduchá a jednoducho lahodná vegetariánska a vegánska kuchyňa

Máte radi vegetariánsku a vegánsku kuchyňu? Potom si prečítajte naše receptové nápady a uvarte si skvelé dobroty. Usporiadali sme ich pre vás do zbierok receptov:


Naša „On-line kuchárka“ navyše umožňuje v detailnom vyhľadávaní hľadať podľa rôznych kategórií, času prípravy, ingrediencií, obťažnosti. Medzi možnosťami sú aj nasledovné kategórie:

  • Vegánske recepty
  • Vegetariánske recepty
  • Bezlaktózové recepty
  • Bezgluténové recepty
  • Videorecepty

Časté otázky

Všetko jasné?

Chcete sa o produktoch značky K-take it veggie dozvedieť viac? Máte k týmto výrobkom ďalšie otázky? V našej rubrike „Servis“ sme pre vás pripravili prehľadný sumár najčastejších otázok a odpovedí k téme K-take it veggie.