Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Z lásky k Slovensku

Projekt "Z našich regiónov"

  • Od roku 2016 pomáhame regionálnym výrobcom v ich rozvoji a zároveň podporujeme ekonomiku v danom regióne.
  • Cieľom projektu je objavovať nápadité a kvalitné produkty od lokálnych výrobcov a prinášať ich bližšie k väčšiemu počtu zákazníkov.
  • Neustále hľadáme miestnych výrobcov, ktorí dokážu obohatiť našu ponuku.

Predstavujeme:

Spoločnosť ISTERMEAT

Slovenski dodavatelia firma Marusak

Pôsobí v Dunajskej Strede a na domácom trhu patrí k najväčším spracovateľom mäsa. Podporuje myšlienku slovenskej potravinovej sebestačnosti, preto v rámci projektu Kukkonia Meat prevádzkuje vlastné farmy. Produkciu odberá aj od okolitých dodávateľov a spracúva mäso výlučne z domácich chovov. Krátky dodávateľský reťazec
je zárukou čerstvosti. Okrem 100 % slovenskej bravčoviny a hovädziny vyrába aj mäsové produkty - klobásky či údeniny a ponúka tiež bohatý sortiment grilovaných špecialít.

„S Kauflandom sme priniesli na trh grilovanú domácu klobásku so syrom, v ktorej sa spája lahodná chuť nášho mäsa, čili papričiek jalapeño a čedaru. Veľmi dobré ohlasy máme aj na receptúru gril slimáka. Roluje sa ručne do baranieho črievka, je bez éčok a obsahuje 100 % mäsa. Gril slimáka si pochvaľuje každý, kto tento výnimočný produkt K-Z lásky k tradícii ochutná.“ Zoltán Fitos Generálny riaditeľ

Video

"Prasiatka priberajú pol kila za deň. V lete však zahajujú diétu, viac pijú a menej jedia"  

Pozrite si naše nové video a zistite viac. Pán Zoltán Fitos má pre vás v zálohe aj overený trik na grilovanie. Mäso odporúča najskôr predvariť, až potom položiť na horúci rošt, vďaka tomu získa kôrku a zároveň zostane chrumkavé a šťavnaté. 


Predstavujeme:

Pivovar NILIO

Slovenski dodavatelia firma Marusak

Je prvý nealkoholický remeselný pivovar na Slovensku, ktorý bol založený v Liptovskom Mikuláši v roku 2020. Tajomstvom značky Nilio je unikátna technológia výroby s pomocou špeciálnych „lenivých“ kvasiniek, ktoré počas fermentácie nepremieňajú cukor na etanol, ale na prírodný glycerol, vďaka čomu v nápoji nezostane alkohol. Produkty z Liptova sa varia poctivou remeselnou metódou, nie sú v nich žiadne syntetické látky či konzervanty, ani pridaný cukor. Až 92 percent piva tvorí voda z Nízkych Tatier, pri varení
používajú slad z Trnavy a čo najviac sa spoliehajú na slovenské ingrediencie.

„Obdobie pandémie by sme bez Kauflandu zrejme nezvládli. Zo začiatku sme produkciu dodávali do predajní v okolí Liptovského Mikuláša, takže sme nemuseli zastaviť výrobu. Dnes sa 4 druhy nealkoholického piva predávajú v celej sieti reťazca, a tak nás postupne začali spoznávať zákazníci z celého Slovenska.“ Matúš Kozina, Riaditeľ pivovaru

 

 

Video

"Nilio je ten jediný pivovar založený na vedeckom základe"

Remeselné nealkoholické krafty Nilio zbierajú na svetových súťažiach jednu medailu za druhou. Prvé nealkoholické pivo s izotonickými vlastnosťami Great Warrior, vhodné najmä pre športovcov, získalo na Slovensku ocenenie Najinovatívnejší produkt roka 2023. Ďalšie zaujímavosti vám prezradí riaditeľ pivovaru Matúš Kozina.


Predstavujeme:

Cestovináreň MARUŠÁK

Slovenski dodavatelia firma Marusak

S výrobou cestovín na východnom Slovensku začali v roku 1993 ako malý
rodinný podnik. Pod názvom „Topľanské trojvaječné cestoviny“ prinášali
na trh polievkové druhy cestovín ako vlasové, stredné, ploské či široké
rezance, ktoré sú stále vlajkovou loďou spoločnosti. Postupne sortiment
rozšírili aj o prílohové cestoviny ako vruty, kolienka, fliačky či malé mušle.
Dnes im pri výrobe pomáhajú najmodernejšie technológie, ale kladú dôraz
na to, aby si Topľanské cestoviny zachovali svoju tradičnú receptúru a aby
chutili ako domáce.

„Výrobu sme mohli modernizovať aj vďaka Kauflandu, ktorý sa od začiatku stal naším najväčším odberateľom. Pomáha nám dostať naše výrobky k zákazníkom po celom Slovensku a našli sme v ňom spoľahlivého partnera aj istotu stabilnej spolupráce.“ Ján Vojtko, Generálny riaditeľ spoločnosti Marušák, s. r. o.

Video

"Vyrobiť klasické rezance do nedeľného vývaru je celá veda"

Nahliadnite priamo do závodu firmy Marušák a zistite, ako prebieha výroba fliačkov, písmeniek, mušličiek ale aj klasických niťoviek, ktoré nájdeta aj v sortimente predajní Kaufland na celom Slovensku.