Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Darujte úsmev dvakrát

Adventný kalendár s Medovníčkom
Adventný kalendár s Medovníčkom

Všetci milujeme ten čarovný čas, keď náš domov naplní vôňa čerstvo upečených medovníčkov. Nie všetky rodiny však majú to šťastie, deliť sa o vzájomnú lásku pod jednou strechou. Sú medzi nami aj takí, ktorým aj v tomto sviatočnom období vďaka náročným životným okolnostiam hrozí strata bývania, či doslova rozpad rodiny.

POMÔŽTE AJ VY, ABY RODINY OSTALI SPOLU


Preto Kaufland už štvrtý rok v rámci projektu „Darujte úsmev 2x“ podporuje neziskovú organizáciu Úsmev ako dar, a pomáha tak, aby rodiny ostali spolu. A to nielen na Vianoce. Prispieť môžete opäť aj vy, kúpou adventného kalendára s Medovníčkom v predajnej sieti Kaufland na celom Slovensku. Kaufland za vás z každého predaného kusa podporí neziskovú organizáciu Úsmev ako dar, ktorá sa už viac ako 30 rokov stará o to, aby rodiny (nielen) na Vianoce zostali spolu.

Úsmev tak darujete hneď dvakrát. Jeden vašej ratolesti, keď bude s radostným očakávaním otvárať okienka na adventnom kalendári každý jeden deň až do Vianoc. Druhý venujete dieťaťu, ktoré aj vďaka vašej podpore bude môcť stráviť najkrajšie sviatky v roku spoločne so svojou rodinou. A hoci ho nepoznáte, láskyplný pocit z darovaného úsmevu vás bude hriať pri srdci a premení sa na ďalší vianočný darček, ktorý zaručene pohladí dušu nielen vám.


Vedeli ste, že...

Pestovanie kakaa je v krajinách globálneho Juhu hlavným zdrojom príjmov pre viac než 5,5 milióna pestovateľov? Kúpou čokolády a iných kakaových výrobkov so známkou FAIRTRADE® alebo označením Fairtrade programu pre kakao významne prispejete k zlepšeniu životných a pracovných podmienok pestovateľov kakaa a ich rodín v krajinách globálneho Juhu a podporíte ochranu životného prostredia.


Animovaná rozprávka o Medovníčkovi

Domov, sladký domov!

Rozprávka pre najmenších o tom, ako lesné zvieratká pomohli Medovníčkovi a jeho rodine postaviť nový dom.

Lesom sa vznášala vôňa škorice a teplého kakaa. Keby ste šli za nosom, doviedol by vás až k chalúpke Medovníčka a jeho rodinky. Všetko nasvedčovalo tomu, že sa blížia najkrajšie sviatky roka. Až kým sa zem nezatriasla a s ňou aj nádeje na spoločne strávené Vianoce v teple domova, kde sa Medovníček odjakživa hral, učil aj dospieval. Ale ako sa hovorí, v núdzi poznáš priateľa. Pomôžu mu lesné zvieratká postaviť Vianoce na nohy? Pozrite si rozprávku o Medovníčkovi, jeho priateľoch a novom domove.  Nezabudnite si pri ňom otvoriť ďalšie okienko v adventnom kalendári a vychutnajte si nielen rozprávku, ale aj sladkú Fairtrade čokoládku.


Videorecepty

Spríjemnite si spoločné chvíle, spoločným pečením

Z medovníčkovej chalúpky uprostred lesa sa niesla vôňa škorice a teplého kakaa… Rozvoňajte aj vy svoj sladký domov vôňami Vianoc. Pripravte si sviatočné dobroty podľa receptov od veveričky, ježka a Kiwiho so svojimi deťmi a oslaďte si prípravu na najkrajšie sviatky roka spoločnými chvíľami s rodinou. 😊 Príjemné vypekanie!

Videorecept

Orieškové linecké koláčiky

👉Orieškové linecké koláčiky od veveričky, ktoré spolu so svojou dcérkou pripravila blogerka lapetit, zvládnete raz, dva, tri... 👧👦 Vyskúšate?

Videorecept

Ježkove sušienky

👉 Blogerka kreativnarodina pre vás pripravila tento jednoduchý recept na Ježkove sušienky. Zapojte do prípravy aj vaše deti a vychutnajte si spoločné pečenie aj maškrtenie. 😍 Necháte sa presvedčit?


Videorecept

Kiwiho voňavý perníček a škoricové kakao

👉 Blogerka medzijedlomalaskou pre vás pripravila dva rýchle a chutné receptíky: Kiwiho voňavý perníček, ktorý môžete zapíjať chutnučkým škoricovým kakaom. Mňam! 😍