Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

bevola® - značka drogérie a kozmetiky pre celú rodinu

bevola® je značka drogérie Kauflandu so širokým sortimentom kozmetiky, ktorý je určený na každodennú starostlivosť o telo pre celú rodinu. Vďaka špičkovej kvalite a výhodnej cene je skvelou alternatívou k iným značkám. A to najpodstatnejšie: pod jednou strechou zoženiete naozaj všetko – od potravín až po drogériu. Tomu sa hovorí pohodlné nakupovanie v Kauflande!
 

Sortiment

Objavte pestrý sortiment kozmetických produktov bevola®

V Kauflande nájdete veľký výber produktov bevola® v kontrolovanej kvalite. Ponúkame vám niekoľko produktových sérií: starostlivosť o vlasy, vlasový styling, holenie, zubná hygiena, kozmetika na tvár a telo, sprchovanie a kúpanie, dámska hygiena či ochrana pred slnkom. Naša kozmetika je perfektne zosúladená s potrebami žien, mužov, detí a bábätiek. O výnimočné momenty pohody sa postarajú výrobky bevola Mein Moment®. Pokiaľ kladiete dôraz na prirodzenosť, potom si rozhodne obľúbite našu značku bevola naturals®.
 


Kvalita a udržateľnosť

Zodpovedná výroba a nezávislá kontrola

Spolupracujeme so skúsenými producentmi, svedomito vyberáme receptúry jednotlivých produktov a všetky drogériové výrobky dodatočne skúmajú nezávislé laboratóriá. Pokiaľ ide o obsahové látky a balenia, dbáme na udržateľnosť. Pri receptúrach väčšiny našich kozmetických a ošetrujúcich produktov značky bevola® sa zriekame mikroplastov a biologicky nerozložiteľných polymérov, pokiaľ tento krok neprináša výrazné obmedzenie efektivity produktovej výroby a bezpečnosti. Receptúry všetkých výrobkov detskej starostlivosti o telo značky bevola®-Baby už v súčasnosti neobsahujú žiadne mikroplasty. Mnohé naše balenia pozostávajú z recyklovaných plastov. Pri voľbe nových balení prihliadame najmä na to, koľko plastov obsahujú, ako efektívne sa dajú recyklovať a opäť použiť.