Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Prírodná kozmetika bevola naturals®

Prirodzená starostlivosť vo veľkom výbere za výhodné ceny: to je prírodná kozmetika našej vlastnej značky bevola naturals®. Kozmetické produkty s certifikátom „NATRUE“ sú skvelou voľbou pre všetkých, ktorí kladú dôraz na prirodzenú kozmetiku a súčasne sa chcú podieľať na ochrane klímy a životného prostredia.

Sortiment

Veľký výber prírodnej kozmetiky

Vďaka veľkému a neustále narastajúcemu sortimentu značky bevola naturals® budete mať v budúcnosti ešte viac príležitostí na prirodzenú starostlivosť o svoje telo. Už teraz u nás nájdete mnohé udržateľné alternatívy na čistenie a ošetrenie tváre, na starostlivosť o celé telo, ako aj celý rad ďalších kozmetických a ošetrujúcich produktov našej vlastnej značky.

Šampón, kondicionér, vlasová maska a sprchovací gél značky bevola naturals®

Šampón, kondicionér, vlasová maska a sprchovací gél značky bevola naturals®

Balzam na pery, zubná kefka, telová emulzia, telové mlieko a tekuté mydlo značky bevola naturals®

Balzam na pery, zubná kefka, telová emulzia, telové mlieko a tekuté mydlo značky bevola naturals®

Prírodná kozmetika ako alternatíva

Sortiment bevola naturals® ponúka k mnohým produktom drogérie (napr. starostlivosť o vlasy a čistenie tváre) prirodzenú alternatívu.

Starostlivosť o vlasy

bevola naturals® kondicionér a bevola® repair kondicionér

Čistenie tváre

bevola naturals® micelárna voda a bevola® micelárna voda

Kvalita

Garancia kvality a ochrany klímy

Logo NATRUE.ORG

Záleží nám na receptúrach našich produktov. Dokonca sme so značkou bevola naturals® vyvinuli vlastnú sériu prírodnej kozmetiky.

Naša garancia kvality: kozmetické produkty bevola-naturals® majú certifikát „NATRUE“. Pri receptúrach sa tak zriekame silikónov, parafínov a minerálnych olejov, mikroplastov, ako aj čisto syntetických farebných a aromatických látok. Viac informácií o certifikáte NATRUE sa dozviete na stránke www.natrue.org.

Naše produktové balenia sú stále viac a viac udržateľnejšie. A práve udržateľnosť patrí v spoločnosti Kaufland medzi kľúčové úlohy. Chcete vedieť, čo všetko v tejto oblasti robíme už dnes a aké plány máme do budúcna? Viac sa dozviete tu.