Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

WhatsApp Newsletter

Ako sa môžem cez WhatsApp zaregistrovať na odber letáku?

Jednoducho naskenujte QR-kód so svojím mobilom a následne nám pošlite prednastavenú správu. Vyberte si konkrétnu predajňu Kaufland, udeľte súhlas na týždenné zasielanie letáku, ktorý je platný pre už predvolenú predajňu.

Prihlásil som sa na odber vášho letáku na WhatsApp, kedy mi bude zaslaný?

Ihneď po registrácii vám zašleme náš aktuálny leták. Následne posielame každý utorok ráno leták s aktuálnou ponukou na najbližší týždeň.

Môžete mi zasielať prospekt platný pre dve predajne Kaufland?

Toto aktuálne nie je možné. Ak však máte záujem o ponuku inej predajne Kaufland, odporúčame vám použiť našu webovú stránku kaufland.sk, na ktorej nájdete kompletnú ponuku pre všetky predajne Kaufland na Slovensku.

Ako môžem predajňu zmeniť?

Ak chcete dostávať týždenný leták platný pre inú predajňu Kaufland, musíte ukončiť svoju aktuálnu abonentku zadaním „Stop“. Následne nás môžete opäť kontaktovať prostredníctvom WhatsApp a vybrať si inú predajňu Kaufland.

Aké údaje sa archivujú?

Všetky informácie o ochrane osobných údajov nájdete tu.

Môžem WhatsApp číslo Kauflandu zdieľať ďalej?

Samozrejme, naše telefónne číslo môžete zdieľať ďalej. Ak tak chcete urobiť,
kliknite v hornej časti svojho WhatsApp-chatu na náš profil. Pod popisom profilu nájdete voľbu, cez ktorú môžete náš firemný účet posunúť na vaše WhatsApp-kontakty. Konkrétna osoba nám jednoducho pošle správu „Štart“ a môže si vybrať predajňu Kaufland podľa svojej voľby.

Ako môžem cez WhatsApp odhlásiť odber letáku?

Ak leták už ďalej nechcete dostávať, jednoducho nám pošlite správu obsahujúcu „STOP“. Potom už od nás leták nedostanete. Informácie o vymazaní údajov nájdete tu.