Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

K-Classic: Viac za málo!

Kvalitné a chutné produkty nemusia stáť veľa. Najlepším dôkazom je naša privátna značka K-Classic. Každý jej produkt pravidelne kontrolujeme na kvalitatívne parametre. Rovnako dôležitý je aj fakt, že kontrolovanú značkovú kvalitu dostanete u nás za diskontnú cenu. O pestrosti sortimentu K-Classic svedčí viac ako 1000 produktov, ktoré nájdete v našej ponuke. So značkou K-Classic dostanete zakaždým viac chuťovej pestrosti a viac cenových výhod. Jednoducho viac za málo!

Viac za málo!

Naša pestrá ponuka za super ceny

So značkou K-Classic je každý váš deň po kulinárskej stránke o niečo krajší. Či už ide o výdatné raňajky alebo maškrtenie na pohovke – u nás objavíte všetko potrebné na gurmánske spestrenie dňa. Sortiment K-Classic vás presvedčí nielen veľkým výberom, ale najmä výhodnou cenou.

Ušetrite si cestu do iného diskontu

S výrobkami K-Classic si zabezpečíte všetko, čo každý deň potrebujete. Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek produkt, výberom nikdy nebudete sklamaní. Zakaždým totiž siahnete po špičkovej kvalite za diskontnú cenu. Ušetríte si tak nielen financie, ale aj cestu do iného diskontu. Nákup na celý týždeň vybavíte totiž v Kauflande, kde nájdete všetko potrebné pod jednou strechou.

Mimochodom: Všetky výrobky K-Classic, ktoré sme pre vás dodatočne zlacnili, nájdete aj v našom letáku.


Objavte náš veľký výber

Viac ako 1000 výrobkov natrvalo v našom sortimente

Vďaka pestrému výberu produktov značky K-Classic, ktorých máme v sortimente viac ako 1000, sa každé vaše nakupovanie zmení na takmer dokonalý zážitok. Všetko potrebné na celý týždeň si pohodlne môžete nakúpiť v Kauflande. Takéto moderné nakupovanie šetrí nielen čas, ale aj rodinný rozpočet. Navyše, cesta do iného diskontu je naozaj zbytočná. Je dobré vedieť aj to, že sortiment v Kauflande neustále kontrolujeme a rozširujeme o nové atraktívne produkty, aby ste zakaždým nakúpili všetko potrebné pod jednou strechou – pohodlne a výhodne.


Náš prísľub kvality

Špičková kvalita za super cenu

Pri produktoch našej značky K-Classic kladieme dôraz na tie najlepšie ingrediencie. Výsledkom je skvelá chuť a špičková kvalita za super cenu! Ďalší bonus: so sortimentom K-Classic ušetríte nielen financie, ale aj drahocenný čas.

Ikona dvoch skúmaviek na červenom podklade

Nezávislé testovacie laboratóriá

Naše produkty K-Classic a ich ingrediencie bez výnimky testujú na kvalitatívne parametre nezávislé laboratória a testovacie inštitúcie. Vy si tak môžete byť istí, že v obchodnom dome siahnete zakaždým po sortimente v špičkovej kvalite.

Ikona s 3 nákladnými autami na červenom podklade

Vybraní dodávatelia

Kvalitu našich produktov zaručuje aj úzka spolupráca so zodpovednými dodávateľmi, s ktorými máme dlhoročné vynikajúce skúsenosti. Na špičkových expertov a vybraných partnerov sme stavili aj v rámci vývoja produktového sortimentu K-Classic.

Ikona nákupného košíka na červenom podklade

Lepší nákup – viac špičkovej kvality

Ak siahnete po značke K-Classic, zakaždým si vyberiete kvalitné produkty za výhodnú cenu. Jedným nákupom, počas ktorého zoženiete všetko potrebné, ušetríte aj veľa času. Ten potom môžete využiť na iné príjemné aktivity.


Časté otázky

Potrebujete viac informácií?

Chcete sa dozvedieť viac o našich produktoch Townland® alebo máte nezodpovedané otázky? V našej rubrike "Servis" sme pripravili odpovede na najčastejšie otázky.