Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Dosledovateľnosť: Odkiaľ pochádza moja ryba?

Aby bol celý dodávateľský reťazec transparentný, úzko spolupracujeme s našimi dodávateľmi. Vďaka QR kódu na obale vybraných produktov ľahko zistíte, odkiaľ pochádzajú rybie produkty našej vlastnej značky.

Ciele

Prečo je dosledovateľnosť dôležitá?

Shoal of fish in the sea

Transparentnosť

Zákazníkom chceme ponúkať rybie produkty z trvalo udržateľných chovov a vylúčiť také, ktoré týmto kritériám nezodpovedajú. Naším cieľom je predávať výlučne produkty so 100% možnosťou dosledovania pôvodu až k dátumu ich lovu.

Woman looking closely at a product package in a store.

Dobrý pocit

Je pre vás ochrana mora a životného prostredia rovnako dôležitá ako pre nás? Využite možnosť dosledovať produkty už pri nákupe a zistite, ako boli ryby z vášho produktu ulovené.

For a K-Bio salmon fillet, the QR code is scanned with a smartphone.

Stačí naskenovať

Jednoducho naskenujte pomocou smartfónu QR kód na obale rybieho produktu z našej ponuky privátnych značiek. Hneď sa spozná, o aký produkt ide. Ak chcete presne vedieť, odkiaľ váš produkt pochádza, tak uveďte aj číslo šarže, ktoré nájdete na obale produktu.


Takto to funguje

Cesta od výrobcu až do regála

Chceli by ste vedieť, odkiaľ pochádza váš produkt? Na tomto mieste ľahko zistíte, odkiaľ pochádza vaša ryba. Vďaka „fTrace“ nájdete podrobné informácie o všetkých produktoch nasledovných privátnych značiek.

Na každom obale týchto značiek je číselný kód. Kódy môžete zadať manuálne tu na stránke alebo naskenovať QR kódy, aby ste získali úplné informácie o pôvode produktu.

K-Blue Bay Logo
K-Classic Logo
K-Favourites Logo
K-Bio Logo
K-to go Logo

Ako na to?

Do poľa "GTIN/LOT" zadajte z vášho produktu číslo šarže/ číslo LOS alebo LOT. V závislosti od produktu nájdete jedno z týchto čísel v bezprostrednej blízkosti dátumu minimálnej trvanlivosti. Ak ho nemôžete nájsť, máte možnosť zadať 13-miestny GTIN resp. EAN, ktorý sa zobrazuje pod čiarovým kódom. Informácie sa zatiaľ zobrazujú iba v nemeckom jazyku.

Tip: Jednoduchší spôsob ako manuálne zadávanie, je naskenovanie QR kódu pomocou smartfónu. Požadované informácie sa prenášajú priamo.

Label on product packaging with the Charge-Number
Label on product packaging with the Los-Number
Label on product packaging with the LOT-Number
Label on product packaging with the GTIN-Number

Recepty

Chutné pokrmy z rýb a morských plodov

Kúpili ste niektorý z našich rybích produktov a teraz rozmýšľate čo si uvaríte? Inšpirujte sa výberom chutných receptov. Dobrú chuť!