Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

K-Favourites. Aby bol každý deň o kúsok výnimočnejší.

Život je krátky! Preto si ho treba naplno vychutnať – každým kúskom aj dúškom. So značkou K-Favourites máte poruke skvelých kulinárskych favoritov, s ktorými si dokonale vychutnáte výnimočné aj všedné gurmánske chvíle. Vďaka vybraným a hodnotným ingredienciám, ktoré sú spracované s kulinárskym srdcom, bude každá ochutnávka pastvou pre chuťové poháriky. Náš sortiment značky K-Favourites prispeje k hodnotnejšej životospráve a zakaždým vás prekvapí novými a skvelými chuťami. Nadišiel čas vychutnať si život naplno!

Momenty plné pôžitku

Vyberte si svojich favoritov

Viaceré výrobky K-Favourites z rôznych produktových kategórií

Výber produktov K-Favourites je stále pestrejší a pripravený ozvláštniť vaše výnimočné chvíle či veľké oslavy jedinečným kulinárskym pôžitkom. Či už pripravujete nedeľné raňajky pre členov rodiny alebo slávnostnú večeru pre priateľov, so značkou K-Favourites budete hostí rozmaznávať skvelými špecialitami, pričom sa rozhodne postaráte o nejedno gurmánske prekvapenie. Preto neváhajte a pri najbližšom nákupe v Kauflande objavte našu pestrú ponuku značky K-Favourites, z ktorej si môžete vybrať svojich osobných favoritov – od cestovín, cez mäso, až po sladkosti či ďalšie lahôdky.

Nedeľné raňajky

Kedysi sa v nedeľu zvyklo raňajkovať dlhšie – od rána až takmer doobeda. Tento zvyk v mnohých prípadoch pretrváva dodnes. Hektický týždeň vystrieda leňošenie a užívanie si nedeľného rána v kruhu rodiny či blízkych. Stôl je plný osviežujúcich džúsov, voňavého pečiva, chrumkavého müsli a údenín z rôznych kútov Európy. A tak je jasné, že čas v tomto prípade nehrá žiadnu rolu. Raňajky sa vďaka spomínaným dobrotám natiahnu až takmer doobeda a sú jednou veľkou oslavou nespočetných chutí. So značkou K-Favourites za výhodné ceny si výnimočné nedeľné raňajky môže dopriať naozaj každý.

K-Favourites ananásový džús

Tropické snívanie pod palmami a nekonečné biele pieskové pláže – stačí jeden hlt z nášho ananásového džúsu a ihneď zistíte, ako chutí pravá letná dovolenka.

K-Favourites zmes francúzskych údenín

Švajčiari vynašli cukríky proti kašľu, Francúzi zasa tajomstvo skvelého pôžitku. Pripravte si obložený tanier, ktorý vám vyčarí bonvivánsky úsmev počas celého dňa... bonjour!

K-Favourites divý losos „Sockeye“

Pravá divočina skrotená na vašom tanieri. Aj takto možno opísať jednu z najlepších rybacích špecialít – divého lososa „Sockeye“. Vďaka typickému a nezameniteľnému sfarbeniu si medzi gurmánmi vyslúžil prezývku „Červený aristokrat“.

Spoločný večer s priateľmi

Čas strávený v kruhu priateľov je vzácny. Dostatočný dôvod na to, aby ste ich počas spoločného večera prekvapili po kulinárskej stránke niečím rýchlym a výnimočným. Vyskúšajte napríklad špagety so špenátovo-syrovým pestom značky K-Favourites. K spoločenskej hre či dobrému filmu zase neodmysliteľne patria čipsy. Tentokrát namiesto klasiky vyberte niektorú z orginálnych príchutí. Rozmaznávajte svojich priateľov kulinárskymi špecialitami a dajte im najavo, že si spoločne strávený čas vážite po každej stránke.

K-Favourites Parmigiano Reggiano

„To najlepšie prichádza zhora“... určite si to „myslia“ aj cestoviny, keď sa posypú jedinečným a najemno nastrúhaným syrom Parmigiano Reggiano. Pravá talianska lahôdka.

K-Favourites Chorizo

Hrubšia konzistencia a jemná chuť: jednoznačne najobľúbenejšia španielska saláma si vás získa decentným chuťovým spojením papriky a cesnaku. Perfektný tip na večerný snack.

K-Favourites Jamón Serrano

Málo tuku a bohatá chuť: vzduchom sušená a 11 mesiacov dozrievajúca šunka Serrano patrí medzi špičkové delikatesy a absolútnu klasiku na Pyrenejskom polostrove. Perfektne chutí s pečivom alebo sladkým melónom.

Sladké chvíle

Sladkosti sú neodolateľné a kedykoľvek žiadané – či už ako maškrta, zaslúžená odmena po dobre vykonanej práci, darček alebo pozornosť. So značkou K-Favourites vykúzlite pre svojich blízkych momenty plné sladkého pôžitku. Napríklad s mliečnymi pralinkami alebo belgickými bonbónmi plnenými kakaom a posypanými hoblinkami z belgickej čokolády v rozličných chuťových variáciách (mliečna, horká, biela čokoláda). K-Favourites – sladké a maškrtné chvíle.

K-Favourites Brandy Beans

Tmavá pralinka s lahodným brandy-krémom – delikatesa, ktorá je zárukou skutočného čokoládového pôžitku pre všetkých znalcov dobrých praliniek.

K-Favourites Mozartove gule

Hudba pre chuťové poháriky: vychutnajte si najžiadanejšiu klasiku medzi sladkosťami – K-Favourites Mozartove guľôčky z najlepšie vyladených ingrediencií.

K-Favourites orieškové kúsky

V čokoládovom domčeku sa oriešky cítia najlepšie... a takisto chutia najlepšie. Vyskúšajte drobnú sladkosť s veľkou čokoládovo-orieškovou chuťou.

Výhody

Kvalita za výhodnú cenu

Značková kvalita nemusí stáť „majland“. Dôkazom je naša privátna značka K-Favourites, ktorej pestré chute sú dostupné naozaj pre každého. V receptúrach sú použité iba tie najlepšie prísady. Spracúvajú ich majstri kulinárskeho remesla, aby bol každý váš deň obohatený o skvelý pôžitok. Kde je K-Favourites na obale, je niečo výnimočné ukryté aj vo vnútri. Ak sa rozhodnete pre značku K-Favourites, dostanete za málo peňazí veľa gurmánskej muziky.

Široká paleta K-Favourites výrobkov.

Pestrý výber

So značkou K-Favourites bude každý deň po kulinárskej stránke o kúsok výnimočnejší. Postarajú sa o to jedinečné kreácie, ktorých receptúry obsahujú prvotriedne ingrediencie. Sortiment K-Favourites je synonymom pestrosti a siaha od cestovinových produktov, cez omáčky, mäsové špeciality, až po mliečne výrobky, sladkosti, dokonca nechýba ani krmivo pre zvieratá. Každý si tak môže vybrať kulinárskeho favorita podľa svojho gusta.

7 rozličných produktov K-Favourites z rozličných produktových skupín

Kvalita bez kompromisov

Chuťová pestrosť a špičková kvalita zohrávajú pri našej privátnej značke K-Favourites kľúčovú úlohu. Preto má každý výrobok nielen skvelú chuť, ale aj ozajstnú pridanú hodnotu. Ako príklad možno uviesť naše marmelády, ktoré obsahujú výnimočne veľký, až 75-percentný podiel ovocia. Aby sme dokázali zabezpečiť špičkovú kvalitu všetkých ingrediencií, spolupracujeme výlučne s overenými a dôsledne vybranými dodávateľmi. Takisto vykonávame nezávislé kvalitatívne kontroly. Jedine tak vám vieme zaručiť špičkovú akosť, a to bez kompromisov.

Recepty

Nájdite medzi receptami svojho favorita