Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Veľký výber biopotravín a produktov za super ceny

Bio znamená vysokú kvalitu a ekologické poľnohospodárstvo. Takisto si myslíme, že dobrá biokvalita by mala byť aj cenovo dostupná. Preto vám v Kauflande ponúkame veľký výber rozličných bioproduktov, výrobkov a potravín za skutočne výhodné ceny.

Naše BIO zásady

Špičková biokvalita za výhodnú cenu

Až 300 bioproduktov v sortimente

Pokiaľ ide o pestrosť, nie je bio žiadnou výnimkou. V Kauflande vám ponúkame špičkovú biokvalitu v rozličných oblastiach potravinového sortimentu. Príďte si vybrať svojho chuťového favorita.

K-Bio – cenovo výhodná biokvalita pre všetkých

Dobrá biokvalita nemusí byť drahá. Potvrdzuje to pestrý výber vysokokvalitných produktov našej vlastnej značky K-Bio.

Kvalita z kontrolovaného a ekologického poľnohospodárstva

Naše bioprodukty podliehajú prísnym kontrolám. Jedine tak dokážeme zaručiť ich vysokú kvalitu. Rovnako dbáme na blaho zvierat a dodržiavanie ekologických štandardov.Biorecepty

Pripravte si rýchlo a jednoducho obľúbený recept z biopotravín

Kaufland ponúka skutočne široký sortiment výrobkov v bio kvalite. Skúste sa inšpirovať našimi receptami a uvariť rôzne chody práve z bio produktov. Na hlavné jedlo môžete použiť napr. bio mäso, bio olivový olej a zemiaky. Ako dezert upečiete koláč, na ktorý použijete napr. bio vajíčka, bio kokosový olej, bio mlieko, bio múku a ozdobíte bio ovocím.


Pečať Bio

Podľa tejto pečate spoznáte naše bioprodukty

V našich predajniach ponúkame veľké množstvo biovýrobkov  - zastúpené sú v mliečnych výrobkoch, detskom sortimente, trvanlivých výrobkoch, nápojoch, ale aj v sezónnom ovocí a zelenine a ďalších sortimentných skupinách. Medzi nimi sa nachádzajú aj produkty našej vlastnej značky K-Bio.

EÚ Bio pečať potvrdzuje, že príslušný produkt bol vyrobený podľa prísnych pravidiel právnych predpisov ES o ekologických produktoch. Všetky produkty označené touto pečaťou podliehajú kontrole, ktorú vykonávajú štátom schválené kontrolné inštitúcie. Číslo kompetentnej kontrolnej inštitúcie je uvedené na každom z našich produktov K-Bio.


Viac Bio

Spoznajte ponuku našich privátnych značiek

Naše privátne značky textilu pre malých a veľkých

Textil našich privátnych značiek je okrem iných materiálov vyrábaný aj z bio bavlny. Obzvlášť pri detskom oblečení tento materiál poteší rodičov. Značka Kuniboo® zohľadňuje potreby detí a bábätiek a prináša módne oblečenie s veselými motívmi, vyrobené z kvalitných, certifikovaných materiálov.