Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Kuniboo® - módne, príjemné a kvalitné oblečenie pre najmenších

Na veľké životné dobrodružstvá je od začiatku potrebných niekoľko dôležitých atribútov: veľa lásky a trpezlivosti, ale aj veľa produktov pre bábätká a malé deti, ktoré sú udržateľné, ekologické a výhodné – napríklad móda pre bábätká, hračky pre deti od 0 do 3 rokov, fľaštičky, cumlíky, ako aj výrobky pre bezpečnosť vašich najmilších. To všetko vám ponúka Kuniboo®. Objavte našu vlastnú značku pre bábätká a malé deti a presvedčte sa o špičkovej kvalite, ekologických materiáloch a veselých módnych dizajnoch na každý deň.

Kvalita

Špičková kvalita za výhodnú cenu

Logo GOTS

Keď kupujete módu a oblečenie pre bábätká a malé deti značky Kuniboo®, rozhodujete sa správne a súčasne máte skvelý pocit, že sa vaša ratolesť bude cítiť dobre. Všetky naše produkty totiž spĺňajú najvyššie požiadavky na kvalitu a praktickosť. Navyše je veľká časť našich textílií vyrobená z bio-bavlny s certifikátom GOTS.

  • väčšina prírodných vláken označených certifikátom GOTS alebo OCS
  • vyrobené z biobavlny, šetrné k životnému prostrediu, hebké a jemné k detskej pokožke
  • moderné, odolné, praktické, za výhodné ceny
  • všetky gombíky na našom detskom sortimente sú testované na obsah nikla, aby sme vylúčili prípadné alergické reakcie
  • všetky gombíky sú extra zabezpečené proti odtrhnutiu
  • šnúrky sú dodatočne prišité k látke, aby sa zabránilo zraneniam pri hre
Špičková kvalita

Špičková kvalita

Pri našej značke Kuniboo® kladieme dôraz na špičkovú kvalitu materiálov a ich spracovanie. Vďaka otvorom na baleniach, cez ktoré sa dá okúsiť materiál, môžete spoznať jeho kvalitu pred samotnou kúpou. Aj pri našich baleniach prihliadame na materiály a používame certifikované papierové a kartónové balenia označené pečaťou FSC.

Veľký výber

Veľký výber

Kuniboo® vám ponúka veľký výber pestrej módy a oblečenia pre bábätká a malé deti v štýlových dizajnoch za výhodné ceny. Nechýbajú ani rôzne druhy hračiek – napríklad udržateľné drevené hračky pre deti od 0 do 3 rokov.

Výhodná cena

Výhodná cena

Kde je medvedík Kuniboo®, tam je nielen hravosť, ale aj skvelý pomer medzi kvalitou a cenou. Naše oblečenie a módu pre bábätká a malé deti dostanete vždy za výhodnú cenu – od základných potrieb až po akciový tovar. V Kauflande totiž chceme, aby si dobrú kvalitu a udržateľné materiály mohol dovoliť naozaj každý.

 


Malý medvedík Kuniboo®

Vždy dobre naladený

Malý, šibalský a vždy pripravený na zábavku – taký je náš medvedík Kuniboo®. S veľkou porciou zvedavosti objavuje svet a vyhľadáva veselé aj bláznivé dobrodružstvá. Veľmi rád chodí na nočné poznávacie výlety, a tak sa pravidelne ocitá v rôznych chúlostivých situáciách, ktoré vždy zvládne rozumne a vynaliezavo. Nečudo, veď mu pomáhajú kamoši jazvec, žabka, ježko, bobor a sova. Spolu tvoria partičku, v ktorej medvedík udáva tón. Šesť šibalských a dobrodružstva chtivých zvieracích drobcov, ktorí sa uprostred noci ocitnú v obchode – čo tu môže dopadnúť zle?

Waschbär Kuniboo

Kuniboo® a jeho priatelia na superhrdinskej výprave

Malý medvedík a jeho priatelia zachytia z lesa núdzový signál. Spolu sa vyberú do lesa, aby vyriešili záhadu. Objavia veľký kopec odpadkov a a rozhodnú sa upratať les. Vo videu uvidíte, čo všetko odvážni superhrdinovia počas upratovacej akcie zažijú a naučia sa. Hurá na to!

Kuniboo

Kuniboo

Ako vodca partičky vždy drží všetkých kamošov pohromade. Stará sa o dobrú náladu a zábavu pri napínavých dobrodružstvách.

Ježko Sharpy

Ježko Sharpy

Keď naši kamoši potrebujú dobrú radu, vždy sa obrátia na ježka. Ešte sa nestalo, že by ježko niečo nevedel.

Jazvec Snoozy

Jazvec Snoozy

Podľa jazveca by bolo najlepšie, keby spolu s kamošmi preležal celý deň na slniečku. Jasné, veď je najväčším leňochom v celej partičke.

Žabiak Flo

Žabiak Flo

Žabiak vždy musí mať posledné slovo. Je totiž mudrlantom v partičke. Bez jeho tipov a trikov by si ostatní kamoši neporadili.

Bobor Woody

Bobor Woody

Je vždy aktívny, neúnavný a nikto z partičky nie je taký puntičkár ako práve bobor. Keď jeho kamoši potrebujú napríklad ceruzku, je ochotný zrúbať celý strom, aby im ju vystrúhal.

Sova Klára

Sova Klára

Svojím ostrým zrakom stráži biela sova mier a spravodlivosť. Vidí a počuje naozaj všetko.

Časté otázky

Potrebujete viac informácií?

V rubrike "Servis" sme pre vás zhrnuli odpovede na často kladené otázky k značke Kuniboo®