Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Všetko, čo poteší domácich majstrov.

Volať na každú maličkosť v domácnosti majstra? Siahnite po praktických pomocníkoch značky MyProject®, s ktorými sa bez obáv môže do svojho domáceho projektu pustiť naozaj každý. Či už ide o novú maľovku, odstránenie nedostatkov, drobných opráv alebo údržbu vozidla – so značkou MyProject® máte na každú činnosť tú správnu výbavu.

Náradie je výkonné, kvalitne spracované, dá sa jednoducho obsluhovať, a preto je ako stvorené pre ambicióznych domácich majstrov na opravy či prerábky.

Domáca dielňa

Viac radosti z domáceho projektu.

Je úplne jedno, ktoré (ne)čakané činnosti sa v domácnosti vyskytnú – so značkou MyProject® máte poruke to správne náradie. Od výbavy na profesionálnu údržbu záhrady, cez sortiment na renováciu, až po klasické náradie typu vŕtačka, aku skrutkovač, pílka, fréza a pod.

Skrášlite si vlastné štyri steny

Maľovka patrí vo všeobecnosti medzi najčastejšie domáce práce. V našom sortimente nájdete veľký výber produktov určených na maľovanie, ako aj celý rad osožných tipov, vďaka ktorým úspešne zvládnete „skrášľovanie“ vlastných štyroch stien.

Izba počas renovácie.

Rohy a okraje sú prvoradé

Aby nebolo vidieť rozdiely medzi čerstvo natretou stenou, rohmi a okrajmi, je potrebné najskôr natrieť štetcom tie miesta, kde sa s veľkým valčekom nedostane (rohy, okraje, atď.). Tie následne môžete pretrieť malým (rohovým) valčekom, aby ste dosiahli identickú štruktúru farby ako na zvyšnej ploche.

Strop, ktorý sa bude renovovať.

Ako zabrániť pásom a tieňom

Väčšie steny v miestnosti by mali natierať aspoň dvaja. Nanášaná farba totiž nesmie schnúť príliš rýchlo. Náter je ideálne robiť na vlhkú stenu, čím nebude viditeľný kontrast vrstiev, žiadne pásy ani tiene. Takisto je dôležité natierať jednu súvislú plochu bez prerušenia.

Rebrík v renovovanej miestnosti.

Všetko zakryť a zalepiť

Zasušená farba sa neodstraňuje ľahko. Preto je dôležité pred samotnou maľovkou dôkladne zakryť a zalepiť všetko, čo nechcete, aby bolo zastriekané farbou. Lampy, lustre a predlžovacie káble je potrebné demontovať, oknové rámy, radiátory, zásuvky a soklové lišty zakryť alebo zalepiť. Nezabudnúť ani na zakrytie podlahy fóliou.

Spoľahlivé náradie: základ každej práce.

Náradie patrí medzi základnú výbavu každej domácnosti. To naše je kvalitné, cenovo výhodné a pri optimálnej údržbe bude slúžiť celý život. Potom stačí už len vaša sila a porcia výdrže pri realizácii domáceho projektu.

Tu sa dozviete, ktoré náradie vám najviac poslúži na konkrétne práce.

 

MyProject® ploché kliešte

Ploché kliešte sa hodia na uchopenie a fixovanie predmetov. Ak ich porovnáme s bežnými kliešťami, ploché majú širšie a zúbkované čeľuste, aby predmety (napr. klince) držali bezpečne a pevne. Dĺžka čeľustí sa pohybuje v priemere od 50 do 55 mm.

MyProject® hviezdicový kľúč

S torxovým skrutkovačom môžete pracovať aj pri zvýšených otáčkach, čím predmety upevníte oveľa rýchlejšie. Zároveň nepoškodíte vnútornú hlavu upevňovacieho materiálu. Rozdiel oproti krížovému skrutkovaču je v tom, že vďaka torxovej koncovke nemusíte pri doťahovaní vyvíjať tlakovú silu.

Otvorený a prstencový kľúč MyProject®

Otvorený a prstencový kľúč majú všestranné použitie. Otvorený kľúč je určený na štvorhranné a šesťhranné matice, nezriedka nájde uplatnenie na ťažko dostupných miestach. Prstencový kľúč umožňuje pri práci s maticami rovnomerný prenos sily, čo do veľkej miery uľahčuje prácu.

MyProject® špicaté kliešte

V porovnaní s plochými majú aj špicaté kliešte dve ploché a zúbkované čeľuste na uchopenie a fixovanie predmetov. Čeľuste však končia došpicata, aby sa pohodlne dostali aj do malých otvorov.

MyProject® skrutkovač

Skrutkovač patrí medzi najuniverzálnejšie typy náradia. Ako názov napovedá, určený je na uvoľňovanie a doťahovanie skrutiek. Považovaný je za mechanickú alternatívu k aku skrutkovaču a nemal by chýbať v žiadnej domácnosti.

MyProject® zvieradlo

Zvieradlo je ideálnym pomocníkom pri fixovaní a upevňovaní viacerých predmetov. Zvieradlo pozostáva zo stabilného nepohyblivého dielu a flexibilného rozpínacieho ramena, ktoré sa individuálne prispôsobí každému predmetu tak, aby bol optimálne zafixovaný.

Naše elektrické náradie na uľahčenie domácich prác

Kde vlastná sila nestačí, prichádza na pomoc výkonné elektrické náradie značky MyProject®. Sortiment je pestrý a siaha od aku skrutkovačov, cez vŕtačky, frézy, až po pílky. Povedané zjednodušene: v sortimente MyProject® nájdete všetko potrebné na pohodlnejšiu prácu.

Horná fréza

Ručná kotúčová píla

Frézovací stolík


Auto

Najlepšie prostriedky na údržbu auta

Aj auto si zaslúži pravidelnú údržbu a starostlivosť. Vďaka značke MyProject® nemusíte zakaždým navštíviť servis. MyProject® vám ponúka veľký výber produktov na údržbu auta – od motorových olejov, cez čistiace prostriedky, až po náhradné stierače.

Tu sa dozviete, ako sa postaráte o auto ako skutočný profík.

Ruka drží olejovú mierku. Priestor motora v pozadí.

Meranie stavu oleja

Na správne odmeranie stavu oleja musí byť motor zohriaty. Najskôr zaparkujte auto na rovné miesto a potom vypnite motor. Vytiahnite olejovú mierku, očistite ju papierom či handričkou, zasuňte späť do otvoru a opäť vytiahnite. Na mierke uvidíte aktuálny stav oleja v motore.

Nemrznúci prostriedok sa mieša so zmesou do ostrekovačov

Doplnenie nemrznúcej zmesi

Predovšetkým s nástupom zimného obdobia treba v aute urobiť viaceré opatrenia. Týka sa to napríklad letnej zmesi do ostrekovačov, ktorá pri nízkych teplotách zamrzne v nádobke. Aby ste aj v zime bez problémov mohli umývať okno auta, odporúčame vám zmiešať pôvodnú zmes do ostrekovačov s naším nemrznúcim prostriedkom.

Výmena stieračov

Výmena stieračov

Stierače, na ktorých je poškodená povrchová gumená vrstva, nezotierajú okno poriadne a zanechávajú šmuhy obmedzujúce výhľad. Nefunkčné stierače vymeníte tak, že ich vyklopíte kolmo nahor do tzv. servisnej polohy. Potom ich bez použitia sily odpojíte od ramien a namontujete nové stierače (opačným postupom).

Prehľad nášho sortimentu

Značka MyProject® vám ponúka veľký výber čistiacich prostriedkov na interiér aj exteriér vášho auta, praktické príslušenstvo (napr. náhradné stierače) či pomocníkov na výmenu pneumatík. Nechýba ani reflexná vesta MyProject®, ktorá slúži na vašu bezpečnosť počas dňa aj v noci.


JEDNA 20V BATÉRIA NA VŠETKO

Skvelý výkon na každý projekt

Batérie 20V série

Naša zameniteľná aku batéria je univerzálna a všestranná. Dá sa použiť na všetko náradie 20V série značky Countryside® a MyProject®. Je ideálna na každý projekt, zároveň šetrí životné prostredie aj peňaženku domáceho majstra.

Máte na výber!
Naše 20V aku batérie sú univerzálne a všestranné. Dajú sa použiť na všetko náradie 20V série – od aku skrutkovača, cez uhlovú brúsku, až po kosačku či plotostrih. V ponuke máme na výber 2 Ah alebo 4 Ah aku batérie – obidve sa dajú nabíjať rovnakou nabíjačkou. Šetria životné prostredie aj peňaženku každého domáceho majstra.

Výnimočne praktické!
Ku každému náradiu 20V série ponúkame priestranný kufrík, do ktorého sa zmestí nielen samotné náradie, ale aj aku batéria s nabíjačkou. Každý domáci majster má poriadok v dielni a všetko potrebné na prácu v teréne zbalené v jednom kufríku.

Vždy poruke!
Nepretržite vyvíjame nové náradie a stále rozširujeme náš sortiment o výkonné produkty 20V série. S jednou 20V univerzálnou batériou je každý domáci majster perfektne pripravený aj do budúcnosti, pretože má poruke tú správnu aku batériu, ktorá je kompatibilná aj s novým náradím. A pokiaľ ide o náhradné aku batérie, tie sú takisto súčasťou nášho pravidelného sortimentu.


Časté otázky

Potrebujete viac informácií?

Chcete sa o našich produktoch značky MyProject® dozvedieť viac alebo máte ďalšie otázky? V našej rubrike „Servis“ nájdete prehľad najčastejších otázok a odpovedí k značke MyProject®.