Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

MyProject® - Naša značka autopríslušenstva

Auto by malo byť vždy v dobrom stave. Presne na tento účel máte k dispozícii sortiment autopríslušenstva našej vlastnej značky MyProject®. Či už vás čaká výmena kolies, doliatie motorového oleja, alebo potrebujete pripraviť auto na najbližšiu cestu – tu nájdete všetky informácie o našich produktoch, ako aj tipy a informácie týkajúce sa údržby auta.

Sortiment

Starajte sa o svoje auto

Aby ste na cestách jazdili bezpečne, ponúkame vám motorové oleje, náplne do ostrekovačov, výstražné vesty a mnoho ďalších produktov značky MyProject®, ktoré máme natrvalo v sortimente. K jednotlivým ročným obdobiam pripravujeme aj špeciálne akcie – napríklad na zimnú prípravu vášho auta.

Objavte náš široký sortiment značky MyProject®.

Autopríslušenstvo

Woman standing in front of an open gray car holding an organizer bag with various MyProject products in her hand

Niet pochýb o tom, že každý vodič by sa mal dobre cítiť vo svojom aute. Pravidelná údržba, praktické možnosti na odkladanie a pohodlné vnútorné vybavenie by preto mali patriť medzi „základnú výbavu“ každého majiteľa vozidla.

Počas jednotlivých akciových týždňov vám ponúkame rozličné príslušenstvo značky MyProject® - napríklad poťahy na sedadlá, rôzne čistiace prostriedky a doplnky na podlahu interiéru či do kufra.

Výmena kolies

A man lifts his car with a jack to change tires afterwards.

Pri väčšine áut je potrebná dvakrát do roka výmena kolies. Ak chcete ušetriť na drahých servisných poplatkoch, vymeňte si kolesá jednoducho sami - so správnym náradím a robustným zdvihákom.

Počas jednotlivých období vám ponúkame výhodné akcie na mnohé produkty značky MyProject® určené na bezproblémovú výmenu kolies.

Bezpečnostná výbava

A man and a little boy wear high visibility vests from MyProject

Bezpečnosť pri jazde autom je vždy na prvom mieste. Preto nájdete v Kauflande všetky produkty, ktoré zaručujú bezpečnú jazdu – od motorových olejov, cez chladiace zmesi, až po bezpečnostné vesty pre deti aj dospelých. V prípade, že sa vám minie palivo alebo vyskytne technický problém, istotne vám pomôže náhradný kanister či štartovacie káble.

Auto

Najlepšie prostriedky na údržbu auta

Aj auto si zaslúži pravidelnú údržbu a starostlivosť. Vďaka značke MyProject® nemusíte zakaždým navštíviť servis. MyProject® vám ponúka veľký výber produktov na údržbu auta – od motorových olejov, cez čistiace prostriedky, až po náhradné stierače.

Tu sa dozviete, ako sa postaráte o auto ako skutočný profík.

Ruka drží olejovú mierku. Priestor motora v pozadí.

Meranie stavu oleja

Na správne odmeranie stavu oleja musí byť motor zohriaty. Najskôr zaparkujte auto na rovné miesto a potom vypnite motor. Vytiahnite olejovú mierku, očistite ju papierom či handričkou, zasuňte späť do otvoru a opäť vytiahnite. Na mierke uvidíte aktuálny stav oleja v motore.

Nemrznúci prostriedok sa mieša so zmesou do ostrekovačov

Doplnenie nemrznúcej zmesi

Predovšetkým s nástupom zimného obdobia treba v aute urobiť viaceré opatrenia. Týka sa to napríklad letnej zmesi do ostrekovačov, ktorá pri nízkych teplotách zamrzne v nádobke. Aby ste aj v zime bez problémov mohli umývať okno auta, odporúčame vám zmiešať pôvodnú zmes do ostrekovačov s naším nemrznúcim prostriedkom.

Výmena stieračov

Výmena stieračov

Stierače, na ktorých je poškodená povrchová gumená vrstva, nezotierajú okno poriadne a zanechávajú šmuhy obmedzujúce výhľad. Nefunkčné stierače vymeníte tak, že ich vyklopíte kolmo nahor do tzv. servisnej polohy. Potom ich bez použitia sily odpojíte od ramien a namontujete nové stierače (opačným postupom).


Časté otázky

Potrebujete viac informácií?

Chcete sa o našich produktoch značky MyProject® dozvedieť viac alebo máte ďalšie otázky? V našej rubrike „Servis“ nájdete prehľad najčastejších otázok a odpovedí k značke MyProject®.