Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

MyProject® - Naša značka autopríslušenstva

Auto by malo byť vždy v dobrom stave. Presne na tento účel máte k dispozícii sortiment autopríslušenstva našej vlastnej značky MyProject®. Či už vás čaká výmena kolies, doliatie motorového oleja, alebo potrebujete pripraviť auto na najbližšiu cestu – tu nájdete všetky informácie o našich produktoch, ako aj tipy a informácie týkajúce sa údržby auta.

Sortiment

Starajte sa o svoje auto

Aby ste na cestách jazdili bezpečne, ponúkame vám motorové oleje, náplne do ostrekovačov, výstražné vesty a mnoho ďalších produktov značky MyProject®, ktoré máme natrvalo v sortimente. K jednotlivým ročným obdobiam pripravujeme aj špeciálne akcie – napríklad na zimnú prípravu vášho auta.

Objavte náš široký sortiment značky MyProject®.

Autopríslušenstvo

Autopríslušenstvo

Niet pochýb o tom, že každý vodič by sa mal dobre cítiť vo svojom aute. Pravidelná údržba, praktické možnosti na odkladanie a pohodlné vnútorné vybavenie by preto mali patriť medzi „základnú výbavu“ každého majiteľa vozidla.

Počas jednotlivých akciových týždňov vám ponúkame rozličné príslušenstvo značky MyProject® - napríklad poťahy na sedadlá, rôzne čistiace prostriedky a doplnky na podlahu interiéru či do kufra.

Výmena kolies

Výmena kolies

Pri väčšine áut je potrebná dvakrát do roka výmena kolies. Ak chcete ušetriť na drahých servisných poplatkoch, vymeňte si kolesá jednoducho sami - so správnym náradím a robustným zdvihákom.

Počas jednotlivých období vám ponúkame výhodné akcie na mnohé produkty značky MyProject® určené na bezproblémovú výmenu kolies.

Bezpečnostná výbava

Bezpečnostná výbava

Bezpečnosť pri jazde autom je vždy na prvom mieste. Preto nájdete v Kauflande všetky produkty, ktoré zaručujú bezpečnú jazdu – od motorových olejov, cez chladiace zmesi, až po bezpečnostné vesty pre deti aj dospelých. V prípade, že sa vám minie palivo alebo vyskytne technický problém, istotne vám pomôže náhradný kanister či štartovacie káble.

Auto

Najlepšie prostriedky na údržbu auta

Aj auto si zaslúži pravidelnú údržbu a starostlivosť. Vďaka značke MyProject® nemusíte zakaždým navštíviť servis. MyProject® vám ponúka veľký výber produktov na údržbu auta – od motorových olejov, cez čistiace prostriedky, až po náhradné stierače.

Tu sa dozviete, ako sa postaráte o auto ako skutočný profík.

Ruka drží olejovú mierku. Priestor motora v pozadí.

Meranie stavu oleja

Na správne odmeranie stavu oleja musí byť motor zohriaty. Najskôr zaparkujte auto na rovné miesto a potom vypnite motor. Vytiahnite olejovú mierku, očistite ju papierom či handričkou, zasuňte späť do otvoru a opäť vytiahnite. Na mierke uvidíte aktuálny stav oleja v motore.

Nemrznúci prostriedok sa mieša so zmesou do ostrekovačov

Doplnenie nemrznúcej zmesi

Predovšetkým s nástupom zimného obdobia treba v aute urobiť viaceré opatrenia. Týka sa to napríklad letnej zmesi do ostrekovačov, ktorá pri nízkych teplotách zamrzne v nádobke. Aby ste aj v zime bez problémov mohli umývať okno auta, odporúčame vám zmiešať pôvodnú zmes do ostrekovačov s naším nemrznúcim prostriedkom.

Výmena stieračov

Výmena stieračov

Stierače, na ktorých je poškodená povrchová gumená vrstva, nezotierajú okno poriadne a zanechávajú šmuhy obmedzujúce výhľad. Nefunkčné stierače vymeníte tak, že ich vyklopíte kolmo nahor do tzv. servisnej polohy. Potom ich bez použitia sily odpojíte od ramien a namontujete nové stierače (opačným postupom).


Časté otázky

Potrebujete viac informácií?

Chcete sa o našich produktoch značky MyProject® dozvedieť viac alebo máte ďalšie otázky? V našej rubrike „Servis“ nájdete prehľad najčastejších otázok a odpovedí k značke MyProject®.