Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Newcential® – naša športová značka

Začiatočníci alebo vrcholoví športovci: s našou športovou značkou Newcential® dosiahnete svoje vytýčené športové ciele. Prispeje k tomu aj funkčné oblečenie so spoľahlivou výbavou. Neváhajte a poďte sa hýbať!

Prehľad ponuky: Newcential® – zaručená pestrosť

Vďaka nášmu sortimentu, ktorý neustále dopĺňame o nové výrobky Newcential®, máte príležitosť kedykoľvek zmeniť či rozšíriť svoj tréningový plán. Stačí, ak k nám pravidelne zavítate a detailne si prezriete pestrú ponuku značky Newcential®.  

Vybavenie na cyklistiku
Oblečenie na jógu
Oblečenie na fitnes
Oblečenie na beh
Veci na plávanie
Vybavenie na turistiku
Vybavenie na lyžovanie
Príslušenstvo na loptové hry

Kvalita

Športovanie zábavou

Detaily oblečenia Newcential®

Značka Newcential® je určená pre všetkých, ktorí majú veľké nároky nielen na samotné športovanie, ale aj na kvalitu športového oblečenia. Nohavice a tričká sú pevné, odolné, pohodlné a cenovo výhodné. V športovom oblečení Newcential® budete pri každom tréningu vyzerať štýlovo. Navyše, veľká časť našich textílií je:

  • certifikovaná pečaťou GRS a vyrobená z recyklovaného materiálu
  • ošetrená inovatívnou technológiou BIONIC FINISH®, ktorá odpudzuje vodu a nečistoty
  • certifikovaná pečaťou OEKO-TEX®
Fitnes oblečenie Newcential®

Výkon a kvalita

Newcential® vás pri akomkoľvek pohybe nikdy nebude obmedzovať. Je to dané tým, že všetky naše výrobky testujeme na maximálnu záťaž – od materiálového zloženia, cez funkčnosť, až po odolnosť. Na príslušenstvo značky Newcential® vám dokonca dáme 3-ročnú záruku.

Fitnes oblečenie Newcential®

Výber, ktorý vás presvedčí

Newcential® – to je na mieru ušitá výbava na každý druh športu. Od oblečenia na treking, cez príslušenstvo na jogu, až po lyžiarsku bundu či inline korčule – s našou pestrou ponukou budete bližšie k športovým výzvam či úspechom.

 

Fitnes oblečenie Newcential®

Výhodná cena

Kvalita a cena tvoria neporaziteľnú dvojicu značky Newcential®. Nech už sa rozhodnete pre ktorékoľvek oblečenie či príslušenstvo, u nás vždy dostanete najlepšiu kvalitu za výhodnú cenu. Už aj to je motivujúce, čo vy na to?

Pohyb na každý deň

Tipy a triky na každodennú aktivitu

Aj ranné čistenie zubov, cestovanie do práce, či vysedávanie za oknom sa dá obohatiť o rôzne typy športových činností. Prezradíme vám niektoré.

Cvičenie na lýtka - postavte sa na špičky

Na špičky prstov

Postavte sa pri čistení zubov na špičky prstov tak, aby vaše päty smerovali čo najvyššie. Potom sa postavte na celé chodidlá a cvik niekoľkokrát zopakujte. Spálite jednak niekoľko extra kalórií, zároveň skrášlite svoje lýtka.

Človek ide hore schodmi

Schody namiesto výťahu

Zabudnite na výťah či eskalátor. Radšej použite schody. Každé šliapanie po schodoch podporí váš krvný obeh. Platí to, samozrejme, o akomkoľvek pohybe. Z autobusu či električky môžete vystúpiť o jednu zastávku skôr a zvyšnú cestu prejsť pešo. Aj to je skvelá alternatíva na podporu kondičky.

Cvičenie pred televízorom

Pred televízorom

Skoncujte s leňošením pred televízorom a zlepšite si kondíciu jednoduchými cvikmi. Ľahnite si na chrbát a niekoľko minút bicyklujte nohami, alebo si urobte zopár cvikov na brucho.

Žena telefonuje

Pri telefonovaní

Ak vám to možnosti dovoľujú, pohybujte sa počas telefonovania v miestnosti. Výhodou sú mobilné telefóny, kde je pohyb takmer neobmedzený. S mobilom v ruke dokonca môžete opustiť miestnosť a poprechádzať sa na čerstvom vzduchu. Takéto prechádzky organizmu len prospejú. V práci môžete správu doručiť e-mailom, alebo spraviť dobrý krok v prospech zdravia a prejsť sa osobne do druhej kancelárie. Ktovie, možno sa pri stretnutí s kolegami všeličo dozviete.

Prechádzka parkom

Malé prechádzky

Chýba vám energia? Vyberte sa na malú prechádzku. Už 15-minútová chôdza vám pomôže efektívne dotankovať chýbajúcu energiu. Takto podporíte pohybové ústrojenstvo a celkovú vitalitu organizmu.

Žena upratuje domácnosť

Pri domácich prácach

Vysávanie, umývanie okien, zberanie lístia, vyhadzovanie smetí... premeňte otravné domáce práce na úžitok. Je potrebné si uvedomiť, že každý silový pohyb, ktorý vynaložíte pri domácich prácach, možno pokojne zrovnať s cieleným tréningom. Skvelý krok pre váš organizmus, ktorý aj takouto formou zbavíte prebytočných kilogramov.