Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Ponuka

Nakupujte výhodne

Akým spôsobom najradšej hľadáte výhodné ponuky?

Nechcete premeškať žiadnu z našich výhodných ponúk? Je len na vás, akou formou sa o nich chcete dozvedieť: prelistujte si náš digitálny leták na našej webovej stránke, stiahnite si Kaufland App, prípadne si pozrite naše profily na sociálnych sieťach. Môžete si tiež nechať posielať náš Newsletter – ten vám pravidelne zašleme na váš e-mail. Pre všetkých, ktorí chcú ušetriť ešte viac, je tu Kaufland Card.

 

Vždy s vami: online leták


✓ virtuálne si prelistujte celý leták plný akciových ponúk

✓ použite digitálnu alternatívu nášho tlačeného letáka

✓ pomocou funkcie vyhľadávania nájdete jednotlivé ponuky ešte rýchlejšie

✓ náš leták si môžete stiahnuť aj ako pdf


Nakupovať v Kauflande sa vám vždy oplatí. Ak však chcete ešte viac ušetriť, nepremeškajte každý týždeň našu výhodnú ponuku. Je to jednoduché a praktické: stačí si prezrieť výhodné ponuky na nasledovný akciový týždeň. Šetrenie sa tým ale zďaleka nekončí. Aj naše zľavové kupóny vám ponúkajú množstvo skvelých výhod. A pokiaľ uprednostňujete listovanie pred klikaním, prezrite si náš digitálny leták. Prajeme vám veľa zábavy pri hľadaní výhodných ponúk a nakupovaní za super ceny!

Naša výhodná ponuka na tento týždeň
V Kauflande máme pre vás každý týždeň pripravenú novú akciovú ponuku. Od štvrtka počas celého týždňa ušetríte u nás pri nákupe mäsa, rýb, syrov, nápojov, mrazených produktov, maškŕt a ďalších výrobkov, ktoré robia život sladším, praktickejším a krajším. V utorok vám predstavíme ponuku na nasledujúci akciový týždeň. Akciové týždne v Kauflande začínajú štandardne vo štvrtok.

Zistite, ako môžete ušetriť aj počas ďalšieho akciového týždňa
Tešte sa na nakupovanie už dopredu! V našom prehľade ponúk už dva dni pred začiatkom akcie zistíte, čo si počas ďalšieho akciového týždňa v Kauflande kúpite za super ceny. Stačí si všetko zaznačiť, naplánovať a tešiť sa na výhodné nakupovanie. Objavte už v predstihu extra výhodnú ponuku z nášho pestrého sortimentu potravín – od lahôdok až po trvanlivé konzervy. Nechýbajú mnohé zvýhodnené výrobky z nášho sortimentu, ako aj časovo ohraničené akcie na vybrané produkty.