Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Aktuálna ponuka od 18.4.

Konečne štvrtok! Od štvrtka máme pre vás v Kauflande TOP ponuku, vďaka ktorej nakúpite ešte výhodnejšie. Ušetriť môžete na mnohých značkách aj našich privátkach, na mäse, údeninách, hydine, rybách, sladkostiach, lahôdkach, kávach, nápojoch, ale aj na nepotravinovom tovare, výžive pre zvieratá a na mnohých ďalších produktoch z našej pestrej a výhodnej ponuky.

Mäso, hydina, údeniny

Platnosť od 18.04.2024 do 24.04.2024

Pri pultoch či v rámci samoobsluhy, značkový sortiment alebo výrobky v najlepšej Kaufland kvalite: u nás dostanete hovädzie, bravčové, hydinové aj jahňacie mäso, ktoré si bez výčitiek môžete naplno vychutnať. V Kauflande kontinuálne prihliadame na dodržiavanie blaha zvierat, udržujeme dlhodobé partnerstvá s dodávateľmi a kladieme dôraz na férové platby pre farmárov. Výsledkom sú mäsové a údené špeciality, ktoré majú špičkovú kvalitu a skvelú chuť. Mnohé z týchto špecialít nájdete u nás každý týždeň za veľmi výhodné ceny.


To najlepšie z riek, morí a oceánov: vychutnajte si našu pestrú ponuku rýb a morských plodov z trvalo udržateľného rybolovu a zodpovedného chovu. Pri našom rybacom pulte vás čaká čerstvý úlovok na pečenie, grilovanie či sushi vrátane odborného poradenstva. Ďalšie rybacie špeciality nájdete v samoobslužných regáloch alebo chladiacich boxoch. Nech už sa rozhodnete pre čokoľvek, s našou týždennou výhodnou ponukou to bude zaručene dobrý úlovok.


Každý deň vyberané s láskou, čerstvé z polí a sadov a vždy v špičkovej, prísne kontrolovanej kvalite: takto pristupujeme v Kauflande k ovociu a zelenine. Ponúkame vám veľký výber chrumkavých vitamínov, mnohé v biokvalite, ako aj zo slovenských regiónov. Nechýbajú čerstvé kvetiny a pekné rastliny, s ktorými si spestríte bývanie alebo len tak urobíte niekomu radosť. Oddelenie ovocia, zeleniny a rastlín je stále pestré – a v rámci týždňovej ponuky aj extra výhodné.


U nás máte na výber: vychutnajte si pestrý výber mlieka a mliečnych produktov v pestrých príchutiach. Napríklad aromatický kravský, ovčí alebo kozí syr. Nechýba jogurt, kefír, smotana, maslo, tvaroh a celý rad ďalších znamenitých mliečnych výrobkov, mnohé tiež v biokvalite. Do pozornosti vám dávame aj naše privátne značky K-Bio a K-Favourites, súčasťou ktorých je lahodný sortiment za výhodné ceny.


Zmrzlinové špeciality, torty, pekárenské výrobky, na vitamíny bohaté ovocie, zelenina alebo predpripravené jedlá na rýchle zasýtenie: vďaka nášmu mrazenému sortimentu máte doma vždy niečo lahodné poruke. Či už je to malý snack, rýchla pizza alebo hotové menu od predjedla po dezert, mrazené produkty vám podstatne uľahčia každodenné kuchtenie. V našej ponuke nájdete mrazené špeciality na pestré a vyvážené stravovanie, mnohé tiež v biokvalite, pre vegánov aj vegetariánov, za extra výhodné ceny.


Chcete si jedálniček spestriť niečím výnimočným? Potom neprehliadnite našu ponuku znamenitých lahôdok. Ponúkame vám veľký výber jemných aj pikantných pochutín, cestovinových špecialít, ako aj rôznych druhov horčíc. V našich regáloch takisto objavíte cestá na prípravu slaných či sladkých dobrôt. A to zďaleka nie je všetko. Pri našich obslužných pultoch vás prekvapí široká ponuka šalátov, nátierok aj marinovaných dobrôt. Z našich lahôdok, ktoré sú synonymom pestrosti a čerstvosti za super cenu, si zakaždým pripravíte skvelú kulinársku chuťovku.


Trvanlivé potraviny

Platnosť od 18.04.2024 do 24.04.2024

Ak máte v zásobe kvalitné ingrediencie a hotové konzervované či zavárané jedlá, hlad vás neprekvapí. Konzervované potraviny sa dajú dlhodobejšie skladovať a podľa potreby kedykoľvek použiť. Z konzervovaných paradajok je raz-dva hotová omáčka na cestoviny, z rybacej konzervy pripravíte desiatu, olovrant alebo si vyberte niektoré z našich konzervovaných hotových jedál na obed či večeru. Obľubujete pečenie? Oriešky, kypriaci prášok, cukor aj med, všetko nájdete v našom širokom sortimente.


Pečivo

Platnosť od 18.04.2024 do 24.04.2024

V Kauflande nájdete každý deň pestrý výber slaného aj sladkého pečiva. Neodolateľné, do chrumkava upečené a voňavé dobroty sa nedajú prehliadnuť. V sortimente nechýbajú žemle, bagety, chleby, praclíky, pagáče. Maškrtníci si môžu vybrať muffiny, donuty, štrúdle, croissanty, vianočky. Na rýchly hlad zasa poslúžia pizze, ciabatty, bochníky aj taštičky. Všetky naše produkty sú vyrobené z kvalitných ingrediencií a prispôsobené aktuálnej sezóne. Príďte a objavte širokú ponuku pekárenských výrobkov za skvelé ceny.


Káva, čaj, sladké, slané

Platnosť od 18.04.2024 do 24.04.2024

Hovorí sa, že bez šálky opojnej kávy alebo aromatického čaju je život síce možný, ale bezvýznamný. Dostatočný dôvod na to, aby sme vám ponúkli široký výber oboch žiadaných nápojov. Od praktických kávových kapsúl až po Latte Macchiato... od aromatického ovocného čaju až po japonský Matcha čaj – u nás si rozhodne vyberiete svojho favorita. Samozrejme, že nezabúdame ani na pestrú ponuku vašich obľúbených sladkostí, krekerov a chrumiek.


Skvelé tipy na uhasenie smädu či exkluzívne nápoje na výnimočné chvíle: s naším sortimentom vám v hrdle zaručene nevyschne. Ponúkame vám vína, pivá a liehoviny z celého sveta, ako aj z regionálnych vinárstiev, pivovarov či páleníc. Či už hľadáte niečo vhodné na uhasenie každodenného smädu, na najbližšiu zábavu alebo na výnimočnú udalosť, u nás sa môžete tešiť na veľký výber nápojov za výhodné ceny. Pri našej širokej ponuke máte hneď niekoľko dôvodov na oslavu.


Drogéria, potrava pre zvieratá

Platnosť od 18.04.2024 do 24.04.2024

Čistenie, pranie, krása a starostlivosť: v našom oddelení drogérie zaručene nájdete svoje obľúbené produkty. Ponúkame vám pestrý výber značkových výrobkov, ako aj cenovo dostupné alternatívy zo sortimentu našich privátnych značiek. Jednoducho všetko na dokonalú čistotu a krásu. Nezabúdame ani na starostlivosť o domáce zvieratá vrátane adekvátnej výživy. Keďže sú vybrané produkty v oddelení drogérie a výživy pre zvieratá každý štvrtok ešte lacnejšie, tešia sa u nás každý týždeň nielen zákazníci, ale aj ich domáci miláčikovia.


Elektro, kancelária, médiá

Platnosť od 18.04.2024 do 24.04.2024

Každý týždeň u nás za výhodnú cenu: pomocníci na zefektívnenie a urýchlenie mnohých domácich prác. Kávovar, hriankovač, vysávač, fén na vlasy – so skvelou posilou ide varenie, pečenie, upratovanie či osobná hygiena skutočne od ruky. Nechýbajú kancelárske pomôcky, písacie potreby a stoličky za písací stôl, aby ste školské povinnosti či prácu z domu zvládali lepšie, rýchlejšie a v plnom kreatívnom nasadení.


Dom, domácnosť

Platnosť od 18.04.2024 do 24.04.2024

Pekné alebo praktické? U nás si vyberiete oboje! V akciovom týždni vám ponúkame vybrané kúsky za ešte výhodnejšie ceny, ktoré vášmu domovu dodajú krásu, útulnosť a praktickosť. Či už ide o pekný riad, usilovných pomocníkov, užitočné doplnky do kúpeľne, nevšednú dekoráciu, nábytok či textílie v aktuálnom trendovom dizajne – u nás objavíte každý týždeň niečo nové. Vďaka značkovému sortimentu a našim privátnym značkám ešte aj ušetríte.


Oblečenie, auto, voľný čas, hry

Platnosť od 18.04.2024 do 24.04.2024

Módne trendy berieme v Kauflande vážne! U nás objavíte oblečenie známych značiek aj našich privátiek za výhodné ceny. S módnymi kúskami OYANDA®, TOWNLAND® či KUNIBOO® sa celá vaša rodina oblečie prakticky, trendovo a výhodne. Okrem oblečenia u nás nájdete aj množstvo hier či zábavných tipov na voľný čas. Nechýba autokozmetika, praktické náradie do dielne, pomôcky na údržbu auta, domu či nádvoria. Každý štvrtok niečo nové – každý týždeň extra výhodné.