Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Recepty od foodblogerov

Recepty pre vás vymýšľajú aj známi foodblogeri. Nazrite do našej kuchárky a inšpirujte sa receptami od Sovy Huhu, Surovej dcérky, Lenivej kuchárky, Pána Tymiana či Petra Vargu.

Sova Huhu (Soňa Makranská)

Časy kedy sa zaujímali o rastlinnú stravu len vegáni a vegetariáni je dávno preč, dnes po rastlinných alternatívach siahajú aj ľudia, ktorí chcú obmedzovať vo svojom jedálničku živočíšne potraviny. Dôvodom, prečo sa ľudia stále viac a viac prikláňajú k rastlinnej strave je hlavne kvôli environmentálnemu hľadisku, no nech je váš dôvod akýkoľvek, vítam vás na tejto ceste kde nielen pomôžeme planéte a tým pádom aj sebe, ale hlave obohatíte svoj jedálniček o pestrosť, nové chute a naučíte sa nové recepty. 

Surová dcérka (Nikoleta Kováčová)

Nikoleta Kováčová je slovenská food bloggerka pôsobiaca pod prezývkou Surová dcérka. Vydala 3 vegánske kuchárky, Slovegán 1,2 a 3. Skrz varenie a inšpirovanie sa snaží ľudí naviesť na cestu konzumovania rastlinných potravín v strave už viac ako 9 rokov.  

 

Lenivá kuchárka (Veronika Čopíková)

Foodblogerka roka 2017 a milovníčka chutného domáceho jedla z kvalitných surovín, ktoré máme každý doma bežne poruke. Na jej blogu Lenivá kuchárka nájdete rýchle a jednoduché recepty, mnohé z nich oprášené po mamine či babičke, ale aj také, v ktorých nenájdete ani stopu po lepku či laktóze. Autorka kuchárskeho knižného bestselleru Lenivá kuchárka - jednoduché recepty pre každého.

Pán Tymian (Dalibor Sarkozy)

Pán Tymian (Dalibor Sarkozy)

Volá sa Dalibor, no volajú ho aj Pán Tymián. Vareniu sa začal venovať najmä v čase, keď sa presťahoval do zahraničia. Život v Anglicku ho priviedol k láske k jedlu a kvalitným surovinám. Roky za dobrým jedlom cestoval po celom svete. Vyberal si autentické gastro miesta, ktoré boli pre neho vždy veľkým zážitkom.

Peter Varga

Peter Varga

Slovenský šéfkuchár prežil 15 rokov v Írsku. Za ten čas stihol naservírovať svoje špeciality mnohým celebritám. Varil pre Rihannu, Toma Hanksa či Jennifer Lopez, ale aj Bonovi z U2, skupine Depeche Mode a celému tímu FC Liverpool. Napriek tomu nikdy nezabudol na tradičnú slovenskú kuchyňu. K vareniu ho totiž priviedla stará mama, ktorej venoval aj kuchársku knihu s vlastnými receptami.