Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Recepty od foodblogerov

Recepty pre vás vymýšľajú a pripravujú aj známi foodblogeri, moderátori či influenceri. Nazrite do našej kuchárky a inšpirujte sa receptami od Zlatej Varešky, Kvetky Horváthovej, Sovy Huhu, Surovej dcérky, Lenivej kuchárky, Pána Tymiana a ďalších.

Zlatá Vareška

"Vyše 12 rokov pracujem v marketingu a PR. Aj vďaka tomu vo mne skrsla myšlienka založiť platformu Zlatá vareška a začať s produkciou takzvaných „tasty" videoreceptov", hovorí foodblogerka Ivana Šureková, alias Zlatá Vareška. Momentálne je pracujúca matka na materskej „dovolenke". Nie je žiadny profesionálny kuchár, ale vášeň k vareniu jej nechýba a najnovšie upriamuje svoju pozornosť aj na stravovanie v rámci autoimunitného protokolu.

Kvetka Horváthová

Kvetka Horváthová je známa tvár z TV obrazoviek. Momentálne moderuje v TV Markíza Teleráno a Reflex. V minulosti to boli relácie Farma, Bailando, Cestoviny, Vitajte doma, Dámsky magazín a mnohé ďalšie.

Jej veľkým koníčkom je varenie a pečenie. Ako sama Kvetka hovorí: „Vždy ma to v kuchyni bavilo. Už od detstva sa rada zvŕtam pri sporáku a rúre, kombinujem chute, experimentujem... Je to pre mňa veľký relax. A keď mi moje amatérske kuchárske počiny potom pochváli rodina, či kamaráti, teším sa. Od istého času uverejňujem svoje recepty na sociálnych sieťach a som milo prekvapená, aký pozitívny ohlas majú u mojich sledovateľov.“


Lenivá kuchárka (Veronika Čopíková)

Foodblogerka roka 2017 a milovníčka chutného domáceho jedla z kvalitných surovín, ktoré máme každý doma bežne poruke. Na jej blogu Lenivá kuchárka nájdete rýchle a jednoduché recepty, mnohé z nich oprášené po mamine či babičke, ale aj také, v ktorých nenájdete ani stopu po lepku či laktóze. Autorka kuchárskeho knižného bestselleru Lenivá kuchárka - jednoduché recepty pre každého.

Pán Tymian (Dalibor Sarkozy)

Júlia Ovšáková

Volám sa Júlia Ovšáková a som študentkou verejného zdravotníctva. Mojimi záľubami sú varenie a pečenie, ktorým sa venujem od útleho detstva. K tomuto koníčku ma priviedli starké, preto sú moje výtvory tradičnejšie, ale so štipkou inovácie. Účasť v celoslovenskej televíznej súťaži o pečení ma nakopla a pomohla mi začať sa venovať mojej vášni naplno.

Pán Tymian (Dalibor Sarkozy)

Viliam Bajzík

Volám sa Viliam a mám 18 rokov. Piecť som začal už v jedenástich, keď som sa kvôli zraneniu musel vzdať parkouru. Baví ma to dodnes až tak, že mi rodičia doma spravili vlastnú kuchyňu. Venujem sa predovšetkým francúzskej cukrárčine, a to monodezertom.


Peter Varga

Peter Varga

Slovenský šéfkuchár prežil 15 rokov v Írsku. Za ten čas stihol naservírovať svoje špeciality mnohým celebritám. Varil pre Rihannu, Toma Hanksa či Jennifer Lopez, ale aj Bonovi z U2, skupine Depeche Mode a celému tímu FC Liverpool. Napriek tomu nikdy nezabudol na tradičnú slovenskú kuchyňu. K vareniu ho totiž priviedla stará mama, ktorej venoval aj kuchársku knihu s vlastnými receptami.


Pán Tymian (Dalibor Sarkozy)

Pán Tymian (Dalibor Sarkozy)

Volá sa Dalibor, no volajú ho aj Pán Tymián. Vareniu sa začal venovať najmä v čase, keď sa presťahoval do zahraničia. Život v Anglicku ho priviedol k láske k jedlu a kvalitným surovinám. Roky za dobrým jedlom cestoval po celom svete. Vyberal si autentické gastro miesta, ktoré boli pre neho vždy veľkým zážitkom.


Sova Huhu (Soňa Makranská)

Časy kedy sa zaujímali o rastlinnú stravu len vegáni a vegetariáni je dávno preč, dnes po rastlinných alternatívach siahajú aj ľudia, ktorí chcú obmedzovať vo svojom jedálničku živočíšne potraviny. Dôvodom, prečo sa ľudia stále viac a viac prikláňajú k rastlinnej strave je hlavne kvôli environmentálnemu hľadisku, no nech je váš dôvod akýkoľvek, vítam vás na tejto ceste kde nielen pomôžeme planéte a tým pádom aj sebe, ale hlave obohatíte svoj jedálniček o pestrosť, nové chute a naučíte sa nové recepty. 

Surová dcérka (Nikoleta Kováčová)

Nikoleta Kováčová je slovenská food bloggerka pôsobiaca pod prezývkou Surová dcérka. Vydala 3 vegánske kuchárky, Slovegán 1,2 a 3. Skrz varenie a inšpirovanie sa snaží ľudí naviesť na cestu konzumovania rastlinných potravín v strave už viac ako 9 rokov.

Pán Tymian (Dalibor Sarkozy)

Mäso vs. Vedži

Lifestyle-gastro relácia, ktorá divákov s humorom prevedie svetom varenia. Súboj mäso vs. vedži, ktorý sa možno deje aj u vás doma. Gastro guru Strýco Filip jedlá nie len testuje, ale aj pripravuje - má za sebou stovky ochutnávok a ukáže to najlepšie, čo s mäsom dokážeš spraviť. Dlhoročný vegetarián Kevin kreativitu pretaví do receptov, ktoré nie sú len o tofu, ale prekvapia nejedného milovníka mäsa.


Nová predajňa Kaufland Bytča otvorená!

30.5.2024 sme pre vás otvorili v meste Bytča našu 80. predajňu Kaufland. Pozrite si akciovú ponuku a vychutnajte si náš široký sortiment za skvelé ceny. Tešíme sa na vašu návštevu!