Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Bio pre všetkých – a na každý deň

Sme presvedčení o tom, že bioprodukty nemusia byť drahé. Preto je náš sortiment K-Bio nielen pestrý, ale aj cenovo výhodný. Nájdete tu všetko potrebné, aby ste sa každý deň mohli stravovať naozaj zdravo a kvalitne. Všade tam, kde je K-Bio na obaloch, je zaručene aj biokvalita vo vnútri. Všetky produkty sú vyrábané podľa predpísaných EÚ Bio smerníc. Znamená to, že neobsahujú napríklad farbivá, chuťové zvýrazňovače, ani umelé arómy. Siahnuť po produktoch s výrazným K-Bio logom sa vám oplatí. Vychutnávajte si potraviny v prvotriednej biokvalite.

Raňajky

S chuťou do nového dňa

S produktmi K-Bio sa váš deň začne oveľa krajšie. A vďaka našim receptom aj oveľa lahodnejšie. Máme pre vás kopec skvelých tipov na prípravu rýchlych raňajok. Na špaldovom chlebíku s opekanými cibuľkami si rozhodne zgustnete. Už teraz sme presvedčení o tom, že si ho budete vychutnávať nielen na raňajky.

Zužitkovanie zvyšných potravín

Príliš veľa potravín končí v odpade. Málokto si pritom uvedomuje, že potravinové zvyšky nie sú odpadom, ale skvelým základom na prípravu nových jedál. Pripravili sme pre vás niekoľko podnetov, ako si z takýchto zvyškov pripraviť niečo lahodné pod zub. Stačí štipka kreativity a ihneď máte poruke viaceré možnosti, ktorými jedlo efektívne zužitkujete a zabránite tak plytvaniu potravín.

Nezjedené müsli

Nezjedené müsli

Z neskonzumovaného müsli si pripravíte perfektné raňajky na druhý deň. Stačí, ak zvyšky zmiešate s K-Bio kukuričnými vločkami a K-Bio mliekom. Na druhé ráno pridáte ešte trochu čerstvých vločiek, müsli, prípadne čerstvé ovocie a máte hotové lahodné a energetické raňajky.

Zostal vám chlieb?

Zostal vám chlieb?

Zosušený bochník chleba nemusíte hneď vyhadzovať. Zabaľte ho do vlhkej kuchynskej utierky a vložte na cca 15 minút do rúry vyhriatej na 150 °C. Bude chrumkavý a lahodný. Krajce chleba môžete trochu pokvapkať vodou a potom krátko opiecť v toastovači.

Obed

"Zdravú chuť"!

S podomácky pripraveným špaldovým chlebíkom s opekanými cibuľkami a pestrou ponukou K-Bio prísad si raz-dva pripravíte svoj obľúbený sendvič. Ideál na desiatu či na obed. Rovnako vám lahodný sendvič poslúži ako energetický „doping“ počas popoludnia.

Zvyšky zo včera sú dnešný obed

Druhá šanca pre nátierku

Druhá šanca pre nátierku

Akékoľvek neskonzumované jedlo sa dá bez problémov niekoľko dní uskladniť v chladničke. Pri troške kulinárskej fantázie vyčaríte z neho opäť skvelú chuťovku. Ak máte napríklad nedojedenú šošovicovú nátierku, zužitkujete ju na prípravu omáčky na cestoviny. Za pokus to určite stojí.

Príliš veľa syra v chladničke

Príliš veľa syra v chladničke

Kúsky tvrdého syra bez problémov zamrazíte a podľa potreby opäť použijete. Po rozmrazení síce syr nie je príliš vábivou pastvou pre oči, dá sa však perfektne použiť na posypanie zapekanej dobroty alebo do syrovej omáčky.

Večera

Chutne a na dva spôsoby

Cestoviny sú kulinárskym favoritom mnohých labužníkov. S výrobkami K-Bio a našimi receptmi na paradajkovú či zelenú reďkvičkovú omáčku spestríte svoj jedálniček skvelou cestovinovou pochúťkou. Tomu sa hovorí maximálny pôžitok v biokvalite bez veľkej námahy – jednoducho, rýchlo a lahodne!

Dobrým veciam nie je koniec

Priveľa nakrájaného chleba

Priveľa nakrájaného chleba

Pripravte si chrumkavé krutóny do šalátov či polievok. Jednotlivé krajce chleba stačí opiecť v toastovači a naporciovať na kocky. Takisto môžete chlebové kocky opiecť v panvici na troške oleja, následne ich dochutiť obľúbenými bylinkami.

Zvyšné cestoviny

Zvyšné cestoviny

Ak neskonzumované cestoviny s omáčku dáte do vhodnej uzatvárateľnej nádoby a vložíte do chladničky, vydržia vám v pôvodnej kvalite až štyri dni. Potom ich stačí dochutiť parmezánom, olivovým olejom a máte hotový skvelý obed či olovrant.


Recepty

Ďalšie recepty s bio produktami