Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Hip & Hopps® – cool móda pre deti a ich rodičov

S Hip & Hopps® prichádzajú cool časy. Keď sa z detí stávajú školáci, značka Hip & Hopps® je pripravená ich sprevádzať počas každodenných výziev v laviciach i počas šibalstiev na ihriskách. Decká budú nadšené dizajnom, rodičia zasa milo prekvapení špičkovou kvalitou jednotlivých výrobkov, ako aj ich výhodnou cenou.

Dôraz na kvalitu

Hip & Hopps® sa nosí skvele

GOTS logo

Textilná značka Kauflandu Hip & Hopps® je určená pre všetkých cool školákov. Hip & Hopps® kladie pri trendových dizajnoch dôraz na špičkovú kvalitu a nízku cenu. Väčšina prírodných vláken, použitých na výrobu oblečenia, je z GOTS certifikovanej biobavlny.

  • Väčšina prírodných vláken označených certifikátom GOTS.
  • Vyrobené z biobavlny, šetrné k životnému prostrediu, hebké a jemné k pokožke.
  • Moderné, odolné, praktické, optimálny pomer kvality a ceny.
Kvalita sortimentu  Hip & Hopps®

Kvalita

Na výrobu sortimentu značky Hip & Hopps® používame vybrané materiály, ktoré sú solídne spracované, trvácne, funkčné a prirodzené vlákna z biobavlny sú certifikované pečaťou GOTS. Na kvalitu sortimentu dohliadajú naši interní manažéri kvality, ako aj nezávislé kontrolné inštitúty.

Výber sortimentu  Hip & Hopps®

Výber

Novú značku Hip & Hopps® určenú na každodenné použitie nájdete dlhodobo v našom sortimente. Ťažiskom produktového portfólia je spodná bielizeň, rozličné druhy ponožiek či doplnkový tovar. Okrem toho ponúkame aj nové dizajnové výrobky, ktoré do sortimentu značky Hip & Hopps® dopĺňame v rámci tematických akcií.

Tričká  Hip & Hopps® za výhodnú cenu

Cena

Optimálny pomer kvality a ceny patrí medzi prioritné ciele našej novej textilnej značky Hip & Hopps®, pričom sa odvíjame od konkurencie na poli diskontných reťazcov. Sortiment Hip & Hopps® dopĺňajú dizajnové výrobky v rámci tematických akcií, a tak si deti a ich rodičia môžu z diskontných ponúk vybrať skutočne výhodnú alternatívu.


Na stiahnutie

Prehľad veľkostí

Prehľad veľkostí

Ktorá veľkosť je určená pre ktorý vek dieťaťa? Veľkostná tabuľka vám uľahčí hľadanie
optimálneho oblečenia pre vaše deti.

Na stiahnutie

Plagát s abecedou

Plagát s abacedou

Abeceda umiestnená v detskej izbe – hravé písmenká premenia každodenné učenie na zábavu.

Na stiahnutie

Cool doplnky na fotenie

Cool doplnky na fotenie

Chceš sa vyhrať so selfie alebo fotkou? S pestrými doplnkami vyčaruješ kreatívne fotografické dielo.