Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

K-to go - niečo dobré so sebou

Naša vlastná značka K-to go spestrí váš jedálniček skvelými dobrotami, ktoré zaženú malý aj veľký hlad. Všetky produkty sú pripravené tak, že si ich môžete ihneď vychutnať. Samozrejme, že balenia obsahujú aj príbor. Kompletný sortiment nájdete v špeciálne označených chladiacich boxoch v blízkosti ovocia a zeleniny. Neprehliadnite naše dobroty K-to go a zoberte si skvelú chuť so sebou.

Tvoja prestávka. Tvoja chvíľka.

Jednoducho čas na niečo lahodné.

Máte pred sebou hektický deň a neviete si nájsť čas na desiatu či obed? So značkou K-to go hladní nebudete! V špeciálnych chladiacich boxoch nájdete veľký výber lahodných dobrôt, ktoré vás zasýtia kedykoľvek počas dňa.


K-to go ráno
Raňajky sú pripravené

Po dobrom spánku skvelý pôžitok

Situáciu, keď ráno ostáva málo času na raňajky, pozná hádam každý. Práve v takomto prípade je značka K-to go správnou voľbou na ideálny štart do nového dňa. Čo by ste povedali napríklad na milkshake? Vyberte si z palety chutí - banánový, čokoládový, jahodový či vanilkový. Pokiaľ sa vám ráno žiada čerstvá porcia dobrej šťavy, rozhodne by ste nemali prehliadnuť naše chladené ovocné šťavy či vitamínové smoothies. Milovníkom kofeínu odporúčame vyskúšať kávové nápoje zo 100 % Arabicy v špeciálnych „to-go“ pohároch, ktoré sú ohľaduplné k životnému prostrediu. Nemajú plastový vrchnák a obruba je vyrobená z recyklovaného papiera. So značkou K-to go si po dobrom spánku doprajete skvelý pôžitok.


Lahodné hlavné jedlo

Skvelý obed

Okolo 12-tej hodiny sa väčšinou „prihlási“ veľký hlad. No nezriedka nám na obed ostáva len málo času. Aj tu pomôže naša značka K-to go! Vykúšajte napríklad sushi a ako dezert vás osvieži lahodné smoothie. K-to go sa oplatí nielen vychutnať, ale aj odporučiť ďalej.

K-to go obed

K-to go káva
Opojná každým dúškom

Kávička – ideálna pauzička

Ak na vás príde popoludňajší útlm, o ideálnu vzpruhu sa postará Latte Macchiato. Pod značkou K-to go si tento lahodný kávový nápoj nájdete aj vo verzii „light“. Na prípravu všetkých našich kávových nápojov používame vysokokvalitnú 100 % Arabicu z certifikovanej produkcie. Samozrejme, že myslíme aj na ochranu prírody a redukciu odpadu. Namiesto plastových vrchnákov preto používame naše špeciálne vrchnáky „to go“, ktoré sú ohľaduplné k životnému prostrediu. Okrem toho je obruba pohárov vyrobená z recyklovaného papiera. Aj tieto skvelé produkty môžete rozdebatovať počas pauzičky s kávičkou v ruke.

Kdekoľvek. Kedykoľvek. Vždy skvelá chuť.

Práca, šport, telka.

Na dobrotách značky K-to go si pochutíte počas práce, pri obľúbenom športe, ako aj pred telkou – jednoducho kdekoľvek a kedykoľvek. Naše smoothies vám dodajú veľa prepotrebnej energie. Rovnako to platí aj o pestrých šalátoch. Celý rad skvelých tipov na zahryznutie či dotankovanie energie nájdete v špeciálne označených chladiacich boxoch v blízkosti ovocia a zeleniny. Práca, šport, telka – všade sú naše dobroty K-to go vítaným spoločníkom.

 

K-to go olovrant

Zaujímavosti

O poznanie bohatší

Ešte skôr, ako sme spustili výrobu sortimentu našej vlastnej značky K-to go, položili sme si niekoľko základných a dôležitých otázok. Tu sú niektoré z nich, po prečítaní ktorých istotne budete o poznanie bohatší.

Muž s kávou K-to go v ruke

Raňajky s K-to go?

Prečo nie! Kvalitné raňajky sú veľmi dôležité pre náš organizmus. Milkshake je zdrojom bielkovín, prospešných tukov, vápnika a pomarančová šťava vitamínu C. Tomu sa povie energetický štart do nového dňa!

K-to go pomarančová šťava

Pomarančová šťava

Naša pomarančová šťava sa odšťavuje šetrným a pomalým spôsobom. Preto obsahuje dužinu a má takú skvelú chuť. Fľašu stačí pred otvorením zatrepať a šťavu si dokonale vychutnať.

 

K-to go macchiato

Čo je vlastne Macchiato?

Všetci ho poznáme, lebo ho s obľubou pijeme – kávový nápoj Latte Macchiato. Vieme však, čo to v preklade znamená? Macchiato je v taliančine „bodkovaný“, Latte Macchiato doslovne znamená „zafarbené mlieko“. Pri správnej príprave teda vzniknú tri vrstvy: mlieko naspodku, espresso v strede a pena navrchu.

Sushi uložené ako ciferník hodín.

Dobrý úlovok?

Áno! Na prípravu sushi používame iba čerstvé ryby z akvakultúry a trvalo udržateľného rybolovu. Viac o certifikovanom rybolove a pečatiach ASC a MSC sa dozviete tu.

Sójová omáčka v plastovom obale v tvare rybky.

Čo dokáže plastová rybka?

Sójová omáčka v plastovom obale v tvare rybky má dobre premyslený červený vrchnák. Vďaka okrúhlej forme vytlačíte sójovú omáčku z obalu bez toho, aby ste si zašpinili oblečenie alebo obrus.

Muž a žena jedia sushi K-to go

Dá sa to ešte vylepšiť?

Ak sushi vyberiete z chladničky desať minút pred servírovaním, naplno sa rozvinú chute a vône ryby, ryže aj zeleniny. Tradičnú ázijskú delikatesu nielenže vylepšíte, ale si ju aj naplno vychutnáte.


Časté otázky

Potrebujete viac informácií?

Chcete sa dozvedieť viac o našich produktoch K-to go® alebo máte nezodpovedané otázky? V našej rubrike "Servis" sme pripravili odpovede na najčastejšie otázky.