Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Sortiment drogérie značky bevola® pre bábätká a deti

Na produkty bevola® Baby a bevola® Kids v kontrolovanej kvalite sa rodičia vždy môžu spoľahnúť, bez obáv ich svojim najmilším kúpiť a zároveň ušetriť čas aj peniaze. Či už ide o produkty určené na starostlivosť o bábätká, o detské zúbky, alebo plienky či šampón a sprchovací gél 2v1, s našou vlastnou silnou značkou Kauflandu nájdu mamičky a oteckovia všetko potrebné pre svoje ratolesti – od ich narodenia až po dospievanie.

Bábätko

Všetko pre našich najmenších

Various bevola® baby products

Produkty bevola® Baby spoznáte podľa hravého detského obalu so zvedavým medvedíkom Kuniboo. V našom veľkom sortimente pre malých drobcov objavíte výrobky na prebaľovanie, hygienu aj starostlivosť. Napríklad plienky, podložky na prebaľovanie, vatové bezpečnostné tyčinky, vatové tampóny, vlhčené utierky, šampóny, peny do kúpeľa a množstvo ďalšieho sortimentu pre najmenších.

Pri našich produktoch určených na detskú starostlivosť nepoznáme žiadne kompromisy. Preto receptúry všetkých výrobkov telovej kozmetiky bevola® Baby neobsahujú žiadne mikroplasty1. Nezávislé laboratóriá pravidelne kontrolujú kvalitu produktov, ku ktorým patria napríklad plienky, detské mydlá či detské šampóny.

Keď je všetko v suchu, sú bábätká najšťastnejšie.

bevola® Baby diapers in a package and unpacked stacked on top of each other

Plienky bevola®-Baby s dlhodobou ochranou pred pretečením udržia bábätká v suchu počas dňa aj v noci. Silné absorpčné jadro bezpečne uzavrie vlhkosť. O dodatočnú ochranu sa postarajú flexibilné lemy a elastické manžety okolo nôh. Plienky sú mimoriadne mäkké, zvnútra aj zvonku hebké, neobsahujú parfumy, mlieko ani prírodný latex, a tak nedráždia jemnú detskú pokožku. Dermatologické testy potvrdili znášanlivosť plienok aj u detí s vysoko citlivou pokožkou. Praktický bonus: plienky vo veľkosti 1 a 2 majú indikátor vlhkosti, ktorý zmenou farby ukazuje, kedy je potrebné plienku vymeniť.

Skvelý darček na detskú párty

„Plienková torta“ je veľkým prekvapkom každej detskej párty! Dá sa ľahko vytvoriť, dobre vyzerá a pre budúcich rodičov má praktický prínos, pretože im zabezpečí slušnú zásobu prepotrebných plienok. Špeciálne zaujme, ak je ozdobená detským oblečením a hračkami.

Budete potrebovať:

  • 56 plienok v ľubovoľnej veľkosti
  • 56 gumičiek
  • papierový stred z kuchynskej rolky
  • motúz a lepidlo
  • nožnice, kružidlo, pravítko
  • kartónovú platňu ako podnos (min. 40 x 40 cm)
  • farebnú stuhu na dekorovanie
  • ďalšie ľubovoľné dekorácie

Deti a juniori

Správna starostlivosť pre malé aj veľké deti

Various bevola® Kids and Junior products

S výrobkami bevola®-Kids a -Junior premeníte kúpeľňu na obľúbenú detskú oázu. Pretože náš sortiment drogérie a kozmetiky je ako ušitý na mieru pre potreby vašich detí. S typickým detským sortimentom, ku ktorému patrí napríklad šampón a gél 2v1 alebo produkty zubnej hygieny, sa každodenná rutina mení na zábavu. Decká tak majú príležitosť objavovať vždy niečo nové a rodičia môžu bez obáv siahnuť po kontrolovanej kvalite.

Na slnko s dobrou ochranou

bevola® Kids sun spray and sun milk

Detská pokožka ešte nedokáže dostatočne rýchlo vytvárať ochranné pigmenty a adekvátne reagovať na poškodenia spôsobené UV žiarením. Preto je veľmi dôležité ju chrániť. Všetky produkty bevola®-Kids určené na ochranu detskej pokožky pred slnkom majú minimálny opaľovací faktor 50.

Náš tip: Keď deti nemajú chuť na natieranie sa ochranným krémom, premeňte túto „nudnú“ činnosť na zábavnú hru a nechajte decká hádať, čo im nakreslíte na chrbát. Vymyslieť si môžete aj napínavý príbeh. Fantázii sa medze nekladú, dôležitá je hlavne ochrana pred slnkom.