Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Oyanda® - Móda na výnimočné chvíle

Oyanda® – perfektný módny spoločník pre trendové ženy v každom veku, ktoré majú svoj vlastný štýl a ktoré uprednostňujú kvalitu a trvalú udržateľnosť pred drahými značkami. Oyanda® ponúka nadčasové kúsky, ležérne voľnočasové oblečenie, pekné doplnky a inšpiratívne sezónne trendy – jednoducho móda na bežné dni aj výnimočné chvíle.


Sortiment

Ležérna, ženská, elegantná

Oyanda® – to je radosť z nakupovania! V pestrom sortimente nájdete nadčasovú, klasickú spodnú bielizeň a pančuchový tovar. Nechýba voľnočasové, dizajnové a trendové oblečenie, v ktorom vždy zažiarite. Oyanda® je synonymom kontrolovanej kvality a skutočne výhodnej ceny. Okrem stále žiadaných a dopĺňaných akciových produktov vám ponúkame sortiment, ktorý nájdete natrvalo v našej ponuke – od nočnej a spodnej bielizne, cez elegantný pančuchový tovar, až po ponožky či pančušky.

Nočná bielizeň značky Oyanda

Nočná bielizeň

Zaspávajte ako v bavlnke
U nás si môžete vybrať. Pravidelne vám ponúkame rozličné modely, ktoré sú synonymom pohody a relaxu. Nočná bielizeň je navyše vyrobená z biobavlny a certifikovaná pečaťou GOTS, aby ste každý večer zaspávali ako v bavlnke.

Spodná bielizeň značky Oyanda

Spodná bielizeň

Bielizeň, v ktorej sa cítite pohodlne
Ponúkame spodnú bielizeň pre dnešné sebavedomé ženy. Vyrobená je z materiálov, ktoré sa príjemne nosia. Takisto presvedčia funkčnosťou a praktickosťou. Bielizeň z našej ponuky sa postará o to, aby ste sa každý deň cítili pohodlne.

Ponožky a pančuchy značky Oyanda

Ponožky a pančuchy

Pri ponožkách a pančuchách kladieme dôraz nielen na špičkový komfort a výzor, ale aj na funkčnosť a kvalitné materiály. Väčšina nášho ponožkového a pančuchového sortimentu je vyrobená z biobavlny s certifikátom GOTS. Ponožky a pančuchy nájdete natrvalo v našom sortimente.


Prísľub kvality

Pekná a dobrá

Oyanda® znamená kontrolovanú kvalitu, vysoký komfort a optimálnu formu. Ak vám pasuje produkt v jednej veľkosti, budú vám sedieť aj ostatné výrobky tej istej veľkosti. Biobavlna s certifikátom GOTS a záväzok „Greenpeace Detox-Commitment“ sú dva príklady toho, ako pri spracovávaní materiálov zabraňujeme vzniku škodlivín a súčasne zabezpečujeme dodržiavanie vysokých ekologických a sociálno-pracovných štandardov:

  • väčšina textílií s certifikátom GOTS
  • výroba z biobavlny a bez škodlivín
  • certifikovaná pečaťou OEKO-TEX®
  • ľahko sa čistí, udržiava a príjemne sa nosí
  • moderná, kvalitná a cenovo výhodná

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Produkty Oyanda® dostanete exkluzívne v Kauflande. Ako výrobca tejto značky stojíme za jej špičkovou kvalitou. Aby bola aj dodržaná, určujeme a kontrolujeme všetky kroky a detaily výrobného procesu – od dizajnu až po balenie.

Veľký výber

Veľký výber

Pohodlné oblečenie, pekné, módne i neformálne kombinácie, ako aj šaty na výnimočné príležitosti – množstvo skvelých kúskov značky Oyanda® čaká na vaše objavenie!

Výhodná cena

Výhodná cena

Stavte na značku Oyanda® a doprajte si špičkovú kvalitu za výhodnú cenu. Ak si spontánne zoberiete módny kúsok navyše, ešte stále zostane vo vašom rozpočte dostatok prostriedkov na iné pekné veci v živote.

Časté otázky

Potrebujete viac informácií?

Chcete sa dozvedieť viac o našich produktoch Oyanda® alebo máte nezodpovedané otázky? V našej rubrike "Servis" sme pripravili odpovede na najčastejšie otázky.