Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

K-Purland: čerstvosť v praktickom balení

Pod značkou K-Purland nájdete vždy čerstvé a kvalitné mäso a mäsové výrobky, ktoré sú optimálne naporciované. Je úplne jedno, či siahnete po bravčovine alebo hovädzine, na stole budete mať zakaždým naservírovanú špičkovú K-Purland kvalitu za výhodnú cenu. Výroba prebieha pod prísnou kontrolou kvality, s použitím najmodernejších technológií a najvyšších hygienických štandardov.

Sortiment

Objavte regál plný pestrosti

Dostali ste chuť na svoje obľúbené jedlo, alebo sa vám žiada vyskúšať niečo nové? V sortimente K-Purland nájdete to, čo práve hľadáte! Ponúkame vám pestrý výber mäsových špecialít v rôznych veľkostiach balenia. Jediné, čo u nás nenájdete, sú umelé arómy či zvýrazňovače chutí. Povedané zjednodušene: u nás sa pestrosť snúbi s mäsovým pôžitkom.


Kvalita

Na to sa môžete spoľahnúť:
K-Purland čerstvé balenie.

K-Purland bravčové mäso

Aby ste si vždy užívali absolútnu sviežosť a hygienu, sú naše výrobky K-Purland čerstvo zabalené priamo u dodávateľa.

Uľahčili sme vám aj hľadanie. Jednotlivé balenia farebne odlíšené tak, aby ste svoj obľúbený mäsový výrobok rozpoznali na prvý pohľad.  

Vďaka premyslenému spracovaniu a porciovaniu mäsa na optimálne kúsky vám uľahčíme nielen nakupovanie, ale aj samotnú prípravu.

S K-Purland balením s ochrannou atmosférou je nakupovanie hračkou. Mäso bez problémov vydrží transport k vám domov, zároveň ho ľahko uskladníte v chladničke.

Kvalita: Berieme to vážne!

Dobrí dodávatelia sa dnes nehľadajú ľahko. Vyberáme ich preto veľmi dôsledne a podľa prísnych kritérií. Zároveň dbáme aj na jedno dôležité kritérium, ktorým je dlhodobá a vzájomná dôvera.

 

 

Prísne vyberaní partneri

Prísne vyberaní partneri

Aby sme vám ponúkli iba špičkovú kvalitu, angažujeme do výberu dodávateľov nezávislé inštitúty, ktoré nám pomáhajú podchytiť všetko podstatné v rámci výberového procesu. Výsledkom sú spoľahlivé a dlhodobé partnerstvá výhodné pre všetkých.

Vysoké štandardy kvality

Vysoké štandardy kvality

Záleží nám na tom, aby vaše obľúbené jedlo chutilo vždy výborne. Preto sme v rámci produktov K-Purland vyvinuli štandardy kvality, ktoré často presahujú bežné trhové štandardy. Pravidelne preto kontrolujeme pôvod, čerstvosť, porciovanie a spätnú dosledovateľnosť výrobkov.

Pravidelné kontroly

Pravidelné kontroly

Našou prioritou je ponúkať vám špičkovú kvalitu za výhodnú cenu. Náhodné kontroly preto považujeme za nevyhnutnosť. Týkajú sa každej dodávky mäsových výrobkov K-Purland. Dodatočne sú naše produkty kontrolované nezávislými laboratóriami... pre istotu!

Kuracie mäso K-Purland

Od slovenských a českých farmárov

Logo: Hydina od slovenských a českých farmárov
Pod týmto logom nájdete vo svojom Kauflande lokálne kuracie mäso K-Purland. Tak ako pri všetkých produktoch K-purland, aj pri kuracom mäse od slovenských a českých farmárov sa môžete spoľahnúť na:
 
  • Prísne hygienické štandardy
  • Pravidelné kontroly
  • Pestrý sortiment za výhodné ceny
  • Dôsledný výber dodávateľov

 


Recepty

K-Purland recepty