Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Townland® - Móda, ktorá sa páči mužom.

Townland® je módna značka pre nekomplikovaných a pohodových mužov, ktorí vyznávajú svojský štýl a kladú dôraz na kvalitu a plnohodnotnú funkčnosť. Townland® ponúka všetko na dobrú mužskú postavu – od oblečenia, ktoré by nemalo chýbať v chlapskom šatníku, až po vybrané kúsky, ktoré podčiarkujú aktuálne módne trendy.


Sortiment

Móda, ktorá inšpiruje

Kráčajte pohodlne s aktuálnou módou. Široký sortiment značky Townland® vám to umožní. Nájdete tu ležérne kúsky, ako aj trendové a tematické novinky. Móda z prirodzených materiálov je štýlová, dizajnová, ale aj komfortná, vhodná na každý deň a cenovo výhodná. Okrem stále žiadaných a dopĺňaných akciových produktov značky Townland® vám ponúkame sortiment, ktorý nájdete natrvalo v našej ponuke – od nočnej a spodnej bielizne, až po ponožky či podkolienky.

Nočná bielizeň značky Townland

Nočná bielizeň

Zaspávajte pohodlne
U nás si môžete vybrať. Pravidelne vám ponúkame rozličné modely, v ktorých perfektne zrelaxujete. Nočná bielizeň je navyše vyrobená z biobavlny a certifikovaná pečaťou GOTS, aby ste každý večer zaspávali pohodlne.

Spodná bielizeň značky Townland

Spodná bielizeň

Komfort ako základ
Pánska spodná bielizeň vás presvedčí funkčnosťou, komfortom a skvelou formou. Vyrobená je z biobavlny a certifikovaná pečaťou GOTS. Sortiment, ktorý nájdete v našej ponuke, vám každý deň prináša nielen maximálne pohodlie, ale aj pocit dobrej nálady.

Ponožkový sortiment značky Townland

Ponožkový sortiment

Stavte na značku Oyanda® a doprajte si špičkovú kvalitu za výhodnú cenu. Ak si spontánne zoberiete módny kúsok navyše, ešte stále zostane vo vašom rozpočte dostatok prostriedkov na iné pekné veci v živote.


Prísľub kvality

Toto vám sedí!

Townland® je solídne spracovaná robustná móda, nezávisle kontrolovaná na kvalitu. Vďaka štandardným veľkostiam sú všetky produkty v optimálnej forme a vysokom komforte. Biobavlna s certifikátom GOTS a záväzok „Greenpeace Detox-Commitment“ sú dva príklady toho, ako pri spracovávaní materiálov zabraňujeme vzniku škodlivín a súčasne zabezpečujeme dodržiavanie vysokých ekologických a sociálno-pracovných štandardov:

  • väčšina textílií s certifikátom GOTS
  • výroba z biobavlny bez použitia škodlivín
  • certifikovaná pečaťou OEKO-TEX®
  • ľahko sa čistí, udržiava a príjemne sa nosí
  • moderná, kvalitná a cenovo výhodná
Oblečenie značky Townland - kvalita

Vysoká kvalita

Produkty Townland® dostanete exkluzívne v Kauflande. Ako výrobca tejto značky stojíme za jej špičkovou kvalitou. Aby bola aj dodržaná, určujeme a kontrolujeme všetky kroky a detaily výrobného procesu – od dizajnu po balenie.

Oblečenie značky Townland - výber

Veľký výber

Perfektne oblečení od hlavy až po päty! V sortimente Townland® nájdete to, čo práve hľadáte – pohodlné oblečenie i trendové kúsky na výnimočné príležitosti.

Oblečenie značky Townland - cena

Výhodná cena

Stavte na špičkovú kvalitu za výhodnú cenu. Ako pri všetkých našich privátnych značkách, aj mužskú módu Townland® vám ponúkame v top kvalite za super Kaufland cenu.

Časté otázky

Potrebujete viac informácií?

Chcete sa dozvedieť viac o našich produktoch Townland® alebo máte nezodpovedané otázky? V našej rubrike "Servis" sme pripravili odpovede na najčastejšie otázky.