Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Liv&Bo® - Doma je jednoducho najkrajšie

Liv&Bo® je značka dizajnového nábytku a doplnkov na skrášlenie a zútulnenie bývania. Trendové produkty a sezónna ponuka sú skvelou inšpiráciou na peknú zmenu. Výhodné ceny dodatočne uľahčujú rozhodovanie v rámci individuálneho štýlu, ktorý so značkou Liv&Bo® môžete kedykoľvek nanovo objaviť i zaujímavo skombinovať.

Aktuálna ponuka

Prekvapenie pre každého

Nápady na sviatočné dekorácie, elegantná posteľná bielizeň či štýlový postranný stolík – so značkou Liv&Bo® objavíte veľký výber inšpiratívnych dizajnových kúskov, ktoré budú mať vo vašom interiéri či exteriéri výnimočné miesto.


Sortiment

Vždy pekné nápady

Značka Liv&Bo® je plná skvelých nápadov. Zakaždým objavíte výhodné akcie s exkluzívnymi kúskami, ktorými skrášlite svoj domov.


Všetko o značke

Liv sa spája s Bo

V mnohých našich nábytkových dizajnoch sa odráža krása a čistota. To isté platí aj o názve Liv&Bo®, ktorý je inšpirovaný Škandináviou. V dánčine znamená slovo „Liv“ život a výraz „Bo“ domov alebo bývanie. Spojením Liv&Bo® vznikol celý svet plný inšpirácií a nápadov na skrášlenie bývania i každodenného života.

Štvorec so štyrmi bočnými stranami symbolizuje vlastný domov, ktorého štyri steny sa dajú zariadiť s láskou a dekorovať originálnymi doplnkami. Názov Liv&Bo® je spojený znakom „&“, ktorý pripomína srdce, a to nie bezdôvodne. Celému logu dodáva originalitu a nenapodobiteľnosť. Presne taký je aj náš dizajn.

Štvorec s logom Liv&Bo

Prísľub kvality

Štýl nie je otázkou peňazí

Dobrý vkus nemusí byť drahý – rovnako to platí aj o dobrej kvalite. Aby nábytok a doplnky značky Liv&Bo® zostali dlho pekné i funkčné, vyrábame ich z trvácnych a vysokokvalitných materiálov exkluzíve pre Kaufland. Pečate ako OEKO-TEX® a FSC, nezávislé kontroly inštitúcií TÜV alebo LGA, vylúčenie palmového oleja pri sviečkach a eliminácia plastov pri jednorazovom príbore sú zárukou toho, že dbáme nielen na výhodné ceny, ale aj na kvalitu a trvalú udržateľnosť. Rovnako dôležitá je aj naša garancia, ktorá presahuje zákonom predpísanú dobu platnosti.

Nočný stolík Liv&Bo®

Vysoká kvalita

Ako výrobca nábytku určujeme a kontrolujeme každý detail celého procesu – od dizajnového návrhu, cez trvalú udržateľnosť, až po splnenie sociálnych podmienok pre ľudí vo výrobe. Nezávislé kontroly inštitúciami ako TÜV či LGA dodatočne zaručujú, že produkty Liv&Bo® spĺňajú všetky spomínané požiadavky.

Dizajnové výrobky Liv&Bo®

Veľký výber

Pekných vecí nikdy nie je dosť. Platí to aj o značke Liv&Bo®. Preto vám okrem veľkého sortimentu, ktorý obsahuje textílie aj nábytkové doplnky, ponúkame tematicky špecifické série s perfektne zladenými výrobkami.

Bytový textil Liv&Bo®

Výhodná cena

Veľkolepý dizajn za výhodnú cenu – na základe úzkej spolupráce s našimi dodávateľmi vám dokážeme ponúknuť optimálny pomer kvality, funkčnosti a výhodnej ceny.


Trendy v bývaní

Inšpirujte sa

Vlastný domov je ideálnym miestom, v rámci ktorého sa najviac odráža naša osobnosť. V intenciách tejto myšlienky hľadajú naši dizajnéri a produktoví manažéri trendové inšpirácie a nápady po celom svete. Ich cieľom je dosiahnuť, aby prostredníctvom dizajnového nábytku a doplnkov naplno vynikla nielen naša osobnosť, ale aj zmysel pre krásu.

Maximálne krásny: škandinávsky minimalizmus

Škandinávsky štýl zariaďovania sa aj v našich končinách stáva čoraz obľúbenejším. Niet divu, veď práve minimalistický nábytkársky dizajn je synonymom voľného priestoru, nadčasovo krásneho nábytku i doplnkov, ako aj modernej formy ležérnosti a útulnosti. Značka Liv&Bo® vám ponúka vybrané a obľúbené kúsky v typickom škandinávskom štýle, ktorý kombinuje prírodné materiály ako drevo, vlnené tkaniny či filc s dominantnou bielou a jej jemnými farebnými odtieňmi. Kúsok po kúsku si tak vlastné štyri steny zariadite v škandinávskom štýle „Chic“.

Útulnosť prináša šťastie: Hygge

Dáni sú šťastní. Svedčia o tom početné prieskumy, v rámci ktorých zastávajú popredné miesta. Jedným z dôvodom je „Hygge“ (vyslovuje sa „Hügge“), čo voľne preložené znamená „útulnosť“. V princípe ide o útulnú a srdečnú atmosféru, v ktorej si Dáni s radosťou vychutnávajú život plný krásnych momentov. Prispievajú k tomu napríklad elegantné sviečky, hebké deky, ako aj celý rad ďalších osobitých vecičiek našej privátnej značky Liv&Bo®, ktoré do života vnášajú útulnosť zvanú „Hygge“.

V súlade s prírodou: nová trvalá udržateľnosť

Mestskí ľudia trávia veľa času v budovách, súčasne túžia po pôvodnej a neporušenej prírode. S nábytkom a doplnkami na zariadenie interiéru z dreva a prírodných materiálov ako korok, sisal či vlna, si do vlastného domova prinesiete kúsok pravej prírody. Aby bola zaručená ochrana životného prostredia, trvalá udržateľnosť a bezpečnosť, sú materiály na výrobu produktov Liv&Bo® kontrolované na škodliviny a drevené výrobky pochádzajú z FSC certifikovaného a trvalo udržateľného lesného hospodárstva. Vďaka robustným materiálom a ich svedomitému spracovaniu sa môžete dlhodobo tešiť zo zakúpeného nábytku značky Liv&Bo®.

Šťastie rastie v črepníku: zelené oázy u vás doma

Pokiaľ ide o rastliny vo vlastnom príbytku, platí jednoduché pravidlo: čím ich je viac, tým je to lepšie! Izbové rastliny prinášajú do interiéru prírodnú krásu, ktorá upokojuje a vzduch v miestnostiach obohacuje o kyslík. V spálni umiestnené vybrané druhy rastlín, ktoré nepotrebujú veľa svetla a aj počas noci produkujú kyslík, podporujú zdravý spánok. Či už hľadáte rastliny na parapetnú dosku, alebo pekný solitér do obývačky, Liv&Bo® vám ponúka dekoračné tipy na elegantné zviditeľnenie rastlín. V sortimente Kauflandu nájdete všetko potrebné na zdravé pestovanie zelenej oázy.

Niečo extra: textilné dekorácie

Nábytok ako stoly, skrine či sedačky tvoria základ interiérového zariadenia. Pekné textilné dekorácie – vankúše, deky, koberce, závesy a iné doplnky – dodávajú miestnosti útulnosť. Výhodou je, že sa dajú rôzne kombinovať, čím ovplyvňujú celkový dojem priestoru. Ideálna príležitosť pre kreatívne hlavičky na opätovné skrášlenie interiéru elegantnými textilnými dekoráciami z kolekcie Liv&Bo®. Doplnky z kvalitných materiálov, v trendových farbách a vybraných vzoroch dodajú priestoru úplne nový rozmer a skvelú atmosféru. Jednoducho... niečo extra!

Malé veci v živote s harmonickým akcentom

Niekedy dokáže dobre umiestnená váza či zopár pekných vankúšov urobiť v priestore doslova zázraky a premeniť ho na pastvu pre oči. Doplnky v rozličných farbách a vzoroch sú účelové aj vtedy, ak treba miestnosti dodať farebnú pestrosť. V tejto súvislosti je dobré vedieť, že napríklad modrá pôsobí upokojujúco najmä v spálni, zelená zase dodá obývačke svieže akcenty. A práve na takéto zmeny sú trendové doplnky značky Liv&Bo® ako stvorené. Aj v dizajne totiž platí jednoduché pravidlo: správne zvolený nábytok, doplnky a farby vytvárajú v priestore dokonalú harmóniu.

Pastva pre všetky zmysly: útulné doplnky

Ten, kto sa ráno zobúdza v hebkej posteľnej bielizni a bosými nohami kráča po jemnom koberci, vstupuje do nového dňa vyrovnaný a oddýchnutý. O útulnú atmosféru interiéru sa postarajú textílie ako koberce, posteľná bielizeň či závesy. Priestoru dodajú sviežosť a „chladným“ dizajnovým prvkom odoberú tvrdosť – opticky aj akusticky. Moderná interiérová architektúra s tvrdými povrchmi ako sklo a betón potrebuje jemnosť, ktorá stlmí hluk. Prostredníctvom kolekcie Liv&Bo® vytvoríte v priestore oázu pokoja, krásy a elegancie, ktorá bude pastvou pre všetky zmysly. Do takto zariadených priestorov budete každý deň vstupovať s radosťou.


Časté otázky

Potrebujete viac informácií?

Chcete sa dozvedieť viac o našich produktoch Liv&Bo® alebo máte nezodpovedané otázky? V našej rubrike "Servis" sme pripravili odpovede na najčastejšie otázky.