Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Vytvorte si niečo pekné

Talentus® vám ponúka všetko potrebné na písanie, študovanie, modelovanie, usporiadanie či sprehľadnenie vecí. V našom širokom sortimente nájdete praktické, pekné a cenovo výhodné predmety, vďaka ktorým si zjednodušíte školské úlohy, kancelárske povinnosti alebo domáce práce. Nechýba kopec nápadov a zaujímavých trendov, ktoré rozvíjajú talent a obohacujú voľný čas kreativitou i eleganciou. Vyskúšajte produkty značky Talentus®, objavte solídne, trvácne, funkčné predmety a presvedčte sa, že kvalitu dostanete u nás za výhodnú cenu.

Talentus®

Prísľub značky

Špičková kvalita

Špičková kvalita

Prísne kvalitatívne kontroly a pečate FSC alebo Modrý anjel (Blaue Engel) zohľadňujúce ochranu životného prostredia – produkty Talentus® sú potešením pre užívateľov i prírodu.

Veľký výber

Veľký výber

Prehľad a poriadok, študovanie, kreatívne tvorenie – v širokom sortimente značky Talentus® nájdete skvelé tipy do školy, kancelárie, domácnosti a na voľnočasové aktivity.

Výhodná cena

Výhodná cena

Dobrý pomer ceny a úžitku povyšuje Talentus® na obľúbenú značku pre tých, ktorí si cenia kvalitu, zároveň však za značkový výrobok nechcú priplácať nič navyše.


Deti

Perfektné vybavenie do školy

Talentus

Je úplne jedno, či v škole alebo vo voľnom čase – deti a tínedžeri sa učia stále niečo nové. Ich perfektným spoločníkom je Talentus® – cenovo výhodné produkty v kontrolovanej kvalite. Najlepší predpoklad na rozvíjanie detských schopností a talentu.

Strašidelne zábavné

Talentus® ovládli strašidielka! S našimi kreatívnymi predlohami, ktoré si môžete aj vytlačiť, ozvláštnite menovky na zošitoch strašidelno-zábavným dizajnom. A pokiaľ chcete, môžete si model malého strašidielka vytlačiť, vystrihnúť, poskladať a zlepiť.

 


Písacie potreby a organizovanie

Uľahčite si pracovné povinnosti

Talentus

Značka Talentus® uľahčí vaše rozhodovanie pri hľadaní kancelárskych či písacích potrieb na zriadenie domácej pracovne. Sortiment je skutočne pestrý a siaha od ceruzky až po skartovač. U nás nájdete všetko potrebné na produktívnu prácu z domu, ako aj na efektívne riadenie rodinných povinností. Výrobky Talentus® sú prevažne vyrobené z materiálov ohľaduplných k životnému prostrediu. Vyznačujú sa funkčnosťou, kvalitou a výhodnou cenou.

Tipy na organizáciu práce

Vytvorte si viac priestoru

Vytvorte si viac priestoru

Pravidelnosť sa vypláca. Platí to aj o uprataní písacieho stola a vyselektovaní všetkého nadbytočného. Stačí, ak si na takýto „rituál“ zvyknete vždy na konci pracovného dňa. Upracete si nielen stôl, ale aj myšlienky a vytvoríte priestor na nové výzvy, ktoré na perfektne usporiadanom stole hravo zvládnete.

Prehľad namiesto hľadania

Prehľad namiesto hľadania

Praktický odkladací systém je ako stvorený na usporiadanie vašich dokumentov. Odkladacie boxy s popisnými štítkami, farebné obaly na spisy, fascikle či stojany – ideálni pomocníci, vďaka ktorým budete mať v dôležitých dokumentoch poriadok a prehľad.

Poriadok v poznámkach

Poriadok v poznámkach

Zapisujete si poznámky, informácie a myšlienkové pochody na lístky, ktoré zhromažďujete na jednom mieste? Vďaka špeciálnej (magnetickej) tabuli je lístočkovému chaosu koniec! Poznámky budete mať na pracovisku usporiadané a prehľadné. Aby to tak aj ostalo, nezabudnite si lístočky pravidelne vytriediť.

 


Kreativita

Vyskúšajte niečo nové

Talentus

Buďte kreatívni, podporujte alebo rozvíjajte nový talent – so značkou Talentus® to dokážete. Naše výrobky vás presvedčia inšpiratívnymi nápadmi, skvelými materiálmi, solídnou kvalitou a výhodnou cenou. Vyskúšajte niečo nové – odteraz vám to pôjde ľahko.

Štítok na šanón

Kratívny štítok na šanón

Sú to stále obaly, alebo je to už umenie? S našimi etiketami sa zbavíte nudy na pracovisku! Môžete ich kreovať podľa vlastnej fantázie, následne vytlačiť a prilepiť na obaly, ktorým tak dodáte kúsok vlastného štýlu.


Časté otázky

Všetko jasné?

Chcete sa dozvedieť viac o našich produktoch TALENTUS® alebo máte nezodpovedané otázky? V našej rubrike "Servis" sme pripravili odpovede na najčastejšie otázky.