Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Podporte organizácie s Kaufland Card

Od 12.1 do 1.2. 2023 môžete využiť svoje body a hlasovať za 3 vybrané organizácie, ktoré následne finančne podporíme.

Hlasovanie prebieha počas 3 týždňov a každý týždeň môžete podporiť organizáciu aktivovaním kupónu. Môžete hlasovať za 1, 2 alebo aj 3 organizácie v danom týždni. Po skončení hlasovania všetky hlasy sčítame a jednotlivé organiácie podporíme finančnou odmenou v závislosti od poradia, na ktorom sa umiestnili.

Dôležité! Počítajú sa len kupóny, ktoré budú aktívne na konci týždňa, v ktorom ste hlasovali. Pokiaľ bude kupón pred skončením jeho platnosti neaktívny, hlas nebude započítaný do celkového počtu.  


Zistite viac o organizáciách, ktoré môžete podporiť

OZ Záchrana

OZ Záchrana

Spoločne s OZ Záchrana a s Operačným strediskom zdravotníkov a záchranárov pomáhame po Slovensku rozmiestňovať defibrilátory. Pomôžte aj vy svojimi bodmi a staňte sa hrdinom, ktorý prispeje k budúcej záchrane ľudských životov!

Zástavu srdca dnes prežije iba jeden človek z desiatich. Ak by okoloidúci okamžite podali resuscitáciu a použili pri tom automatický externý defibrilátor (AED), prežiť by mohlo až 5 ľudí z 10. Občianske združenie Záchrana sa usiluje, aby defibrilátory boli v každej väčšej obci na Slovensku. Pridať sa môžete aj vy. Venujte svoje body na nákup ďalších AED prístrojov. My v Kauflande sme ich venovali už 20. Nakúpené defibrilátory budú verejne prístupné a poslúžia na okamžitý zásah pri zástave srdca.


Nadácia Ekopolis

Nadácia Ekopolis

Aj vaše mesto či obec, či jej okolie môže byť zelenšie. Vaše body budú cez iniciatívu Sadíme budúcnosť premenené na stromy, ktoré prinesú ovocie, poskytnú tieň pri vašich cestách, zachytia potrebnú vlahu a vytvoria prostredie priateľské pre ďalšie rastliny a živočíchy.

Sadíme budúcnosť spája úsilie chrániť životné prostredie, podporu komunitných projektov a rastúci záujem ľudí o to, ako môžeme reálne pomôcť našej krajine. Jej cieľom je návrat stromov do sídel a otvorenej krajiny, všade tam kde je to potrebné. Teda najmä v lokalitách, kde funkčná zelená infraštruktúra chýba. Uvedomujeme si, že výsadba nie je univerzálnou a jedinou cestou k udržateľnejšej budúcnosti. Každý strom je však súčasťou ekosystému dôležitého pre náš život. Buďte jeho súčasťou aj vy!

Návrat, o.z.

Návrat, o.z.

Prispejte k tomu, aby všetky deti vyrastali v rodinách a nie v detských domovoch. Združenie Návrat hľadá pre opustené deti bezpečný domov a sprevádza náhradné aj biologické rodiny na ceste láskyplného rodičovstva. 

Návrat, o.z. je nezisková organizácia, ktorá sa už 30 rokov usiluje o to, aby deti nevyrastali v detských domovoch, ale v bezpečných biologických alebo náhradných rodinách. V regionálnych centrách po celom Slovensku pracujú odborníci, ktorí poskytujú nielen komplexné poradenstvo, ale aj pomocnú ruku či už deťom alebo rodičom. Aj vy môžete pomôcť rodinám v ohrození vytvoriť bezpečný domov a dobré vzťahy. Stačia na to vaše body!


Stručné podmienky pre použitie kupónu na účel podpory charitatívneho cieľa

V prípade, ak sa má reklamná ponuka (kupón) použiť na iné účely ako je uplatnenie zľavy pri nákupe tovarov, a to napríklad na účel podpory charitatívneho cieľa (tzv. CSR aktivít Kauflandu), k uplatneniu ponuky (kupónu) na podporu Užívateľom zvoleného charitatívneho cieľa dôjde uplynutím príslušného kalendárneho týždňa, v ktorom bola reklamná ponuka (kupón) Užívateľom aktivovaná a v ktorom Užívateľ hlasoval za ním zvolený charitatívny cieľ. V prípade, ak do uplynutia uvedeného termínu nedôjde, zo strany Užívateľa, k deaktivácii ponuky (kupónu), táto ponuka (kupón) sa automaticky použije na podporu Užívateľom zvoleného charitatívneho cieľa.