Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Moderné kuchynské náradie značky Tasty

Tasty – medzinárodne najznámejšia kuchárska platforma vzbudzuje nadšenie publika na celom svete jednoduchými a rafinovanými video-postupmi. No nielen tie sú rafinované! To isté platí aj o kuchynských pomôckach značky Tasty, ktoré svojou multifunkčnosťou a moderným dizajnom bodujú na plnej čiare. Teraz novinka exkluzívne iba v Kauflande.

Čo hovorí v prospech kuchynských pomocníkov značky Tasty?

 Naberačka na špagety a metlička na šľahanie značky Tasty

Multifunkčnosť

Mnohé kuchynské pomôcky značky Tasty vynikajú pridanými praktickými funkciami. Napríklad metlička na šľahanie nie je určená iba na vyšľahanie tekutých prísad. Vďaka integrovanej škrabke s ňou môžete hotové cesto pohodlne vyškrabať z misky.

Panvica značky Tasty

Výber

V našom stálom sortimente nájdete panvice, hrnce a mnohých kuchynských pomocníkov. Okrem toho vám v rámci sezónnych akcií a výnimočných príležitostí ponúkame aj ďalšie akciové výrobky.

 Servírovacia lyžica a naberačka značky Tasty

Kvalita a cena

V Kauflande sme presvedčení o vysokej kvalite produktov značky Tasty, preto vám na panvice tejto značky dávame päťročnú záruku od výrobcu. Okrem toho sú všetky kuchynské výrobky značky Tasty tak kvalitne spracované, že sa môžu vkladať do umývačky riadu a sú odolné voči teplotám. A to najdôležitejšie: ceny sú jednoducho TOP výhodné!

Systém dávkovania oleja

Určite si pri varení častokrát kladiete otázku, aké množstvo oleja dať na panvicu? Dilemu vyrieši systém dávkovania oleja v strede originálnej panvice značky Tasty:

Malý kruh = malá (kávová) lyžička oleja
Velký kruh = velká (polievková) lyžica oleja

Zaujímate sa o originálne výrobky?

Celú ponuku sortimentu Tasty nájdete v označených stojanoch vo vašom Kauflande.


Recept

Šampiňónové rizoto s citrónovými kuracími prsami

Recept

Pizza s čerstvým syrom, mozzarellou a tekvicou