Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Zákaznícke záväzky

Zákaznícke záväzky

Chceme, aby ste boli s našimi službami spokojní a aby ste u nás radi nakupovali. Vy, ako náš zákazník, ste u nás stredobodom záujmu a najdôležitejšou osobou.

Pre vás len to najlepšie

S našimi zákazníckymi záväzkami vám garantujeme, že sa budete pri vašich nákupoch vždy cítiť spokojne.

Naša zásada: absolútna čerstvosť.

V prípade ak nájdete u nás jeden alebo viac druhov výrobkov po záručnej dobe, dostanete od nás poukážku v hodnote 2 €. (Poukážka sa nenásobí počtom nájdených produktov)

Tak teda na zdravie.

Nakúpte na oslavu o niečo viac! Nepoškodené a neotvorené nápoje môžete po predložení pokladničného bloku do 14 dní vrátiť.

Predĺžená záruka na elektrospotrebiče.

Predĺžili sme záručnú dobu na predané elektrické spotrebiče na 3 roky. Okrem toho, ak zmeníte názor, môžete u nás kúpené elektrické spotrebiče vrátiť do 3 mesiacov od ich zakúpenia na základe predloženia pokladničného bloku a my vám vrátime peniaze.

Platenie bez hraníc.

Pri pokladniach akceptujeme platbu aj v cudzích menách CZK a HUF.

Ušetriť sa dá tak jednoducho.

U nás nájdete viac ako 2000 výrobkov za diskontné ceny. Sledujte žlté cenové značenia. Ak nájdete v inom obchode porovnateľný výrobok, ktorý je dlhodobo zlacnený na nižšiu cenu, dostanete od nás na Informáciách malý darček.

Reklamácie bez problémov.

U nás o reklamácii tovaru nediskutujeme a bez slov vám vrátime peniaze.

Čas sú peniaze. U nás ušetríte oboje.

Ak nie sú všetky pokladne otvorené a vy čakáte dlhšie ako 5 minút, dostanete od nás na Informáciách ako ospravedlnenie poukážku v hodnote 2 €.