Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Čerstvé a kvalitné mäso

O skutočnom pôžitku mäsa rozhoduje jeho chuť a kvalita. Pre nás je dôležité aj zodpovedné zaobchádzanie so zvieratami a chovateľmi. To z nás urobilo skutočných odborníkov na výborné mäso. Či už pri obslužnom pulte alebo v samoobslužných regáloch. U nás nájdete najlepšie mäsové špeciality v testovanej kvalite.

Pult s čerstvým mäsom

Skutočne dobré mäso

Mäso

Pri našom obslužnom pulte nájdete vždy kvalitné a čerstvé mäso. Či už ide o hovädzie, bravčové alebo hydinu. Všetky druhy sú tej najvyššej kvality. Dbáme najmä na starostlivý chov ošípaných a hydiny, dlhodobé partnerstvá a férové platby pre chovateľov.


Chladené mäso

Kontrolovaná kvalita a obrovský výber

V našich chladiacich regáloch vám ponúkame široký výber produktov. Každý milovník dobrého mäsa si nájde to svoje. Okrem toho tu nájdete aj mleté mäso, pri ktorom je čerstvosť a kvalita mimoriadne dôležitá. Na nás sa však môžete spoľahnúť. Nezávislú kontrolovanú kvalitu našej hydiny zaručuje Značka kvality SK.Kuchynské triky

Rýchlo a jednoducho

Máme pre vás skvelé tipy týkajúce sa mäsa, ktoré vám uľahčia jeho prípravu.

Krájanie mäso

Krájanie mäsa

Červené mäso môžete jednoducho nakrájať na úhľadné kocky, ak ho predtým nakrátko zamrazíte.

Zamrzazenie mäsa

Zamrazenie mäsa

Balenie mäsa rozdeľte na menšie časti a zamrazte v samostatných vreckách. Potom môžete jednotlivé časti vybrať bez toho, aby ste museli rozmraziť celé balenie.

Príprava mäsa

Príprava mäsa

Kosti by ste pred prípravou mäsa nemali odstraňovať. Počas varenia sa z kostnej drene uvoľňujú nukleotidy a aminokyseliny, ktoré sa postarajú o skvelú chuť mäsa.