Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Ovocie a zelenina: Šťavnaté plody z poľa

Voňavé ako zo záhrady, prísne kontrolované a vyberané s láskou pre vás. To je náš sortiment ovocia a zeleniny. Denne vám ponúkame viac ako 200 čerstvých druhov.
   

Náš prísľub čerstvosti

  • veľký výber od bio až po regionálne produkty
  • denné dodávky pre zaručenie čerstvosti
  • zber sa koná v čo najlepšom čase, aby sa zachovala čo najlepšia chuť
Ovocie a zelenina z regiónu

Tak čerstvé a chutné môžu byť iba domáce produkty

Čerstvé a chutné domáce produkty

V rámci celého Slovenska spolupracujeme s rozsiahlou sieťou regionálnych pestovateľov, ktorí denne dodávajú to najlepšie z ich úrody do našich predajní. Sme pyšní na dôvernú spoluprácu, ktorá sa rokmi rozrástla. Tým do vášho nákupného vozíka neprinášame iba čerstvosť a kvalitu, ale súčasne podporujeme gazdovstvá v regióne.Kuchynské triky

Rýchlo a jednoducho

Chceli by ste vedieť, ako z citróna vylisujete viac šťavy bez vynaloženia priveľkej námahy? Alebo ako nakrájate cibuľu bez sĺz? Poradíme vám.

Krájanie šampiňónov

Krájanie šampiňónov

Šampiňóny môžete rýchlo a jednoducho nakrájať na plátky krájačom na vajíčka. Dôležité je, aby ste hlavičky vložili do krájača smerom nadol.

Krájanie cibule bez sĺz

Krájanie cibule bez sĺz

Ak chcete nakrájať cibuľu bez sĺz, vložte ju najskôr do mrazničky. Potom z nej unikne menej éterických olejov a nebude vám dráždiť oči.

Odšťavenie citrusov

Odšťavenie citrusov

Ako získať maximálne množstvo šťavy pri vytlačení citrónov alebo limetiek? Stlačte a povaľkajte citrusy po stole. Potom ich rozpoľte a vytlačte.


Dobre vedieť

Vedeli ste, že...

Ovocie a zelenina
ovocie-zelenina
  • ... ročná spotreba zeleniny na jedného obyvateľa u nás je okolo 100 kg, pričom odporúčaná spotreba je 127,9 kg, z toho 90 kg v čerstvom stave?
  • ... na celom svete existuje až okolo 3 000 druhov broskýň?
  • ... cuketa obsahuje iba 20 kalórií na 100 g? Tým sa táto zelená pochúťka zaraďuje k dietným jedlám v rámci rodiny tekvicovitých rastlín.