Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Údené špeciality: šunky, salámy, klobásy

Pokiaľ ide o naše údeniny, môžeme vám zaručiť ich čerstvosť, rozmanitosť a najlepšiu kvalitu. Príďte sa presvedčiť na vlastné oči a vyberte si svojho favorita.

Pult s údeninami

Ten najlepší výber

Údeniny

Tradične pochádzajú od starostlivo vybraných dodávateľov z celého sveta. V našich predajniach vám ponúkame viac ako 100 rôznych údených a šunkových špecialít. Aby sme sa pri tejto rozmanitosti vždy trafili do vašej chuti, nás odborný personál vám rád osobne poradí. Navyše, čo nepoznáte, môžete ochutnať.Kuchynské triky

Rýchlo a jednoducho

Zostalo vám veľa údenín a neviete, čo s nimi? Alebo by ste chceli salámu rýchlo a rovnomerne rozdeliť na pizzu? Prečítajte si, ako na to.

Zamrazenie údenín

Zostalo vám väčšie množstvo údenín? Zamrazte ich. Najlepšie naporciované v jednej nádobe, pričom jednotlivé kúsky od seba oddeľte fóliou. Pre rozmrazenie ich potom iba vložte do chladničky.

Správne balenie

Tanier s údeninami by ste nemali prekrývať alobalom, pretože väčšina druhov údenín obsahuje veľa soli. Soľ by mohla z alobalu uvoľniť ióny hliníka a tie by sa mohli preniesť do údenín. Vhodnejšia je potravinová fólia.

Saláma na pizzu

Ak chcete rovnomerne rozdeliť salámu pizzu, môžete ju postrúhať namiesto toho, aby ste ju nakrájali na kúsky. Predtým je dobré dať salámu na chvíľu do mrazničky.