Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

PARKSIDE – Teraz nové v Kauflande

Tí, ktorí radi berú do vlastných rúk rôzne projekty, potrebujú spoľahlivé náradie. Presne na tento účel slúži značka Parkside. Kaufland ponúka pre domácich majstrov a hobby záhradkárov široký výber náradia za výhodné ceny.

S výkonným náradím si uľahčíte práce v domácnosti, záhrade a úspešne zvládnete aj mnohé ďalšie svoje projekty!

Parkside - značka

Viac možností v domácnosti aj záhrade

Stavanie, opravovanie, kreovanie – v domácnosti je stále čo robiť. Vďaka náradiu Parkside ste zaručene dobre vybavení a pripravení na akúkoľvek prácu. Váš ďalší domáci či záhradný projekt sa môže začať.

Platnosť od 11.07.2024 do 17.07.2024

Sivé pozadie s nápisom „Výber“

Výber

V sortimente PARKSIDE objavíte vhodné náradie na každú prácu – od A po Z. Nechýbajú mnohé produktové novinky a praktické doplnky, vďaka ktorým ste perfektne vybavení na všetky svoje domáce projekty.

Sivé pozadie s nápisom „Kvalita“

Kvalita

Špičková kvalita a dlhodobá trvácnosť je základ každého náradia. Preto podliehajú všetky produkty značky PARKSIDE prísnym bezpečnostným a kvalitatívnym kontrolám. Na bezpečnú a pohodlnú prácu.

Sivé pozadie s nápisom „Cena“

Cena

Aj pri náradí platí, že kvalita nemusí stáť veľa. Produkty Parkside sa vyznačujú veľmi dobrým pomerom ceny, kvality a výkonu. Vďaka moderným aku batériám, ktoré sa dajú použiť na viaceré náradie, šetríte nielen peniaze, ale aj miesto.


Aku séria

Silná batéria na aku náradie

Výkonné náradie potrebuje silnú zásobu energie. Preto ponúkajú aku batérie a nabíjačky zo série „X12V a X20V TEAM“ maximálny výkon pri najvyššej bezpečnosti. Aku systémy podliehajú vysokým kvalitatívnym štandardom a prísnym kontrolným testom. Iba tak je garantovaná dlhá životnosť a odolnosť, ktorá vyhovuje našim požiadavkám.

Naša 3-ročná záruka ponúka dodatočnú bezpečnosť. Príďte sa presvedčiť!

Logo 12 V aku batérie so všetkými produktmi Parkside, na ktoré sa dá použiť Logo 20 V aku batérie so všetkými produktmi Parkside, na ktoré sa dá použiť

Dve aku batérie na všetko aku náradie

PARKSIDE vám uľahčí nabíjanie aku náradia. Existujú dva aku systémy. Jeden je kompatibilný s náradím zo série X12V, druhý zasa s náradím zo série X20V. Logo na každom náradí vám napovie, ktorú aku batériu je potrebné použiť.

Tu nájdete ďalšie informácie k našim aku systémom.

X12V aku systém

12 V Parkside aku batéria na sivom a zelenom pozadí

Kompaktná a ergonomická X12V aku batéria sa hodí na viac ako 20 druhov náradia zo série „X12V TEAM“. Patrí sem náradie určené na ľahké až stredne ťažké práce – napríklad aku skrutkovač, aku dierovacia pílka alebo aku záhradnícke nožnice.

X20V aku systém

20 V Parkside aku batéria na sivom a zelenom pozadí

X20V aku batéria ponúka maximálny výkon pre viac ako 70 druhov náradia zo série „X20V TEAM“. Je to napríklad strunová kosačka, aku vŕtačka a skrutkovač, aku kompresor alebo aku fúkač na lístie.