Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Sladkosti a snacky

Nech sa páči, ponúknite sa! Ak hostiteľ vysloví tieto slová, určite sa nikto nedá dlho prehovárať. Dvojnásobne to platí, ak je na stole prestretá neodolateľná sladká nádielka. Aj v Kauflande máme pre vás pripravený pestrý výber sladkých maškŕt, ktoré čakajú na vaše objavenie. Samozrejme, že sladkosťami sa to nekončí. V sortimente nechýbajú kyslé pochúťky ani slané snacky – všetko presne podľa vašej chuti!

Sortiment

Chcem ochutnať zo všetkého!

Ovocné gumové cukríky

Ovocné gumové cukríky

Okrem gumových medvedíkov máme v sortimente rôzne druhy sladkostí. Mnohé z nich obsahujú prospešné ovocné šťavy, extra porciu vitamínov, alebo sú určené pre vegánov.

Snacky

Snacky

S našou ponukou snackov môžete chrúmať do sýtosti 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Okrem klasických chrumiek nájdete u nás aj veľa trendových chuťoviek.

Široká ponuka keksíkov.

Pečivo a keksíky

Vďaka našej širokej ponuke pečiva a keksíkov nebudete mať v dózičke nikdy prázdno. Či už ide o cantuccini, americké cookies alebo klasické maslové keksíky – u nás si každý príde na svoje. Nechýbajú ani pestré produkty našich privátnych značiek.

Aktuálna akciová ponuka

Platnosť od 11.04.2024 do 17.04.2024

Akcie

V regáloch so sladkosťami je stále čo objavovať

Viete, na čo máte chuť?

Áno, viem! V tejto chvíli je odpoveď síce jasná, ale sú momenty, kedy sa to nedá jednoznačne skonštatovať. Napríklad, ak sa rozhodujete medzi dvoma výrobkami. Preklikajte sa našou malou anketou a zistite, či medzi sladkosťami a snackmi máte svojho jednoznačného favorita.

   Placeholder
   Témy & Recepty

   Sladké pozdravy z celého sveta

   Údajne existujú ľudia, ktorí neobľubujú čokoládu. Na jednej strane sa pýtame, ako je to možné? Na strane druhej existuje jednoduché vysvetlenie. V globálnom ponímaní má totiž každá kultúra iné pravidlá a zvyklosti. Týka sa to, samozrejme, aj gastronómie vrátane sladkých návykov. Ponúkame vám krátky prehľad.

   Iný kraj, iná chuť

   Američania, Austrálčania aj Európania milujú čokoládu v tých najsladších variáciách. Zaujímavosťou je, že v Afrike, odkiaľ pochádzajú kakaové bôby, sa konzumuje veľmi málo čokolády. Komické, však?

   Ani Číňania príliš neobľubujú „sladké zlato“. Namiesto toho radi chrúmajú slané snacky. Japonci preferujú rozličné experimenty a maškrtia napríklad pukance s wasabi príchuťou. Ostré kombinácie hrajú prím aj v Mexiku. Príkladom sú sladkosti plnené pikantnými ingredienciami ako tamarind a sriracha – teda indický korenistý struk v tvare datle a čili omáčka. Je teda zrejmé, že aj pri sladkostiach platí: iný kraj, iná chuť.

   Schokolade ist nicht in allen Ländern beliebt
   Viete, čo je Otsumami? Ide o špeciálny výraz, ktorým Japonci označujú slané snacky podávané k pivu.
   Tasty salty candies on color background

   Sladké, slané, kuriózne: 3 najbláznivejšie snacky

   Na bielych gumových medvedíkov je dvojitý pohľad. Na jednej strane majú veľa zástancov, na strane druhej početných odporcov. Každopádne patria do skupiny kurióznych produktov. Podobných nevšedných príkladov je oveľa viac.

   1. V Japonsku existujú žuvacie cukríky s príchuťou sladkého jahňacieho karí. Ich receptúra vychádza z tradičného lokálneho jedla zvaného „Džingischán“.
   2. V Amerike dbajú na trvalú udržateľnosť. Kúpiť sa tam dajú cukríky obalené v špeciálnom papieri, ktorý sa dá konzumovať, čím vzniká menej odpadu.
   3. V Austrálii sú až nevysvetliteľne obľúbené mošusové paličky. Vyzerajú ako zubná pasta, majú výraznú ružovú farbu a príchuť mošusu – silnej aromatickej prísady používanej vo voňavkárstve.