Údaje o predajni sa načítavajú.

Vaše údaje boli odoslané.

Nepotravinový sortiment za super ceny

V Kauflande máme radi pestrosť, ktorá sa netýka iba potravín. V našej ponuke takisto nájdete veľký výber nepotravinových produktov – od kvalitných značkových výrobkov, až po sortiment našich privátnych značiek. Či už sa rozhodnete pre detskú módu, športové príslušenstvo, záhradnícke doplnky alebo pomocníkov do domácnosti – v Kauflande dostanete všetko za výhodné ceny. Okrem nepotravinového sortimentu, ktorý máme natrvalo v našej ponuke, pre vás každý týždeň pripravujeme aj viaceré atraktívne akcie.

Roztomilá ponuka pre najmenších drobcov

V Kauflande myslíme na najmenších objaviteľov, pre ktorých máme všetko potrebné na ich každodenné dobrodružstvá. Natrvalo v našom sortimente nájdu mamičky a oteckovia pre svoje ratolesti módu aj hračky v špičkovej kvalite za super ceny. Ako príklad môžeme uviesť výrobky našich privátnych značiek. Módne kúsky s medvedíkom Kuniboo sú trendové, odolné a vyrobené z certifikovanej biobavlny. O skvelú zábavu v detskej izbe sa zasa postarajú hračky značky Kidland.

Dámska a pánska móda pre vás

Šaty robia človeka. Aby ste sa cítili pohodlne a šik, máme pre vás dámske a pánske módne kúsky v rôznych veľkostiach. Naše privátne značky Oyanda pre ženy a Townland pre mužov, ponúkajú nadčasový štýl aj sezónnu módu s premenlivými dizajnovými prvkami vždy za férovú cenu.

Nie je to však len o móde, ale tiež o zodpovednom prístupe k prírode. Pri výrobe textilu dodržiavame zákonné štandardy a všetky naše bavlnené textílie sú certifikované.

Vyberte si aj z módnych kúskov známych značiek, ktoré dopĺňajú ponuku našich privátnych značiek.

Športujte naplno s našou výbavou

Či už patríte k začiatočníkom alebo špičkovým atlétom, s našou ponukou športovej módy a doplnkov dostanete ešte väčšiu motiváciu na pohybové aktivity. Prispievajú k tomu vybrané a dlhodobo trvácne materiály, ako aj ich profesionálne spracovanie podľa inovatívnych výrobných postupov. Od športového oblečenia po rozličnú obuv – produkty našej privátnej značky Newcential spĺňajú najvyššie kvalitatívne štandardy, aby ste sa naplno mohli venovať behu, posilňovaniu či joge.

Hračky vyčarujú úsmev na tvári každého dieťaťa.

Hranie je zábava, navyše je dôležité pre správny vývoj detí. Hračky našej privátnej značky Kidland® splňujú oboje. Bez ohľadu na to, či hľadáte nápadité hračky pre bábätká a malé deti alebo hračky pre teenagerov – naše výrobky uspokoja všetky vekové skupiny. Podporujú učenie, skúmanie, objavovanie – tým robia radosť každému dieťaťu.

Pre bezpečnosť a zachovanie vysokého štandardu kvality, dodržujeme smernice, ktoré idú nad rámec zákonných požiadaviek. Všetky drevené hračky majú navyše certifikát FSC® (Forest Stewardship Council).

Náš stály sortiment dopĺňajú rôzne akciové ponuky. 


Kuchynská výbava, ktorá sa oplatí

S Kauflandom si kuchyňu zariadite prakticky, moderne a výhodne. U nás nájdete množstvo užitočných pomocníkov, ktorí vám uľahčia aj vylepšia varenie či pečenie. Ponúkame vám hrnce, panvice, riady, ale aj elektrospotrebiče ako fritézy, mixéry, kávovary a ešte oveľa viac. Všetko pravdaže v špičkovej kvalite za super cenu. Do pozornosti vám dávame naše privátne značky Spice & Soul® a Switch On, ktoré vás presvedčia kvalitným spracovaním a skvelou funkčnosťou. Vaše každodenné kuchtenie sa raz-dva zmení na príjemný zážitok.

Lepší spánok za ešte lepšie ceny

V Kauflande nájdete skvelý výber spálňových doplnkov za skutočne výhodné ceny. Pod našou značkou Liv & Bo® objavíte posteľné prestieradlá, prikrývky aj deky, pomocou ktorých premeníte spálňu na skutočnú oázu pokoja. Aby bol váš spánok naozaj dokonalý, dbáme pri výrobe sortimentu Liv & Bo® na dodržiavanie prísnych kvalitatívnych kritérií. Mnohé textílie sú vyrobené z certifikovanej biobavlny.

Sortiment, ktorý máme natrvalo v ponuke, pravidelne dopĺňame akciovým tovarom – rôznymi prikrývkami, vankúšmi, obliečkami, dekami a ďalšími produktmi, ktoré perfektne zútulnia vašu spálňu a zároveň sa postarajú o sladké sny.

Všetko do exteriéru

Na balkóne či v záhrade – každý z nás má svoj obľúbený kútik, v ktorom rád oddychuje a načerpáva energiu. S našou ponukou si takýto relaxačný kútik dokážete vytvoriť aj vy. Stačí objaviť našu privátnu značku Countryside, ktorej sortiment spestrí váš exteriér v každom ročnom období. Nábytok, kreslá, ležadlá, črepníky, ale aj náradie ako nožnice na stromy, živé ploty či krhly na polievanie – u nás nájdete všetko potrebné na svoj projekt v exteriéri.


Začnite nový projekt s autopríslušenstvom a náradím za super ceny

Každý domáci majster potrebuje spoľahlivých a výkonných pomocníkov pri prácach v dome, záhrade alebo pri údržbe auta. S výrobkami značky MyProject® vybavíte svoju dielňu či garáž ozajstnými silákmi – od kladív, cez skrutkovače, až po zdviháky, motorové oleje a čistiace prostriedky na auto. Vďaka ľahkej obsluhe a špičkovej kvalite spracovania premeníte každú ideu na odvážny projekt, ktorý ukončíte do posledného detailu. MyProject® je značka pre skutočných domácich majstrov.

Našou privátnou značkou sa výber nekončí. V ponuke nájdete celý rad ďalších produktov na uľahčenie prerábky, maľovky či akéhokoľvek domáceho projektu.


Dokonalá čistota za super ceny

Náš veľký výber prípravkov na čistenie vás presvedčí nielen kvalitou a účinnosťou, ale aj perfektnou cenou. Pod značkou K-Classic nájdete praktické čistiace prostriedky, podlahové mopy či zmetákové súpravy, ktoré máme natrvalo v sortimente. O tom, že cesta k dokonalej čistote nemusí stáť veľa peňazí, vás presvedčia naše atraktívne týždňové ponuky, s ktorými vyženiete špinu z interiéru ľahko, rýchlo a výhodne.

Okrem značky K-Classic nájdete v našej ponuke veľa ďalších pomocníkov a prípravkov, s ktorými svoj domov dokonale vyčistíte.